Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja się też nażarłam u mamy naleśnikami z twarogiem i przez to już teraz rozleniwiona i śpiąca jestem a tu jeszcze muszę na mojego czekać z co najmniej 2 godziny.....nuuuuuuuuuda....
Agaa co do teściowej to ja bym się na Twoim miejscu cieszyła......jakby faktycznie miała nie przyjść do szpitala...bo moja tylko czeka kiedy mnie weźmie ,żeby na małą się rzucić tak jej się doczekać nie może.... dziecko będzie mi straszyć......ha ha ha 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no, rano jedna teraz dwie...to nie nałóg...spać się chce ale kawa ni hu hu nie pomogła 🙂

ja już moje maleństwo - mój aparacik - mam naprawiony, ale fotki pokoiku wkleje jutro... 🙂

Loli nie wq Cię powoli że każdy pyta czemu Ty jeszcze nie na porodówce, kiedy rodzisz itd?
do mnie dzisiaj zadzwoniła koleżanka czy już się coś dzieje! hallo! przecież termin mam za 19 dni dopiero!...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia no tak...ale ona to takim tonem powiedziała jak byśmy się już miały w tym m-cu nie zobaczyć 😜 i jeszcze do mnie że MOŻE zobaczymy się w sobotę ( moja mama robi urodziny ). Może? eee, no nie wiem, dziwna jakaś 🙂 pewnie jak by powiedziała że do zobaczenia na porodówce to bym była jeszcze bardziej wściekła, ale to też mi coś nie pasuje 🙂 a o teściu to już się nie wypowiem...chyba kryzys wieku średniego, bo zmierzły jak ciul! słuchać go nie szło! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIECIE Z TYMI PYTANIAMI OD ZNAJOMYCH TO JUZ MNIE TROCHE DENERWÓJĄ,WCZORAJ ODEBRAŁAM PONAD 10 TELEFONÓW 😞NO A WCZORAJ MIAŁAM DZIEŃ LENIUSZKA I CO SIE TYLKO UŚPIE ......TELEFON 😠MYŚLAŁAM ŻE Z SIEBIE WYJDE.A JAK ZADZWONIŁAM DO MAMY POCHWALIĆ SIE ILE JUŻ NIUNIA WAZY,JAK WRÓCIŁAM Z WIZYTY TO ONA Z PYTANIEM OOOO!!! TO TY JUZ URODZIŁAŚ????? 😮 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus tak szczerze to tylko wy mnie wysylacie na porodówke 😉
Tak to nikt sie mnie nie pyta bo ja tutaj znajomych nie mam, nikt do mnie nie dzowni, nikt nie pisze ani nic.
Jedynie to jak ktos tam przez przypadek sie przecisnie przez domek jakis kolega mojego to- tylko slysze od wszystkich POWODZENIA ! 😠 i to mnie zaczyna bardziej wkurzac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekoladka nieźle nieźle 🙂 bo nasze dzieci to już ważą tyle co noworodki...a gdzie tam rozwiązanie 🤪

Loli no właśnie ja sobie odpuściłam te wysyłanie Ciebie, bo wiem jak by mnie to drażniło...może na początku jest to dla Ciebie śmieszne, ale potem będzie denerwować, więc ja siedzę cicho i trzymam kciuki żeby to było szybko 🙂 i czekam na smska gdyby co 🙂 nawet w nocy!

dziewczyny muszę uciekać 😞 mój zdenerwowany przez ojca jest i idę go udobruchać jakoś...ciężko będzie bo się pocieli nieźle...wrrr teściu nerwus!! mój będzie taki sam agent! 😠 😠

do juterka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej lolinek no co ty jeszcze troche mi siły zostało,na leniuchowanie jeszcze zawczesnie 😜ja najczesciej mam takiego pałera jak chce zapomniec o problemach i zeby nie załapac doła wymyslam sobie zajecia 🙂a ze mam jeszcze kota i swinke morską to zawsze jest co robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jakie ja dziś skurcze miałam 😞
zaczeły się o 14 ;/ i najpier pojawiały tak co pół godziny, ale już od 17 zaczeły co 20 minut byłam przerażona a bolało mnie jak cholera 😞
teraz naszczescie godzine jest ok nie boli tak mocno tylko delikatne skurcze
ale byłam juz przerażona 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEKOLADKA JESZCZE MAM JEDNEGO NALEŚNIKA W LODÓWCE NA TZW''PÓŹNIEJ ''HE HE 😜 😜
MI TAM POWODZENIA I TAKIE TAM NAWET W SKLEPACH OBCE BABY ŻYCZĄ I PÓKI CO MNIE TO JESZCZE NIE DRAŻNI.....
A CO DO TEŚCIÓW AGAA TO TAKA ICH NIESTETY NATURA ,ŻE ODCHYŁY MAJĄ.......JA NA SZCZĘŚCIE MOICH TERAZ RZADKO SPOTYKAM ,BO JAK MÓJ MA DO PRACY NA RANO TO ONI POPOŁUDNIE I TAK NA ODWRÓT HA HA WIĘC SIĘ CIESZĘ.....NIE MA CO ZA CZĘSTO....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli kiedyś coś tam wspominałaś ,ze prawdopodobnie coś tam z datą ostatniej miesiączki pomyliłaś i źle podałaś u lekarza,więc może o kilka dni ten termin prawidłowy by się różnił....co?więc nie wiem albo po prostu małą po terminie wyskoczy przecież to też jest częste 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie z ta data bylo tak ze, podalam jej date puzniejsza niz mialam ostatnia miesiaczke, wjec dzidzia mogla by sie nawet o pare dni wczesniej urodzic, ale dokladnie tak jak mowisz moze sobie chce jeszcze posiedziec, nawet sierpniowki wszystkie dopiero zaczely rodzic po 40 tygodniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pewnie nie ma co panikować ani czegokolwiek przyspieszać wszystko samo w swoim odpowiednim czasie się zacznie w końcu całe życie w ciąży chodzić nie możemy 😜 😜 😜 😜 😜
wiadomo ,że się niecierpliwimy , stresujemy opóźnieniami ,ale wiesz warto spojrzeć na to z innej strony to nasze ostatnie dni i noce spokoju 😜 😜 😜 😜 😜 😜
😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam wieze ze moja dzidzia bedzie grzeczna i nie da popalic swoim rodzicom 😉

Kurde 😠 😠 czy wam tez tak muli tego brzucha? ale to juz staje sie denerwujace strasznie !! Zeby odswiezyc stronke trzeba tyle czekac, a juz nie mowiac o tym aby sie zaladowala ramka w ktorej chce wpisac posta 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...