Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jak ja potrzebowałam krople do nos to też 15 farmaceutek to konsultowało co najlepszy to był zwykły lek homeopatyczny haha 😉
aaa miałam napisac co na tym ktg -> poleżałam sobie pól godziny w tym czasie mały zdążył się poruszyć 38 razy w pewnej chwili tak sie ruszał że swoje serce zagłuszył położna aż przybiegła bo myślała że co się dzieje hahaha ogólnie on nie lubi takich badań zauważyłam jak mu się coś przykłada mocniej typu stetoskop czy coś podobnego to tak w to uderza i kopie że nic nie da się zrobić 😁
no a skurczy na szczęście nie ma szyjka dalej krótka ale jeszcze daje rade bez krążka oczywiście anemie mam dalej już chyba do końca będę te leki brała ...
no a teraz mam za 2 tyg wizyte u mojego gin po niej za następne dwa (bo on jedzie na urlop) mam 4d ostatnie no i w ten dzień się dowiem kiedy mam się zgłosić do szpitala itd itp masaraaa 🤨 🤨 🤨
kurcze się rozpisałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Daria to ci rosnie maly rojberek w brzuszku 🙂 moj jak mocniej przyloze reke to tez z nia walczy ostro heheh ale jak babcia albo dziadek polozy reke to spokojniutko siedzi sciemniacz maly 😜
Gosiu no wlasnie ja tez sie ciesze bo nie chcialalm za cholere byc tu sama przez noc 😉 a tak pojechalam do nich pochichralam sie posiedzialam przed domem nawet poszlam sobie zieleninki z ogrodka nazrywac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj tak zgadzam sie niestety na gorsze zazwyczaj :/ nie powiem bo moj sie stara jesli chodzi o przyjscie malego na swiat, remontuje, interesuje sie ciaza chodzi ze mna na szkole rodzenia itp ale jesli chodzi o taki stosunek do mnie jako do zony do kobiety to marniutko w porownaniu z chocby trzema laty wstecz nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale tak jest rzeczywiscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to masz złotego mężczyznę chociaż się stara mój olał wszystko totalnie dla niego już się nic nie liczy oprócz jego odpoczynku w weekend 😞 totalna zlewka na moje potrzeby nic kompletnie byle by jemu dobrze było 😞ech ide se znowu chwile pobeczec niedługo wróce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marto ale tak sie nie da jestem tutaj sama jak palec i jeszcze on jest taki w stosunku do mnie jemu nie potrzeba przyjaciół znajomych nic tylko dać mu komputer i serial wczoraj od 9 rano do 23 jak wróciłam oglądał i nie interesowało go gdzie ja jestem a wyszłam o 12 w południe zero totalna zlewka a jak by mi sie coś stało tak sie nie da żyć na prawde... juz powiedziałam ze ja tego dłużej nie wytrzymam nie wiem co zrobie ale chyba sobie cos zrobie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia nie przejmuj się bęcwałem.. Mój też tak często ma - byle on odpoczął bo zmęczony po pracy.. ewentualnie jak gdzieś pójdziemy to posiedzieć można pod warunkiem, że to on bardziej chciał iść.. jeśli nie to zaraz narzeka i jęczy..

A gadałaś z nim? Powiedziałaś jak Ty się czujesz? Biedulka... Kopnij go w zad i niech facet zmądrzeje w końcu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Gosia nie przejmuj się bęcwałem.. Mój też tak często ma - byle on odpoczął bo zmęczony po pracy.. ewentualnie jak gdzieś pójdziemy to posiedzieć można pod warunkiem, że to on bardziej chciał iść.. jeśli nie to zaraz narzeka i jęczy..

A gadałaś z nim? Powiedziałaś jak Ty się czujesz? Biedulka... Kopnij go w zad i niech facet zmądrzeje w końcu..

Gosiu ja już chyba nie umię z nim rozmawiać a zresztą nasza rozmowa wygląda tak że leci serial który on ogląda a ja sobie mogę mówić 😞 ale przecież to moje hormony wariują nie codziennie to słysze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurwaa tyle godzin i zero przejecia??co za dupa wolowa masakraa 🤨 ja bym mu to wszystko w twarz wykrzyczala 🤢 przeciez wie ze kamilka nie ma ze napewno potrzebujesz z nim pogadac, przytulic wyjsc gdzies razem co on jakis uulomny kurwa jak dzieciak pilot klawiatura i ma swoj swiat a do huja to jest dorosly facwet ktoremu za chwile przyjdzie drugi synek ja pierdziele ci faceci naprawde maja mozgi jak fistaszki 🤢 🤢 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Kurwaa tyle godzin i zero przejecia??co za dupa wolowa masakraa 🤨 ja bym mu to wszystko w twarz wykrzyczala 🤢 przeciez wie ze kamilka nie ma ze napewno potrzebujesz z nim pogadac, przytulic wyjsc gdzies razem co on jakis uulomny kurwa jak dzieciak pilot klawiatura i ma swoj swiat a do huja to jest dorosly facwet ktoremu za chwile przyjdzie drugi synek ja pierdziele ci faceci naprawde maja mozgi jak fistaszki 🤢 🤢 😠 😠

ale Marto przeciaż on tyle dla mnie robi na zakupy mnie wozi i ostatnio zawiózł do kolezanki i co ja od niego jeszcze rządam 😮 dobra dziewczyny nie zanudzam Was ale strasznie Wam dziękuję za to że jesteście bo jak by nie Wy to chyba bym u czubków wylądowała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kobietki 🙂 ja jestem w 14 tygodniu ciazy i czytam wasze posty o waszych meżach - partnerach hmm wiec nie jestescie kochane same 😞 moj mąż tez totalnie olewa mnie jestesmy 2 lata po slubie i teraz jak go najbardziej potrzebuje to znalazl prace jako kierowca ciężarówki w miedzynarodzówce zeby tylko w domu nie byc i ze mna nie jechac do lekarza 😞 smutne 😞 pozdrawiam was kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj poskakałabym sobie:P zamarzył mi się koncert jakiś albo cuś;p chociaż jakaś rockoteka 😁
[URL=http://img541.imageshack.us/i/dsc08849.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img541/4861/dsc08849.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Skończyłam w końcu Kubusiową ramkę roczną 😁 Teraz trzeba będzie zrobić Mateuniowi;p

[URL=http://img821.imageshack.us/i/dsc08852w.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img821/8430/dsc08852w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...