Skocz do zawartości

imiona waszych fasolek | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
A ja z kolei jestem ogólnie za polskimi imionami. Czy starodawne, czy nowoczesne to już kwestia gustu rodziców. Głupio jak dla mnie brzmią obcojęzyczne imiona z polskimi nazwiskami 😮

Zgadzam się z Tobą Kasiu dla mnie też śmiesznie brzmią zagraniczne imiona z polskimi nazwiskami/ chyba że ktoraś ma zagraniczne nazwisko 😉/ Dlatego synek ma na imię Aleksander a na drugie Arkadiusz- po tatusiu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
mój synek nazywał sie Dawid Junior Adam,po męzu i dziadku a córeczka na którą jeszcze musimy poczekać 2 miesiące:Gabriela Jesica.mój maz sie upiera przy dwóch imionach,bo jak twierdzi bedzie mogła sobie wybrac które jej sie bardziej bedzie podobać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj syn ma na imie Aleksander Jan. Aleksander po dziadku meza. Wg tradycji dawniej drugie imie to mialo byc imie patrona wybieralo sie jakiegos swietego dlatego zdarza sie ze niektorzy maja jako drugie imie, imie kobiece np Bronislaw Maria po NMP. Nasz syn ma Jan od sw Jana Bosko patrona mlodziezy.
Moj M ma niezlego partona Tadeusza - sw Juda Tadeusz patron od spraw beznadziejnych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...