Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam dziewczynki
A z tym samorzadowym becikowym to chodzi o to ze bierzesz zarobki swoje i swojego faceta sumujecie je ze soba i dzielice na troje bo dziecko jeszcze i wychodzi wam ile na jednego członka, chyba nie moze przekroczyc 800 zl czy jakos tak dokładnie nie wiem, ale moja kolezanka teraz jak w marcu rodziła to się o to starała i podawała zarobki z 2008 roku bo z tego chcieli w urzędzie - dziwne ze nie z 2009 ale nie ma co gdybac wazne ze jest mozliwosc starania się:0
Miłego dzionka wam życzę.
I się pochwale normalnie - juz mi siarucha poleciała z dwuch cycuchów hihi 😁 juz zaczynam się czuc taką prawdziwą matką hahah 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziolszki 🙂 ja czytalam o tym becikowym samorzodowym i tak jak Jula pisze tylko ze dochod nie moze przekraczac na osobe 504 zl :/ i nam wyjdzie minimalnie ponad wie odpadamy a to jest chore bo ktos na czarno zasuwa i ma dwa razy wiecej i dostaje ten dodatek zreszta kto powiedzial ze nasz rzad jest madry a propo o 19 ide oddac swoj cenny i tak nic nie zmieniajacy glos 😜
Jula gratuluje 🙂 🙂 🙂 mi jak polecialo to bylam dumna jak paw 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie to i niestety Marta ma rację - nie może przekraczać 504 na osobę:/ nam się ostatnio udało, zobaczymy co teraz będzie... ale z kasą cienko więc liczę, że nie przekroczy.

A co do siary.. Mi w pierwszej ciąży w ogóle nie leciała.. teraz pewnie też nie poleci. ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja spadam na te wybory a potem chyba na jakis super soczek bo dni jastrzebia sa i sie zjechalo troche znajomych 🙂 mamy niedaleko fajny pubo-restauracje w ktorej raczej sie nie pali wiec posiedze z godzinke a potem do domku i nyny bo rano jade do szpitala zeby mnie pokluli 🙂 a potem lece Marcela pilnowac wiec jak wroce i bede miala czas to wpadne do was mamuski moje kochane 🙂 spokojnej nocki zycze buziakiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z Października przeskoczyłam... Na Czerwiec 😞
W Piątek (18.06.2010) o 19.00 urodziłam Maje...
Nasza kruszynka żyje i walczy by tak było... Waży 710g. Puki co wszystko jest dobrze... OBY TAK ZOSTAŁO!!! Staram się myśleć pozytywnie ale czasem jest ciężko... 😞
Wyć mi się chce bez przerwy... Leżymy w bardzo dobrym szpitalu... W Niemczech...
Bardzo dużo tu wcześniaczków... Są nawet kruszynki ważące 450g.
MUSI BYĆ DOBRZE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze tydzień temu leżałam w szpitalu w Pl. wypisali mnie bo mówili że wszystko jest dobrze...
leżałam od pon. do środy... w sobotę wracałam do Niemiec... a we wtorek przywieźli mnie karetką do szpitala w Oberhausen (100km. od naszego domu). bo krwawiłam i miałam rozwarcie... 😞
leżałam cały czas i dostawałam kroplówki... dawali mi zastrzyki żeby płucka Majki się rozwineły...
Dobrze że posiedziała tam jeszcze te 3dni 😞 Teraz jest dobrze i tak musi zostać!!! Jeden dzień brakował do 25tyg. oddycha sama i lekarze mówią ze początek jest bardzo dobry...
ale to taka malutka kruszynka... niewinny aniołek 😞 módlcie się dzieczyny o zdrowie dla mojej Maji!!! 😞 Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilko! Trzymamy kciuki!!! Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze! Wpadaj czasem dać znać, że wszystko na dobrej drodze 😉

A teraz nic tylko czekać jak obie wrócicie do domciu a Ty będziesz się chwalić zdjęciami malutkiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilko trzymam kciuki za was, napewno z dzidzią będzie dobrze, najwazniejsze ze potrafi juz sama oddychac reszta pojdzie jak z płatka jeszcze mniejsze maleństwa ratują 😉 Trzymaj się kochana

Co do ruchów to powiem Ci Martus ze czasem jak leze tak jak ty to tez mam wrazenie ze kopie okolo pępka lub powyzej ale u mnie macica jeszcze chyba nie przekroczyła
Gosiu wspołczuje to okropienstwo jest straszne
No nic mykam spaciu bo jutro wracam do domku, bo mnie wyciągneli do rodzinki nad morze pogody ladniej nie ma ale jodu przynajmniej sie nawdychałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...