Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
magda123 napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
wlasnie nic mnie nie swedzi tylko brzuch w miejscach rozstepow 🥴i nie pojde do lekarza bo ma zaawalone terminy chyba ze odwiedze poolozna w recepcji :/


po prostu ci się skóra rozciąga 🙂 posmaruj kremem i nie drap tego a przestanie cię swędzieć 🙂

madzia kremuje, smaruje, chucham, dmucham i i tak swedzi i chyba w nocy przes sen sie drapie bo az mi sie pare strupkow zrobilo, kij podjade jutro do mojej poloznej jednej albo drugiej najwyzej mnie wysmieje ale one taka nie jest raczej szczegolnie ta starza jest fajna wiec nie ma co sioe stresowac 🙂


może i przez sen się drapiesz tego nie wiesz bo ja tak nogi drapie aż do krwi przez sen oczywiście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo mnie kluje czasem ale bardziej w dole przy pipce a w brzuchu to raczej jak na okres czasam slabiej a czasem mocno jak cholerka tak jak dzis w nocy normalnie az sobie przypomnialam jak to bylo w drugi dzie okresu bo mnie zawsze najbardziej napierd w pierwszy a jeszcze takiego bolu nie miaalm teraz 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Eliote jak sie patrzy na te wasze i nasze skarby co sie juz urodzily to pewnie zreszta my tu codziennie mamy tysuiiac objawow zaczynajacego sie porodu 🤪 😁 😁 😁
A ty jak tam nie powinnas juz sie powolizbierac na porodowke?


Mój łobuz ani myśli wyłazić 😜
Aż zacznę się chyba uciekać do niekonwencjonalnych metod 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
Eliote jak sie patrzy na te wasze i nasze skarby co sie juz urodzily to pewnie zreszta my tu codziennie mamy tysuiiac objawow zaczynajacego sie porodu 🤪 😁 😁 😁
A ty jak tam nie powinnas juz sie powolizbierac na porodowke?


Mój łobuz ani myśli wyłazić 😜
Aż zacznę się chyba uciekać do niekonwencjonalnych metod 😁

Naprzyklad jakich?? Moze skorzystam zaniedlugo bo ja bym tak sobie zyczyla na 30 wrzesnia albo 1 pazdziernika dzidziuszka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
magda123 napisał(a):
dziewczyny ja zeżarłam 3 talerze frytek ☺️ to młody spał a teraz się obudził bo bardzo skacze po swoim M1

jezuu czym ty karmisz tego facecika 😁 😁 😁 nu nu nu niedobra a od frytek dupa rosnie 😜 😜 😜 wiem cos o tym heheheeh


a mam to w dupie ,że mam wielką dupę 😁mój będzie mial po czym klepać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
oo eliorte moze u was ktoras opisywala odejscie czopa jak wygladal itp? Bo u nas rzadnej sie nie udalo zauwazyc w poprzedniej ciazy a jestem ciekawa bo cos mi tam wylecialo dzis pod wieczor ale nie wiem czy to to czy poprostu zwykly sluz tylko troche innej formie??


Czop wygląda jak taka zbita galaretka, często jest zabarwiony na krwisto, albo są w nim takie krwiste włókna. Jeżeli chodzi o jego wielkość to z tym bywa różnie, bo mają to do siebie, że lubią wypadać "na raty". Czytałam gdzieś tu raz na forum, że dziewczynie odszedł taki 10cm 😮 ale obawiam się, że było w tym dużo przesady 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
eloite napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
Eliote jak sie patrzy na te wasze i nasze skarby co sie juz urodzily to pewnie zreszta my tu codziennie mamy tysuiiac objawow zaczynajacego sie porodu 🤪 😁 😁 😁
A ty jak tam nie powinnas juz sie powolizbierac na porodowke?


Mój łobuz ani myśli wyłazić 😜
Aż zacznę się chyba uciekać do niekonwencjonalnych metod 😁

Naprzyklad jakich?? Moze skorzystam zaniedlugo bo ja bym tak sobie zyczyla na 30 wrzesnia albo 1 pazdziernika dzidziuszka 😜


-seks,seks i jeszcze raz seks (ale chodzi tu o finał! 😁)
-masowanie brodawek, bo wydziela się hormon odpowiedzialny za skurcze
-słyszałam o wielu powodzeniach przy oczyszczaniu organizmu (wypicie olejku rycynowego, lewatywa)
-szorowanie, mycie, czyszczenie czegokolwiek (okna, podłoga) dużo skłonów, przysiadów 😉
ale myślę, że najwięcej robi nastawienie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
10 cm?? 😮 😮 chyba kolezanka ma lekko zle pojecie miary dlugosci ale nie wiem moze 😮
to nie moj byl przezroczysto-bialy wiec pewnie byl poprostu zwyklym obfitym sluzem ok niewazne pytalam bo moze ktoras z wrzesniowek miala bo w necie nie bardzo j=idzie znalezc opiinii na ten temat dzieki za info
A ty juz zaczelas 40 tydzien czy dopiero zaczniesz bo jak zaczelas to chyba za chwile jakos bedziesz sie musiala zglosic na oddzial jak sama nie urodzisz no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
zaruje m,adziu i tak trzymac ja czasem tez podjadam fryty z maca ☺️ a potem mam wyrzuty sumienia ze niezdrowe hehe i potem przez pare dni szprycuje sie fasolkami szparagowymi, kalafiorami i tona marchewki 😁 😁 😁:


wiem ,że żartujesz przecież nie myślałaś ,że się obrażę 😁 ja nie z takich co zaraz w depresje z byle powodu wpadają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Madziulka ile kobiet tyle opinii ale w sumie mniej wiecej zobrazowalam sobie jak to ma wygladac 😁
A co do tych metoto ktore podala eliote to moja polozna mowi ze wlasnie wszystko zalezy od nastawienia psychicznego i ze trzeba naprawd umiec sie wyciszyc i uspokoic zeby ten porod byl szybciej bo zazwyczaj tak jak my gadamy ze juz chcemy juz juz a jak zacznie cos bolec to od razu ojejjjj czyzby juz?? i straszekdopada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
10 cm?? 😮 😮 chyba kolezanka ma lekko zle pojecie miary dlugosci ale nie wiem moze 😮
to nie moj byl przezroczysto-bialy wiec pewnie byl poprostu zwyklym obfitym sluzem ok niewazne pytalam bo moze ktoras z wrzesniowek miala bo w necie nie bardzo j=idzie znalezc opiinii na ten temat dzieki za info
A ty juz zaczelas 40 tydzien czy dopiero zaczniesz bo jak zaczelas to chyba za chwile jakos bedziesz sie musiala zglosic na oddzial jak sama nie urodzisz no nie?


to z tymi 10cm znalazłam tutaj gdzieś właśnie w wątku dotyczącym czopów..
też mi się wydaje to mało realne.
no ja mam termin na jutro, a jeśli nie urodzę do przyszłej środy to mam się zgłosić na oddział na wywołanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...