Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laski !
jestem po lekarzu i tak na tą krew w siarze mówił,że to może być od ''rozpulchniania ''się kanalików mlecznych w piersiach i naczyń krwionośnych ....tym bardziej ,że póki co minęło,ale jeżeli wróci to po ciąży to się sprawdzi przez rentgen.. 😲ale mam nadzieję ,że nie będzie trzeba co do tej różowej wydzieliny to mówił ,że już jakieś śluzy ze mnie wychodzą ,więc już coraz bliżej porodu...no i naciskał mi na brzuch ,żeby sprawdzić czy małą nadal jest ułożona główkowo i jest tylko tak mnie ścisnął ,że strasznie bolało i do teraz mam jakieś bóle i jakby skurcze nie wiem czy to przez to jego ściśnięcie czy co....ale póki co leżę ,bo dość mnie to rwało....jak do 15-stego nie urodzę to lekarz mówił,że mam się sama stawić do szpitala 😮 😮 😮
ciągle mnie teraz podbrzusze boli.....skurcze minęły,ale kto wie może jeszcze dziś mnie coś złapie ,bo pierwszy raz tak mnie długo bolało....NO ALE ZOBACZYMY 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekoladka:* dlatego się ewakuuję z forum poleżeć... bo mi ciężko po tej pizzy głupiej! 😠

sioperka uspokoiłaś mnie z tymi cyckami bo u mnie też było coś podobnego, także się cieszę 🙂
wiesz może on Cię ponaruszał...taki masaż zewnętrzny Ci zrobił i pobudził tam co trzeba? kto wie 🙂

do jutra laski:*

aaaa, z Domi wszystko OK, problem z wejściem na forum - standard 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeeej 🙂 ja po zakupach nie mam już siły na nic, widzę ze wszystkim coś dolega, wszystkie maja objawy zbliżającego się porodu, a JA? 😞 NIC 😞 😞 😞
Opiłam się wody dziś i jak wieloryb się czuję, aż chlupało na zakrętach jak jechaliśmy samochodem.
mój GAD pojechał na piłeczkę z chłopakami pograć i siedzę sama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrkz nie mam objawow, tyle ze terminu na jutro też nie. za to mam okropna zgage a mała czkawke, ale dobrze bo caly dzien sie malo ruszala, juz wole jak mnie boli jak sie rusza niz jak tak sie martwie czy wszystko z nia ok. z mojego sprzatania wyszedl jeszcze wiekszy burdel i nie umiem go ogarnac. wywalilam wsyzstko z polek zeby poukladac to co tam ma byc docelowo czyli rzeczy do pielegnacji dziecka, no a tamte rzeczy leza w pudle i czekaja na nie wiem co bo nie ma ich gdzie polozyc bo gosc co robi szafki do lazienki cos w kulki leci i sie nie odzywa, jak jeszcze tydzien nie bede miala szafek to mu powiem niech sobie te meble zatrzyma juz!!!!!
opis mi sie zmienil na suwaczku, juz wole o seksie niz o torbie czy spakowana! bo nie spakowana jeszcze, wszystko na podlodze lezy i jakos nie mam sily tego tam wepchnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tym wywołanie loli,moja gin.zna cała moja historie i bardzo sie cieszy że sie udało.przedewszystkim bardzo mnie wspierała psychicznie i nawet przy porodzie chciała byc tak poprostu i ze ona niechce zadnych pieniedzy,bo normalnie za taki prywatny poród sie płaci.i ona uwaza że to by było lepiej,bo byśmy były obie spokojne jakby sie juz urodziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie obiadlam ja swinka 🙂 ruszyc sie nie moge
A mojemu sie zepsol komputer i nie ma na czym grac jak mi przykro haha 😁 😁 😁 (ale ze mnie wredota)a co jak raz nie zagra to nic sie nie stanie) a ja sie moim laptopem nie podziele 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no do jutra Aguś 😘 😘 😘 😘 nie wiem co on mi tam zrobił ,ale bolało 😠 teraz pomału na szczęście mija ,ale kto wie jak się dalej potoczy wszystko możliwe... 🙃 🙃
w sumie chciałabym,żeby się zaczęło chociaż ból okropny.....plecy bolą i szczur i podbrzusze hmmm lepiej pocierpieć i mieć to z głowy niż codziennie się męczyć......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wynajmuje mieszkanko.mam salon i sypialnie,można wejś oddzielnie z klatki schodowej,kawałeczek balkonu i taras taki prowizoryczny bo musze przez okno wychodzić no ale grila tam mozna zrobić i pranie rozwiesić wiec dobre i to,to co najbardziej mnie wkurza to kuchnia połączona z łazienką na pół pietrze i oddzielnie obok toaleta.metrazowo jest duże i w dobrym miejscu bo jak kiedys pisałam do szpitala 5 min.do metra 5min.żłobek pod bokiem,sklepy też.i w niedziele za rogiem mam ogromny ryneczek na którym wszystko mozna kupić.pracowałam legalnie wiec jakieś tam pieniądze na konto wpływają,dzieki temu teraz jeszcze jakąs funkcjonuje,i moge opłacic za mieszkanie i rachunki no i troche teraz pracuje tak na boku,to to co zarobie mam na jedzenie,a jak urodze to mam becikowe i co miesiąc rodzinnego,ale tego rodzinnego to naprawde niewiele bo niemamy jeszcze rozwodu,na samątną matke dostałabym wiecej ,normalnie jak mi sie skończy macierzyński mogłabym przejść na karmienie piersią tylko musiałabym troche po biurach pobiegać a pózniej na wychowawczy takze do roku bym przeciągneła,ale w obecnej sytuacji od razu po macieżyńskim musze wrócić do pracy bo pózniej to już bedą niewielkie pieniądze i niestać mnie bedzie opłacic mieszkanie i całą reszte.staram sie o zasiłek ,mam nadzieje ze przynajmniej koszta porodu pokryją ale marnie to widze,bo mam prace i pewnie kaza mi do niej wrócic i tyle.a żeby mała oddać do żłopka,też trzeba mieć kase a z drugiej strony psychicznie bym niedała rady ją tam zostawić tak długo starałam sie o dziecko i co teraz tak poprostu mam ją zostawić dla obcych ludzi 😞 😞ja też potrzebuje jej bliskości.niebedzie miała normalnej rodziny wiec niech przynajmniej mame ma przy sobie,a no i jeszcze alimenty minimum wiec też niewiele 😞wiec niewiem jak ja to wszystko ogarne 😞ale niemam wyjścia musze i koniec! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale mialam problem z dotarciem do was 🤨
nie widziałam waszych aktualnych postów musiałam ściagnąć nową przegladarke 🙂
uuu mnie bez zmian w nocy bolał brzuszek za dnia było nawet ok
tylko z tą moją kościa coraz gorzej 🤢
chcialabym nadrobić co tu pisałyscie od wczoraj ale pewnie bym miała multum czytania 🙂
jak sie czujecie słonka ?? 🙂
tęskniłam za pisaniem do was 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...