Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja juz teraz zrobilabym wszystko dla tego malego robaczka w moim brzuchu juz teraz tak bardzo go kocham a co bedzie jak sie urodzi mam nadzieje ze go nie zagniote swoja miloscia 😁 😁 ogolnie jestem bardzo uczuciowa i wrazliwa chociaz staram sie tego nazbyt nie okazywac bo wiesz ludzie czesto to wykorzystuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maluda racja podobno wszystko co robisz do ciebie wraca czy robisz dobrze czy zle chociaz ja uwazam ze wiele ludzi mimo swojej sprawiedliwosci maja w zyciu pod gorke wiec to nie zawsze jest tak kolorowo jk sie mowi. Ja tam nie narzekam, mamy malo kasy, dorabiamy sie wszystkiego ale mamy mieszkanie ktore moze kiedys bedzie nasze, mamy co jesc, mozemy sobie pozwolic czasem na wypad na lody czy do kina i przede wszystkim mamy siebie a to juz jest 100 procent sukcesu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masz Racje,ja myslalam ze ciągle mam pod gorke.Zyjemy sobie z synami skromnie,nie przelewa sie ale...chlopaków mam jak złoto.Obecny moj partner jest cudownym czlowiekiem i gdyby nie ciąza to chbya do końca nigdy bym tego nie zauważyla.Teraz jestem naprawde szczęsliwa i nie potrzeba mi nic wiecej,bo mam wspanialych facetów kolo siebie.Przyjaciolki wieloletnie z prawdziwego zdarzenia,a Ci ktorzy są mi ieżyczliwi unikam,odsuwam jak najdelej od siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie wiem dokladnie nie chce namieszac ale to chyba esterka pisla ze moze beda dziewczynki bo na usg nic nie pokazalo 🙂 ale mnie lay podkopuje hihi a wczoraj pierwszy raz skopal tatusia w reke 🙂 siedzielismy w stolowym juz kolo 24 bylo a ja nie pamietam kiedy tak dlugo siedzialam i maly kopnal mocn najpierw raz az mnie wmurowalo za pare sekund drugi raz i mowie konradowi zeby reke przylozyl i jak przylozyl to byl 3 kopniak alez sie ucieszyl moj mezo i zaczal naciskac a ja mu mowie zby tak nie przyciskal a on ze to dlatego ze on chce jeszcze 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...