Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kamila ja tez ide za rowne dwa tyg to tez sie popytam ostatnio jak bylam tydz temu to miwil ze w 27 tyg bede miala jakies badanie nie pamietam nazwy i ze dostane dzidziusia na plytce 🙂 🙂bo chcialam teraz na polowkowe wziac i se nagrac na usb ale powiedzial wlasnie o tym 27 tyg ze wtedy dostane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w 14 tygodniu bylam pierwszy raz na prenatalnych ale za to nie place,bo jestem 🙂 🙂 po 35 roku zycia 🙂.Lekarz pytal czy nagrywac plytke.Placilam 40 zlotych,teraz ide na polowkowe,,potem robią w 30 tygodniu ale dlaczego Tobie Martusiu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To super 🙂 Też będę chciała cd. to świetna pamiątka!!! 🙂
Ja za 2tyg. mam mierzenie szyjki... Tutaj chodzi się co 2tyg. na to mierzenie... a za 4tyg. mam usg. 🙂 To też mi może płytkę nagrają... I dadzą jakieś zdjęcia 3d lub 4d 🙂 Było by miło...
I wszystko pokrywa ubezpieczenie... sama sobie lekarza wybierasz chodzisz prywatnie i za darmo... W Pl. z tym jest tragedia... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja badania tez place ale 50procent bo moj lekarz jest starszym asystentem na oddziale polozniczo-ginekologicznym u nas w szpitalu i tylko dlatego a musialam isc prywatnie bo moja poprzednia lekarka (konowal nie zlecajacy badan i oklewajacy pacjentki ) nie uznaje l4 w ciazy i wogole nie obchodzi lo jej to ze ja pracuje w barze dla gornikow w smierdzcym dymie i uzeralam sie czasem z pijakami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak to super,ale za szpital placisz
Wiesz na termin np u mnie musisz sie zapisac jakies dwa miesiące wczesniej z kasy,dwa razy sie zalapalam ,a reszta niestety nie trafiam jak konczy sie zwolnienie lekarskie.Jesli ide z kasy,to badania krew,mocz itp są bezplatne.Nie wiem co by bylo gdybym kasy nie miala.Wizyta 80 zlotych,leki ktore bralam co misiac 90 zlotych plus witaminy,żelazo samo 35 zlotych takie drogie diabelstwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja bratowa urodziła w Lutym... (śliczny bobasek- Olivier) 🙂
I jak poszła z nim do szpitala to leżała tydzień... Noworodek na sali z 4letnim chłopcem z zapaleniem płuc!!! Jak przyszłam z mama go odwiedzić... (pierwszego dnia) to trafiłyśmy na obchód... Lekarz wychodząc dał nam na kartce nazwę kropli i kazał je dostarczyć!!! wierzycie!!! To się w głowie nie mieści...!!! W dodatku Kasia (bratowa) leżała z małym normalna sprawa... Musiała zapłacić za każdy dzień pobytu i mieć swoje wyżywienie... PARANOJA JAK DLA MNIE!!! I tak wygląda służba zdrowia!!! ŚWIAT SCHODZI NA PSY, PSY RAZEM Z NIM... JEDNYM ZDANIEM... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAritko u nas to samo wizyta co 2,3 tyg po 60zl ostatna kosztowala 100zl bo polowkowe i wszystko dokladnie mierzyl :/ badania placilam juz 70 zl teraz bede miala jakies 30 bo tylko krwe mocz i nie wiem ile bedzie to na wirusowe zzapalenie watroby typu B kosztowalo, czopki do pipki za 10 sztuk 30 zl 🥴ale pomogly bo mialam bakteryjke jakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie nie wiem bo mi przerwalo przez tel jak z im gadlama i nie uslyszlalam moze ta krzywa bede miala robiona. Teraz spadam dziewczynki ide zrobic jakas kolacje i mykam spac bo mnie ten maly lobuziak troche wyczerpal dzisiaj 🙂 🙂Slodkich snow juz na zapas mamuski 🙂buzki do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki a wiec bylam u lekarza i na szczescie zapalenie gardła a nie plucka czy oskrzela tak jak myslałam 🙂 i niestetu wizyta w ten poenidziałek mi odpada bo w słubicach jest stan podwyzszonej gotowosci w zwiazku z ta powodzia i ludze maja byc spakowani wiec wjazdy do słubic za zabronione;/ musze tu sobie lakarza znalezc ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilko niestey jak żarelka do szpitala nie zabierzesz to umrzesz z glodu,no i mamusie placą 😞 przykre ale prawdziwe.Ja sie ciesze z tego przynajmniej,ze bede rodzila w dobrym szpitalu,niedlaeko mnie,czytalam recenzje o polożnictwie i mam kontakt z laska tu na brzuszku,ktora tam rodzila dwa razy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...