Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Regulamin watku pazdzienik 2010
Za nie czochranie bobra moderatorowi przynajmniej raz dziennie-ban na 2 minuty 😁
Za nie mowienie milych komplementow moderatorowi- ban na 5 minut
Za nie podlizywanie sie i nie wlazenie w dupe moderatorowi- ban na pol godziny hehehehe
reszta w dopracowywaniu 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘 😘 😘

Hej Kochane!!
Ja ostatnio nie wpadam bo czasu nie mam.. 😮 Kubuś wariat 🙂 a Matik jak to Matik 🙂
spacerujemy 😁 dzisiaj zrobiliśmy w chuście ze 4 km 🙂 i cały czas spał!:P a mnie nogi bolą:P więc mam nadzieję, że te całe "easy tone" coś podziałają 😁

Marta!! Nasz prywatny październikowy moderatorze cudowny!! (tu spełniam punkt regulaminu i podlizuję się:P) Gratulacje się należą! 😁

Nie nadrobiłam Was za bardzo.. 😞 doczytałam tylko, że na wrześniu znów "impreza" była... szkoda:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Regulamin watku pazdzienik 2010
Za nie czochranie bobra moderatorowi przynajmniej raz dziennie-ban na 2 minuty 😁
Za nie mowienie milych komplementow moderatorowi- ban na 5 minut
Za nie podlizywanie sie i nie wlazenie w dupe moderatorowi- ban na pol godziny hehehehe
reszta w dopracowywaniu 😁 😁 😁 😁

bo sie zaraz skrece ze śmiechu.........ano przyszłam poczochrać bobra..ha,ha,ha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie od osmego bylam na chorobowym bo mialam zagrozenie przedwczesnego porodu wody mi zaczely kapac dwa dni przed porodem a osmego w nocy juz mialam bole i nie umialam juz spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...