Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No więc mamy wysprzątane obiadek zrobiony i zjedzony 😁
teraz czas tu zajrzeć 🙂
Elka super że wózek juz Twój 🙂
Widze Anulki tu nie było ciekawe czy wyszła ze szpitala już.
A co z Loli też dziś jakoś mało tu zaglada dziś 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania87 lekarz mi powiedzal ze jak do 22.09 nie urodze to przyjmuja mnie na oddzial ale czy w tym samym dniu mi wywolaja to tego juz nie wiem 🤢.Wiem ze nie moge przenosic ciazy wiec chyba nie beda dlugo czekac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ide w sobote do lekarza, zobacze jaki juz duży jest Synuś 🙂 pewnie bedzie kolo 3000 g jak nie wiecej 😉 No i mysle ze przez te skurcze co mam to mi sie tez ta szyjka skraca, albo chociaż wygładza... niech to juz sie posuwa do przodu bo juz sie normalnie doczekac nie moge 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe co z Ania i malusim... hmm..
a ja usłyszałam dziwne chlup chlup, jak poszłam siku hmm ale jeszcze nie siusiałam 🤢
Dzisiaj nawet mnie nie boli tak bardzo i bez magnezu da sie zyć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam wizyte 6.09 i juz sie nie moge doczekac bo mam pare pytan.. ja mam termin na 17 i tez powiedzial ze ide do szpitala ale czy wywoluja to nie wiem, a czytam teraz w necie ze powinno sie po 38tyg bo sie lozysko szybciej starzeje a poza tym dziecko za duzo rosnie pod koniec jak sie ma ta cukrzyce.. no i kurde teraz to nie wiem bo jeszcze jakies sluchy mnie doszly ze w moim szpitalu wtedy dezynfekcja! KASIA kiedy idziesz na ktg albo cos do szpitala? jakbys byla przed czwartkiem to zapytaj kiedy oni tam maja dezynfekcje bo nie wiem czy to sprawdzona wiadomosc a slyszlaalm ze od13-20 i kurde ja wtedy mam rodzic i co? bede musiala inny szpital wybrac? 😞 jak cos to w czwartek zapytam sama ale moze bedziesz wczesniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem nim ide sikać to amm wrażenie ze cos chce ze mnie wylecieć i aż się boje a dzis wyjątkowo dużo sikam 😁
żeby Kacperek chcał jzu wyjść 🙂
mój do brzuszka przed chwilą tak słodko powiedział ☺️
"kochanie wychodz już z brzuszka bo tatus chce Cie mieć już przy sobie " ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jasne ze idziemy razem 😁 Mi jeszcze nie pasuje więc spoko poczekam Eluś na Ciebie 😁 A Dosik może iść z nami 🙂 Nie zostawimy jej samej a Aga będzie miała co wpisywać do tabelki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...