Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Co ja bym dała, żeby Mateusz przesypiał noc... A on budzi się niby tylko 2 razy - o 1.00 i 4.45.. ale od 5.00 już nie śpi w ogóle tylko drze mi ten ryjek do ucha 😞
Dzisiaj rano teściowa go wzięła żebym mogła się przespać to obudził się Kuba.. i oczywiście musiałam się nim zająć 😞
Łeb mi jak zwykle pęka.. załamię się 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
Co ja bym dała, żeby Mateusz przesypiał noc... A on budzi się niby tylko 2 razy - o 1.00 i 4.45.. ale od 5.00 już nie śpi w ogóle tylko drze mi ten ryjek do ucha 😞
Dzisiaj rano teściowa go wzięła żebym mogła się przespać to obudził się Kuba.. i oczywiście musiałam się nim zająć 😞
Łeb mi jak zwykle pęka.. załamię się 😞


tez mialam problemy z bolem glowy ale od kiedy smyk mi spi a to juz dwa miesiace to bole minely
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza ja z takimi natarczywymi bólami mam problem już od kilku lat.. raz na jakiś czas przechodzą ale potem wracają na dłużej ze zdwojoną siłą...
Muszę się przejść do neurologa.. brałam kiedyś jakieś psychotropy na to i wtedy nie bolało.. może mi zapiszę coś znowu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
Iza ja z takimi natarczywymi bólami mam problem już od kilku lat.. raz na jakiś czas przechodzą ale potem wracają na dłużej ze zdwojoną siłą...
Muszę się przejść do neurologa.. brałam kiedyś jakieś psychotropy na to i wtedy nie bolało.. może mi zapiszę coś znowu..


to lepiej idz ja mialam do osiemnastki migrene powypadkowa po co masz sie meczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Martuś - to jest jeszcze gorsze od zwykłej migreny;(
Coś jakby mi ktoś tępe gwoździe w prawą półkulę wbijał albo na siłę chciał mózg skurczyć 😞 czasem ból jakbym wielkim młotem w łeb dostała.. pypcia idzie dostać..
Migrena przy tym to pikuś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i wiem ze nie bagatelizujesz i ze z pewnoscia nie masz czasu przy dwoch szkrabach ale jak tylko sie znajdzie chwilka to obiecaj ze pojdziesz bo ja jestem na tym punkcie troche wyczulona wiesz ciotka w spiaczce oczywiscie nie cche straszyc ani nic w tym stylu tylko uwazam ze na takie sprawy czas sie musi znalezc ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci, że u Was już pewnie czas na 4;p bo Alek widać większy od Mateusza a ja np. na noc ubieram mu 4;p bo 3 potrafi mi drań przesikać a 4 nie 😁

A do lekarza się w końcu wybiorę 😘tylko nie wiem kiedy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
Gosiu no to moja mam tak samo poisywala bole i dostaje specjalne leki na recepte na to wlasnie pochodne psychotropow tak jak iza pisze lepiej z tym isc i nie bagatlizowac tego
A tak z innej bek Iza jaki rozmiar pamperkow kupujesz fdla Nicka?


jeszcze 3 ale jak skonczy mi sie zapas to wskakujemy w 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki ja mialam to szczescie ze moj Aleks nie mial zadnych kolek i budzil sie standardowo dwa razy, teraz juz przesypia ladnie cala noc choc czasem zdarzy mu sie jeszcze obudzic przewaznie kolo 3-4.

Najgorsza zmor jest to ze nie akceptuje zadnych smoczkow anie butelek, odrazu ma odruch wymiotny. Nie wiem jakim cudem przejde na butelke ale powoli zaczynam juz kombinowac narazie z marnymi skutkami. Czasem jak musze wyjsc na uczelnie to jest tragedia maly woli glodowac niz jesc z butlki nie wazne czy moje czy modyfikowane mleko.. No ale mam nadzieje ze uda nam sie 🙂

Co do pamersow to dalej nosi 3 bo wazy tylko 6 kg ale za to jest dlugasny hehe i juz tez coraz czesciej zdarza mu sie zasmiac w glos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam 🙂mały dzisiaj cały dzien nie wymiotował to juz wielki sukces i zjadł 2 suche bułki 🤪wszystko sie wyjasni po dzisiejszej nocy jak nie bedzie bóli i wymiotów moze jutro wyjdzie bo jest tyle ludzi ze na korytarzu leżą 🤔trzymajcie kcieki żeby to cholerstwo juz poszło precz 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...