Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc brzuszki. U mnie noc kiepska jak zwykle. Magnez przestawiłam na raz dziennie zobaczymy jak to będzie. W tym tygodniu do lekarza chociaż mi się wcale nie chce no ale trudno.. Zaglądne pozniej buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od rana 21 stron 🤪oszalaly 😜
ja wlasnie wrocilam z KTG i wszystko z Adasiem jest ok 🙂 w piatek znowu ide na KTG i USG.
No i lekarz mi dzis powiedzal ze jak do 22 nie urodze to mnie wezma do szpitala na wywołanie 🤪
a teraz troche ponadraviam co tam pisalyscie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej nie dam rady nic nadrobić ,bo zdziwiona jestem ,ze na forum w końcu mój net dał mi wejść ..........z nowości to tyle ,ze nasza Paulina urodziła 27 sierpnia synka ...........napisała mi to dziś na GG ........ona miała ten sam termin co ja ,więc he he niedługo pewnie i ja na odstrzał........a ty Loli jak tam nadal nic?
proszę o skrót wydarzeń co chodzi o Monie di i przy okazji MONIA SERDECZNIE GRATULUJĘ!
u mnie nadal cisza.......tzn......bolą mnie plecy ,więcej śluzu,wczoraj jeden ale mocny skurcz ,ze aż prawa noga zrobił mi się sparaliżowana a tak to nic nadal czekam jak co dam znać smskiem ,ale chyba jeszcze mam trochę czasu.
AGUŚ PACZKA DOSZŁA DZIĘKUJĘ CI RAZ JESZCZE!MAM NADZIEJĘ ,ZE KASA NIEDŁUGO CI WPŁYNIE NA KONTO .
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooooooooooo Loli u ciebie już 40 tydz wskoczył.........no no Twoja Oleńka chyba spóźnialska będzie,albo nadzwyczaj punktualna he he.........ciekawe jak to z nami teraz będzie która następna????????..... 🙃

a mój suwaczek jakiś do d....jest ......39 tydz i 6 dzień ....tak ,a do porodu 8 dni.........powaliło go....... 😮 😮 😮 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli to jest ta bakteria co Ania tez ja miala i musze dostac 4 godziny przed porodem antybiotyk
Ciesze sie ze ja wykryli bo lepiej wiedziec o tej bakterii niz nie wiedziec bo wtedy gorzej dla dziecka.Ta bakteria nie jest szkodliwa dla mnie ale dla dziecka juz tak 😞 wiec musze pilnowac zeby dali mi ten antybiotyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki. Nie znalazłam tego wózka w sklepie , a Krystian nie ma czasu żeby ze mną jechać gdzieś na miasto poszukać 😞 A pani mówi, że do aukcji już się szykuje 7 osób 😠 Za wózek razem z przesyłką i fotelik wyszło by mi ......max.320zł 🤪 Czyli co? Brać no nie? Wózek na bank. A fotelik z Coneco, ma mi wieczorem zdjęcia wstawić. Za sam fotelik chce jakieś 50-60zł plus ok.20zł przesyłka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy właśnie z zakupów 😉
właśnie Agaa pisała mi by wam przekazała o tej dziewczynie co urodziła ale widze juz wiecie 🙂
więć GRATULACJE dla nowej mamuśki 🙂
Ehh teraz jestem zmeczona po tym łażeniu po sklepach 😉
Asiu dobrze ze z Adasiem wszystko ok 🙂
Mnie znów przed wyjśćsiem tak brzuszek bolał ze musiałam sie położyc 🤢
Ja musze te z moejgo lekarza teraz na kontroli zapytac czy ajkichś bakterii tam nie mam bo widze już druga osoba ma tego pacierkowca 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...