Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

dzieńdoberek 😁
u mnie dzisiaj 37 tydzień ciąży 😁 😁 😁 jeszcze tydzień i....no właśnie i? 🙂
tak mówicie o tym 11 września...jak ja donosze do 9go, to wiecie co mi mój gin powiedział, i że niby za dwa dni po wizycie miałabym urodzić....czyyyyyli 11 września... 🙂 ja tam bym chciała, a mój to już w ogóle na tą datę się napalił...chore to i czarnohumorzaste, ale zobaczymy 😜

Lauranka ja chce widzieć Cię w blond włoskach!! foto foto foto 🙂 🙂) 🙂

Aniu87 ten robot kucheny to też magia...ale kurde drożyzna jak cholera 🙂 ale ten co mi się podobał tez do tanich nie nalezy...może kiedyś, jak wygram w totka 🙂

qrka jak to...wypisać macierzyński?? do zakładu pracy to się zgłasza no nie? ja znowu nie wiem jak to się robi 😞 a brzunio faaaajny 😁 gotowy do startu wg mnie 🙂

ja jestem, bo już widzę że Dosik o mnie pyta 😁 tylko czytałam i odpisywałam 🙂

moja nocka ok, dwa razy na siku...jedziemy dzisiaj po ten telefon!! a mój wczoraj skrucha straszna że nie zdążył, był milutki, całował mnie i w ogóle wow 🙂 więc szybko mu wybaczyłam 🙂

szkdoa że Anulka dopiero jutro 😞 że to się tak ciągnie...tęsknie za nią 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli mi też się brzuch wczoraj STRASZNIE postawił!! uuuu dawno taki nie był!! może przez to żę się na mojego zdenerowałam? nie wiem...ale uczucie było straszne, bo dawno tak nie robił...

Dosik a Twoje rozwarcie to już na ile? mówił Ci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosik gratulacje 38 tygodnia 🙂
Qrka dla ciebie 39 tygodnia 🙂
dosik a co do bol kosci ogonowej to zauwazylam ze to zalezy jak sie maly ulozy w brzuszku dzis narazie mnie nie boli ale bardziej odczowam bol w dole brzucha i klucie w moze szyjka sie zkraca 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądze Domi, chyba że ingerencją mojego gina...ale tak wczoraj się zastanawiałam....Wy wsyzstkie zapylone jeszcze w 2009roku to macie prawo urodzić wcześniej...a ja z moim 4stycznia? 🙂 poczekam do końca września 🙂 eeee najwyżej, póki mi bóle nie dokuczają aż tak bardzo to mogę chodzić w ciąży...nie chce tylko żęby Ewka za dużo przytyła, ja sama nie chce już więcej przytyć 😞
zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo bobas mam podobny blender 🙂 fajna sprawa no nie? 🙂

a na telefon to jeśli będzie to LG swift, bo ma wszystko czego mi trzeba 😁

dziękuję za gratulacje 😁 etap jakiś tam znowu osiągnięty 🙂 hyhy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tez mogła za interwencja mojego gin juz w tym tygodniu wywołąć poród ale boje się tego masażu szyjki i jakoś nie chce chyba wole poczekać 😜
Tel mi mój też chce zmienić ale na jaki to sie nie zdecydowałąm jeszcze jedno wiem ze nie chce dotykowego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Tobie gratuluję 38go 😁

Dosik a hmmm jesteś pewna że to chodzi o masaż szyjki?? to czemu dopiero po dwóch dniach miało by zadziałać?? on Ci też coś takiego poweidział że 'pomoże?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem bardzo zadowolona z bledera 🙂
a co do tel to tez bym chciala zmienic ale moj powiedzal ze jeszcze mam poczekac 😞
a ten mi sie podoba
http://www.letsgodigital.org/images/artikelen/109/nokia_e66.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa moim skromnym zdanie 🙂 to tekst twojego gina ze zrobi cos co pomoze to chodzilo mu o masaz szyjki bo ja bynajmniej innej metody nie znam na przyspieszenie bez uzywania srodkow farakologicznych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moja szwagierka mial masaz szyjki w angli i jej sie zapytali czy chce i ona sie zgodzila 😮
bo nie wiedziala co ja czeka ale za kilka godzin wrocila do szpitala i zaczela rodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale znów dziewczyna z forum tam z katowic odradza mi to mówi że cholernie boli lepiej czekać aż samo się zacznie 😮
i się tak zastanawiamy z moim czy się na to godzić czy nie 🥴
Agula Tobie tez pewnei masaż szyjki zrobi bo co innego ale dziwne ze powiedział ze todopiero po 2 dniach sie zacznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak to się ma do bóli porodowych? też bolą, więc niech ten masaż też boli 🙂 nie boję się bólu, ważne żeby zadziałało 🙂 a poczytam o tym w necie jak to wygląda i w ogóle 🙂
kurde dlaczego po dwóch dniach? on mi zawsze mówił, że to co dzisiaj zrobie ( np. jak dzisiaj się przebiegne, czy np. zmęcze bardziej ) to wychodzi dopiero po dwóch dniach, tak jak było z tym krwawieniem, pytał co robiłam dwa dni wcześniej....i by się zgadzało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...