Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cukierek czeka na wizyte w poradni diabetycznej,wiec dietke robie sama z kapelusza.Nie wiem co tak naprawde podnosi cukier.Juz sie uspokoilam,mam nadzieje,ze to cukrzyca ciżowa i z narodzinami malego odejdzie sobie.Jestem dobrej mysli,ze ciąze donoszę.Inaczej sobie nie wyobbrazam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie sie snil dwa razy chlopczyk.Pierwszy raz to chyba jakos w marcu niemowlaczek,a potem juz taki w spacerowce.Kilka dni temu snilam,ze bylam na porodowce,czekalam na porod.Przyszla polożna dlala mi maleństwo ubrane w śpioszki i POWIEDZIALA potrzymaj sobie chwike JAK URODZISZ,TO CI GO JUZ DAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie sie snil dwa razy chlopczyk.Pierwszy raz to chyba jakos w marcu niemowlaczek,a potem juz taki w spacerowce.Kilka dni temu snilam,ze bylam na porodowce,czekalam na porod.Przyszla polożna dlala mi maleństwo ubrane w śpioszki i POWIEDZIALA potrzymaj sobie chwike JAK URODZISZ,TO CI GO JUZ DAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniko...wczoraj nadmienilaś cos o sexie 🙂
Czytalam gdzieś,ze takie delikatne kołysanie podoba sie maluszkowi.Oczywiście jesli nie ma zakazu od lekarza.Czyli sx jest jak najbardziej wskazany,bo przecież ciąza to nie choroba.
To kolysanie mi sie spodobało 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusiu,chociaż jestes koleżanką zza ekranu darze Cie wyjątkową sympatia.,jszcze Gosiaaa. Dałyście sie tak troszkę mocniej mi poznac.No może tez dlatego,ze bardzo mi pomoglyście jak stawialam tu moje male pierwsze kroczki.Ogolnie wszystkie laseczki na PAŻDZIERNIKU są fajniusie.Ciesze sie,ze Was kochane poznalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...