Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

U mnie wszystko ok choć czasem dokuczają mi bóle kręgosłupa, no i szybko się męczę ..;/ Ale poza tym świetnie synuś podkopuje już pomału mocno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczorek ja po spacerku i placu zabaw z przyjaciolkami i ich pociechami :0 jak siedze na takim placu i patrze na te wszystkie rozwrzeszczane dzieci to jestem lekko przerazona 😁 😁ale widzialam tez dzis laske z malenka dzidzia i prawie sie rozplakalam ze szczescia ze juz niedlugo tez bede taka malenka istotke tulic w piesri 🙂 I ta duma tej mamy mowie wam no cudny widok 🙂))az mi sie bedzie slodko spalo mimo mikstury z czosnku, miodu, masla i mleka na cholerne przeziebeinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zajadałam chlebek smażony na patelni posmarowany ząbkiem czosnku Martusiu dla mnie pychotka, ale jedną kromkę tak mi Kris spalił że myślałam że zęby mi od niej powypadają i sobie darowałam 😉 Mówię do niego sam sobie to gówno jedz 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dwupaczki 🤪
Śpicie jeszcze...?! Mnie obudziło słoneczko i mój Łukasz jak szedł do pracy 😞 Kolejny dzień w samotności... Dobrze że mam chociaż Brzuszek 😉 a właściwie dwa brzuszki 😁

Marta nie masz się czym przejmować 🙂 Jak to się mówi nie ważna jest różnica wieku, tylko różnica płci 😉 (a i to nie dla każdego 😉) heh
Szczerze Ci powiem że nie dawno widziałam podobną sytuację na własne oczka 🙂
Mój brat ma 32lata (1978r.) a Kasia jego żona ... 1989r. (21lat) 🙂
Między nimi było fajnie potem Kasia zaszła w ciąże (w Lutym urodziła Olivierka) 🙂 🙂 🙂 I w ciąży pojawiły się schody... :/ (Hormony itd. itp.) Było im ciężko ale jak już urodziła problemy zanikły 🙂 Tzn. Tamte problemy... Bo na ich miejsce pojawiło się stado nowych 😉 No cóż... Tak wygląda życie 🙂 Nie da się bez... 🙂 Buziaki :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jenyyyyyy... Dziś mam równy 22tydzień!!! 🤪
Jak ten czas leci... Czasu jeszcze trochę mam ale wiecie że już panicznie boje się porodu?! :/
Ja to w ogóle panikara jestem i na samą myśl to mnie dreszcze przechodzą...
Nie wiecie jak to jest z tą cesarką??? Każdy może ją mieć??? Ja bym chyba wolała... Albo poród w wodzie... Nie wiem... Ale ten normalny to mnie przeraża... Poważnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilko ja będę prawdopodobnie rodziła w wodzie o ile nie zlecą mi cesarki bo mam arytmię 😞 Nie wiem jak jest w Niemczech ale tutaj chyba nie można ... Chociaż za opłatą kto wie. AJ daj spokój źle się czuję cały czas o tym myślę dopatruję się czegoś złego. Np wczoraj zapytał się mnie czy przyjadę ja mu na to że przecież nie mam paliwa i nic.. Tak jakbyśmy się znali 2 dni i niczym nie byli powiązani. Ja bym zrobiła na jego miejscu wszystko żebym się pojawiła u niego. Może poprostu nasza miłość zeszła na inny poziom już nie ma takiego szaleństwa że możemy godzinami rozmawiać przez tel, że nie widzimy się i tyle .. Kiedyś czułam dosłownie że jak się nie widzimy to on szaleje robi wszystko żebyśmy się zobaczyli jak najszybciej i straaaaaaaasznie tęsknił..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ PAŹDZIERNIKOWE GRUBASKI 🙂 🙂

MAM PYTANKO CZY GOSIA SIĘ ODZYWAŁA WCZORAJ BO CHYBA NIE 😞
JA TAK CAŁY CZAS WAS ŚLEDZĘ I NIE ZAUWAŻYŁAM OD NIEJ WCZORAJ ŻADNEGO POSTA 🤨

PISAŁA MOŻE ŻE GDZIEŚ SIĘ WYBIERA CZY COŚ???

MARTO SUPER TABELKĘ STWORZYŁAŚ 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TO SZKODA ALE MIEJMY NADZIEJĘ ŻE U NIEJ WSZYSTKO W PORZĄDKU 🙂 🙂

SMACZNEGO MARTO 😉 JA TEZ LECĘ COŚ WSZAMAĆ TYLKO RUSZAĆ SIĘ NIE MOGĘ BO OD WCZORAJ PLERY MNIE NAPIEPRZAJĄ 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Gosia się nie odzywała... I nie pisała nic że ma się gdzieś wybierać ale przedwczoraj zmieniali jej internet więc może jakieś problemy techniczne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki jestem cała i zdrowa śledziłam Was wczoraj ale była taka ładna pogoda że byłam po za domem dzisiaj też wybywam na spacer później do kumpeli i zajrze na pewno ale dopiero wieczorem 🙂 dziekuję że się tak o mnie martwicie 🙃 buziaki i miłego dzionka i nie bac sie porodu da sie przeżyć wiem z doświadczenia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...