Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
ja strzała to biega i niszczy wszystko co mu w ręce wpadnie Kub.. a ja za nim... no szlag mnie trafi dzisiaj..
Przydałoby się, żeby mój miał chociaż 1 dzień wolnego...


nie biegaj za nim bo będzie bardziej ci na złość robił 🙂 nie zwracaj na niego uwagi po 30 min. mu się znudzi 🙂

hej Maruśka jeszcze w dwupaku??


Problem w tym, że on zawsze łapnie coś czego mu nie wolno.. i chcę czy nie muszę za nim pobiec.. już mi rano szklankę rozbił...
Ogląda na chwilę tę bajkę "pocoyo".. kretyństwo jak dla mnie ale przynajmniej się zajął czymś;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia co jest???? Hormonki??? Czyzbys miala burze nastrojow jak ja wczoraj 😁 mysllam ze jak mi tak walilo na dekiel raz wsieklizn raz entuzjazm to cos sie zaczyna a tu dupka a jeszcze wieczorem maly tak mi gmeral nie wiem czyms twardym na dole ju w okolicy lonowej ze myslaam ze sie zesram 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak jak mówię nie patrz na to co bierze bo on to robi specjalnie ,żebyś zwracała na niego uwagę 🙂 u mnie było to samo jak przestałam na nią zwracać uwagę to się tak zmieniła ,że ją zostawie samą w domu i wiem ,że nic nie zrobi 🙂 oczywiście nie na długo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Gosia co jest???? Hormonki??? Czyzbys miala burze nastrojow jak ja wczoraj 😁 mysllam ze jak mi tak walilo na dekiel raz wsieklizn raz entuzjazm to cos sie zaczyna a tu dupka a jeszcze wieczorem maly tak mi gmeral nie wiem czyms twardym na dole ju w okolicy lonowej ze myslaam ze sie zesram 😮


ale się nie zesrałaś??? 😁 😁 😁 to coś twarde to chyba wiesz co to bylo 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
nie no dziewczyny najchętniej bym komuś przyjebała teraz 😠 normalnie nosi mnie i nie chce Wam humoru psuć więc idę sobie 😞 😞


masz jakiegoś miśka to mu przyjeb aż łeb mu odskoczy 😁 nie idz popisz z nami to ci lepiej na serduchu będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
nie no dziewczyny najchętniej bym komuś przyjebała teraz 😠 normalnie nosi mnie i nie chce Wam humoru psuć więc idę sobie 😞 😞


masz jakiegoś miśka to mu przyjeb aż łeb mu odskoczy 😁 nie idz popisz z nami to ci lepiej na serduchu będzie 😁

😁 😁 😁 wiem dojebe mojej zgadze która mnie z nerwów pali i moze mi przejdzie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
tak jak mówię nie patrz na to co bierze bo on to robi specjalnie ,żebyś zwracała na niego uwagę 🙂 u mnie było to samo jak przestałam na nią zwracać uwagę to się tak zmieniła ,że ją zostawie samą w domu i wiem ,że nic nie zrobi 🙂 oczywiście nie na długo 🙂


NIe ma mowy.. mam strome schody, pełno rzeczy na wierzchu, których on dotykać nie powinien, do tego potrafi sobie otworzyć drzwi do łązienki więc siłą rzeczy muszę za nim iść i patrzeć co robi... Chyba, że go do kaloryfera przywiążę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zesralam ale dopiero rano bo wczoraj bylam juz za bardzo zmeczona zeby wstac i sic do lazienki 😁 😁 😁 😁 a to twarde to chyba glowka sie wkrecala powoli coraz nizej nie wiem wlasnie i mnie to wkurza 🤔
Gosia przyjebaj zgadze zszkoda ze z banki sie nie da w zgage walnac 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
zesralam ale dopiero rano bo wczoraj bylam juz za bardzo zmeczona zeby wstac i sic do lazienki 😁 😁 😁 😁 a to twarde to chyba glowka sie wkrecala powoli coraz nizej nie wiem wlasnie i mnie to wkurza 🤔
Gosia przyjebaj zgadze zszkoda ze z banki sie nie da w zgage walnac 😁 😁 😁


oj uwierz ,że się da wystarczy ,że przed lustrem stanie to ją ujrzy gdy otworzy usta 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
dojebałam a ta dalej pali 😠 😠 😠a teraz jeszcze w szyjce mnie kuje 😜 zyć nie umierać 😞 Gosiu wsadz Kube do łązienki włącz pralke to może Go zainteresuje mój uwielbiał siedzieć przy pralce jak sie prało 😁


tylko go do pralki nie wkladaj 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
dojebałam a ta dalej pali 😠 😠 😠a teraz jeszcze w szyjce mnie kuje 😜 zyć nie umierać 😞 Gosiu wsadz Kube do łązienki włącz pralke to może Go zainteresuje mój uwielbiał siedzieć przy pralce jak sie prało 😁


Mój też lubi pod warunkiem, że ja tam siedzę z nim;p jak mnie nie ma to chlapie się w kibelku.. łazienka odpada;p;p
Chciał mnie teraz zamknąć w pokoju i paluszki przytrzasnął... zwariujemy dzisiaj..
Przynajmniej ja dam rady chodzić bo wczoraj to była masakra.. brzuch miałam jak kamień, szyjka tak kłuła, że krok robiłam to musiałam stanąć bo nie mogłam dalej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
Marta no za 2 dni 30 września a Ty co sie opierdzielasz 🥴


Marta w kulki leci czeka aż Marita pierwsza się posypie 😁


O właśnie, a Marity nie ma.. może rodzi?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...