Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

KamilaRasta napisał(a):
Ja z Października przeskoczyłam... Na Czerwiec 😞
W Piątek (18.06.2010) o 19.00 urodziłam Maje...
Nasza kruszynka żyje i walczy by tak było... Waży 710g. Puki co wszystko jest dobrze... OBY TAK ZOSTAŁO!!! Staram się myśleć pozytywnie ale czasem jest ciężko... 😞
Wyć mi się chce bez przerwy... Leżymy w bardzo dobrym szpitalu... W Niemczech...
Bardzo dużo tu wcześniaczków... Są nawet kruszynki ważące 450g.
MUSI BYĆ DOBRZE!!!

MODLE SIE ZA TWOJA CORECZKE!!!!!!!!!!!!!! WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE ZOBACZYSZ!!!
ZYCZE DUZO SILY I ZDROWKA DLA WAS!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No i K. ma tak samo, jak nie śpie przy nim to nie śpi całą noc prawie i tv ogląda, albo budzi się co chwila i nie może usnąć. A jak jestem przy nim to sam się przyznał że czuje się bezpiecznie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 września Martusiu tak jak ta katastrofa w WTC, śmiałam się że u Nas może za parę miesięcy okazać się też to katastrofą ale cóż jeżeli się kochamy to tak się nie stanie bo co ma data do tego 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta moj kuzyn jest z 11 wrzesnia i jak stala sie ta tragedia to nikt nie zlozyl mu zyczen przez caly dzien bo wszyscy z przerazenia zapomnieli hehe
Agusia czesc dawno na ciebie nie trafialam 🙂 jak tam brzusio rosnie? 🙂 Widzialam ze pytalas o jakis specyfik na TE sprawy ja teraz zazywam dowcipnie LACTOVAGINAL i jest swietny male globulki a mija po 2, 3 dniach polecam o ile twoj lekarz sie zgodzi ale one sa dostepne bez recepty wiec bankowo nie szkoddza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha to spoko napewno lekarz sam ci cos przepisze jak bedzie uwazal ze trzeba 😉 wozek supcioo tylkou mnie odpada przez podwojne kola przednie :/ u nas podjazdy sa niedostosowane do takich kolek a nie mam zamiaru wiecznie wjezdzac tylem 🙂 ja mam upatrzony ten jest tani i widzialam i dotykalam go na zywo i mi pasuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A nie myslałaś nad kompletem ze spacerówką? Wydaje mi sie że taniej wychodzi. Mi się ten Coletto bardzo podoba, ze względu na możliwość zmiany kierunku bez zdejmowania gondoli czy spacerówki, bez konieczności wysadzania dziecka, obracasz tylko o 180 stopni na stelazu i gotowe , a to bardzo duże ułatwienie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My i tak na razie planujemy kupić sam fotelik Coletto, a jak dostaniemy kase z PZU to dopiero kupimy gondole ze spacerówką. W sumie przez pierwszy miesiąc mozna sie bez wózkka obejśc, a na razie jest wiele innych pilniejszych rzeczy do kupienia dla dzidziusia 🙃
Martus a powiedz mi bo sie tak zastanawiam, jaki rozmiar ubranek kupowac dla dzidzi? 56 i 62, kurcze nie wiadomo które bedą dobre, a nakupić za małe to nie dobrze, znowu za duże będą niewygodne dla dziecka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie też tak mysle, że takich małych nie ma sensu kupować 🙃
Tak sobie pomyslałam, że chyba juz pomału zaczniemy robić zakupy, tak stopniowo, co miesiąc cos tam przeznaczyc na zakupy dla maleństwa, bo pozniej jak sie nazbiera wszystkiego naraz, to bedzie kłopot 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś no myśle, że niejadna para może polec 😮 niby takie najpotrzebniejsze rzeczy sie kupuje, jak przychodzi czas do kasy to jest problem, za stówke prawie nic sie nie kupi, pare kaftaników, pajacyków itp. Ale powiem Ci, że ja bede raczej przez neta kupować, przynajmniej ciuszki, bo są duzo tańsze niż w sklepie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...