Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mój lekarz jak byłam u niego w środę też się zdziwił i mówi mi że nie używa takiego określenia. Do każdego USG się przykłada i sprawdza wszystko , ale teraz jak juz wszystko widac jak na dłoni poprostu bardziej wnikliwie także zależy od lekarza jak on do tego podchodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no w takiim badaniu przynajmniej u mnie mierzyl dokladnie cala dzidize konczyny, ogladal brzuszek od srodka tzn zoladek, pecherzyk moczowy itp czy sie prawidlowo rozwija, serduszko z bliska pokazywal komory, przedsionki itp, badal ilosc wod plodowych, lozysko takie szczegolowe badanie maluszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh... to u mnie nie ma co takiego określenia używać;p bo usg mam za każdym razem i co może to sprawdza.. wiadomo - jakość jest jaka jest więc pewno nie jest aż tak dokłaqdne jak u Was...

a co do wymiany, Martuś;p to własnie wjeżdżam do krk, niedługo pojawi się tu mąż i wymianę czas zacząć;p hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jula a czemu do innego idziesz?? ja raz w pierwszej ciąży byłam zmuszona iśc do innego i potraktował mnie jak przykrą konieczność... teraz już się nauczyłamm, że jak jakiś lekarz prowadzi mi ciąże to, żeby do innego się nawet nie wybierać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz sama lecę spać bo jestem wymęczona tą wędrówką.. Do jutra Brzuchatki kolorowych snów ;* P.S Kamilko napisz koniecznie jutro Nam jak poszło u lekarza czy tam w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Dziewuszki ;* A tak na marginesie Gosiu odwiedzałam DG jak byłam u babci 😉 Miałam nawet jechać na targ w niedzielę ale wkońcubuciki kupiłam w auchan w sosnowcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Independent_19 napisał(a):
Dziękuję Dziewuszki ;* A tak na marginesie Gosiu odwiedzałam DG jak byłam u babci 😉 Miałam nawet jechać na targ w niedzielę ale wkońcubuciki kupiłam w auchan w sosnowcu 🙂

oj aż Ci zazdroszcze ja ostatnio byłam w lutym i na razie sie nie wybieram. Mieszkalam w Dąbrowie 25 lat kupe czasu i sentyment pozostał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...