Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja juz na nogach 😁 zobaczymy jak długo.. ale mam w planach sie nie klasc znowu tylko skonczyc prasowanie. wczoraj prasowalam bodziaki spiochy i pajacyki, mam tego troche ale wiekszosc duzych, skomplikowane sa dla mnie te rozmiary, juz nawet nie patrze na metki tylko wielkoscia ukladam. pozniej chce troche posprzatac, ale dzis tylko gore, na dole tesciom nie psrzatam bo cala noc mi brzuch twardnial.. no a łóżeczko jeszcze nie polakierowane przecież, jeszcze z tydzien sobie może mała posiedzieć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Dziewczny !! 🙂
Ja już na nogach mojego słyszałam jak się szykował i wstałam z łóżka 😜
wy śpioszki widze prócz Ani wszystkie śpicie 😉
Nocke miałam naszczęscie spokojną i przespaną, troche przed spaniem bolał brzuch i krzyże ale nie było żle 🙂
Ciekawe czy dziś nasza Anulka wyjdzie i tu do nas zajrzy 🙂 🙂
Jejciu ale pogoda leje jak scebra 🤨
Nie wiem czy zrobić sobie juz kawke i coś zacząc robić w domku czy jeszcze sobie poleżeć 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ANiu ;*
a moje rozaracie lekarz powiedział na osttaniej wizycie że troche się powiększyło ale minimalnie 😉
czyli nie postępuje to szybko 😁
nie słyszałam o czymś takim 🤨
a jak tam Twoje samopoczucie Aniu ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No może faktycznie wpadnie do nas choć na chwilkę Anulka nasza 🙂 Ja to przed 7 wstałam, ale poszłam z psem i do sklepu i smażyłam naleśniki. Bo wczoraj mi się nie chciało. Ale miałam na kolację za to bułeczki z dżemem i to mleko z cynamonem i miodem. Spałam po tym jak dziecko 😜 Tak błogo i spokojnie 😉 A za godzinę przychodzą chłopaki do centralnego. Fajnie by było jak by dzisiaj skończyli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Brzusie 🙂
aaaaa ja spałam dziś jak dziecko 😜 tylko 1 siku było 🤪 niunia spokojniutka może coś szykuje dla mamy 😉 ...oby... 🙂 w końcu dzis kończymy 39 tydzień, tylko tydzień do naszego terminu 😎 może faktycznie czeka na moje urodzinki? hehehe ale by było (ja mam urodziny 05.09, a niunia termin 04.09)
a Wy jak dziś samopoczucie? jak minęła nocka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMS OD ANULKI :

" Hej czuje się ok, mały też, ale głodny ciagle bo nie mam mleka a one dawają tak malutko co 3h i płacze razem z nim wtedy" i MACIE POZDROWIENIA WSZYTSKIE OD ANULKI !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze szpitala wyjdą prawdopodobnie jutro bo mały jest troche żółty.
Anulka się dziwie że sie nie rozpakowujemy 😜
kazałam ucałować małego od wszystkch ciotek czyli od nas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna Anulka! 🤨 kurde u nas tez tak jest że nie chcą dzieci dokarmiać nawet jak mamy nie mają pokarmu po cesarce - to ciekawe jak ona biedna ma nakarmić Marcelka! 😠 Ale super że czuje się już dobrze 🙂
ps. Ania87 ja mam taką sama śpiączkę ostatnio, tylko bym spała i jadła 😮 masakra!
wczoraj na wizycie się ważyłam 11 kg do przodu 😁 😁 będzie co zrzucać 🤨 ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest głupie że nie chce dokarmiać 😠
biedny dzieciaczki póżniej płączą bo są głodne jeszcze 😞
ale myśle że jej juz nie długo pojawi sie pokarm.
Kasiu ja tez mam 11 kg do przodu lekarz mi mówi że to bardzo mało że kobiety przybierają po 30kg naawet 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie brzuszki 🙂
24 strony do nadrobienia 😞
u mnie nocka minela dobrze tylko 2 rezy susiu 🙂 juz nie moge spac bo kregoslup boli 😞
Fajnie ze Anulka czuje sie dobrze oby jurto wyszli ze szpitala.A co do dokarmiania to nie wiem jak to jest u mnie 😞?
Qurka sliczny brzusio chyba mam podobnych rozmiarow co ty 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki 😘
Ja tez juz sie obudzilam hmm nocka taka sobie nie moglam wogule zasnac ale to chyba przez to ze spac mi sie nie chcialo, a po drugie jakas taka niespokojna bylam mala sie wiercila, lekkie klucia brzuszke myslalam ze moze moze sie cos zacznie 😉 ale naszczescie zasnelam spokojnie i dopiero teraz sie obudzilam.
Nie wiem czy czesto bede do was zagladala dzis bo moj ma wolne teraz , ale oczywiscie bede sie starala zeby nie miec puzniej milion stron do nadrobienia.
Qrka GRATULACJE SKONCZONEGO 39 TYGODNIA ahh no i oczywiscie brzusio piekny 😉 piłeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co was tak malutko tutaj 😁
co z reszta brzuchów AGAA, ELUSKA, LOLI gdzieś sie podziały wszystkie 😁
Bartek od Loli dzis ma wolne to ansz Lolinek pewnie bedzie sioperzył 🤪
juz wczoraj miała ochoty na trójkąciki 😁 hhehehe 😁
Asiu a Ty jak sie teraz czujesz?? Ta kosć Cię tez boli ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik no pieknie , pieknie wiesz co NOCNY MARKU nie ladnie tak obgadywac 😁 hihihi
Jestem ale wsumie to znikam, jeszcze nachwilke do lozeczka ogladnac sobie tv bo cos mi sie lekko brzuch stawia 😞
Zagladne do was puzniej kochane 😘 gdyby sie cos dzialo oczywiscie to puscie mi tylko sygnalek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...