Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agaa Ty juz po ciąży widzisz tą jazde jak dzikie króliki jak to kiedyś napisałaś 🤪
Laski jakie ja mam dziś wrażliwe brodawki to jest magia lekko sie dotkne i już ał 😜
mój jak mnie dzisiaj rak złapał lekko to aż go ugryzłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja nie chce 1 września 😁 tak głupio...dziecko do szkoły i od razu z cukierkami 🙂 a jak to mojemu powiedziałam, to on mówi że to dobrze!! bo od razu ją dzieci bardzo polubią hyhy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a widzicie nie wstalyscie ze mna i znow zasnelam. budzilam sie wprawdzie 3 razy najedzenie jeszcze. boze ile ja nio pochlaniam, caly czas jem jem jem, spie 2x wiecej niz normalnie w ciazy spalam, dzidzia w nocy buszuje po brzuszku, nie chciala wczoraj spac nic, dopiero po malym sioperzonku tak ją ululaliśmy że dała spokój mamusi 😁
zrobilyscie mi ochotte na kawe... tez tak macie ze jak ktos wam powie ze cos je to zaraz to chcecie? bo ja tak. ostatnio mama zadzwonila ze cos tam gotuje, caly dzien myslalam o tym i na nastepny pojechalam na resztki 😁 bop mnie skręcało.. no lae zeby sama ugotowac to nieee za leniwa jestem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh, znów przyszlam jak wszystrkie poszly.
Co do terminow to u mnie w domu juz sie licytuja, Mój Łukasz obstawia najblizsze 2 tygodnie, ktos ostattnio rzucil data 22 wrzesnia, a ja mam cichą nadzieje że to sie rozwiąże tak w okolicach soboty/niedzieli, bo juz mnie te bóle przepowiadające strasznie męczą i budzą w nocy. Pomecza poltorej godziny i daja sobie spokoj. I tak potrafia 4 razy na dobe, wiec w ciagu dnia potraie miec ok 20-30 silnych skurczow, bole jak na okres, wczoraj wieczorem to myslalam ze mi pachwiny porozrywa, pobolalo pobolalo i przeszlo. O! znowu sie zaczynaja... Niech noo ten mój Synus się zdecyduje wreszcie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Od samego rana 20 stron do nadrobienia 🤪 😁 wariatki 😉
U mnie wsumie nic sie nie dzieje, wczoraj mialam tylko mega mega mega klucia w szyjce myslalam ze wyjde z siebie.
A tak moj ma dzis jeszcze wolne, wiec zaraz jakies sniadanko pewnie a puzniej hmm nie wiem sie okaze jakich takich planow nie mamy.
Bede zagladac do was tutaj co jakis czas.
Buzka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laurana moje cycuchy zrobiły się takie wrażliwe jak na początku. Zwłaszcza sutki.
Rozwiercili mi całą kuchnie i znowu pełno kurzu wszędzie 😠 A ta durna baba od wózka mi nie odpisuje. Po co wystawiać coś na sprzedaż skoro nie można się z taką delikwentką skontaktować 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...