Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to takie myślenie - umysł już zmęczony;p;p hehe a tak sytuacja w sumie fajna - te 2,3 m-ce można wytrzymać;p
Ja się może kiedyś przyzwyczaję do mieszkania z teściową.. albo ona do mieszkania ze mną;p a na razie.. jest jak jest. Przynajmniej nie mam problemu z kim Kubę zostawić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wlasnie chcialm to powiedziec ze przynajmniej masz opieke dla Kubiego a ja jak urodze malego to nie bede go mial z kim zostawic bo moi rodzice pracuja a tescie beda w gorzowie bo tesciowa napewno przyyjedzie ale wiesz ona opiekowala sie bobasem 26 lat temu ost raz ale teraz przyjedzie do Asi bo na dniach urodzi to moze zrobia jej male przeszkolenie 😁 a jak nie to se bede radzic sama nie ja pierwsza i nie ostatnia przeciez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Marta - tak źle i tak nie dobrze.. ale trza se radzić 😉 Ale powiem Ci, że jak się Kuba urodził to wszystko przy nim robiłam sama, pomimo, że teściową miałam na miejscu. Nie chciała się wtrącać. Dopiero jak podrósł to ja dopuściłam;p hehe

Pa Martuśka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, mam pewien problem. Dzis zauwazyłam, jak dłużej siedziałam na kibelku jakies dziwne upławy, lekko żółte, białawe jakby serowate gluty, nie wiem czy to jakas infekcja mi sie przypetała?? Do tego czuje lekkie pieczenie w tych okolicach. Nie wiem co robić, czy to może byc cos groxnego? dodam, że upławy nie maja jakiegoś brzydkiego zapachu.. pomóżcie proszę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Grzybica (czy też infekcja jej typu) nie jest groźna dla dziecka... oby tylko nikogo z nas nie dopadła opryszczka bo to naprawdę jest groźne dla dziecka i dla nas... może w najlepszym przypadku wywołać przedwczesny poród... co w naszym przypadku raczej jest niewskazane.
Trzymajcie się zdrowo mamusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzusie ja tylko na chwilę bo jestem dzisiaj strasznie zajęta od 2 w nocy koleżanka mi rodzi i musiałam leciec w nocy do jej dzieciaków później do lekarza i dopiero wróciłam a zaraz muszę iść po dzieci 😮 no więc u mnie wszystko w porządku mały rośnie ma już 700 gram i jest zdrowiutki 🙂 matko za 20 minut minie 12 godzin jak rodzi i dalej nic 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestem 😉
Martuśka 😉 też bym pieczarkową zjadła;p;p dasz trochę 😁

Aguś nic się nie martw bo to pewnie grzybica tak jak Monia mówi - dużo kobiet przez to przechodzi 😉 Ale idź jak najszybciej do gin i niech on Ci powie jak z nią zrobić porządek 😉

co tam w ogóle?? jak dzien mija dziewczynki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie to niesprawiedliwe - jednym wystarczy pół godz, ja męczyłam się 10 godz.. moja koleżanka przy pierwszym dziecku 22 przy drugim 19... Szkoda, że poród też nie może być przyjemnością. Ale mocno za nią trzymam kciuki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie ma reguły.. dlatego ja cały czas się boję kolejnego porodu. Chociaż mam nadzieję, że będę mieć jak moja mama - z każdym kolejnym coraz łatwiej 😉 ja to w ogóle wyszłam bezstresowo bo drogę przetarł mi 10 min wcześniej brat;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyślij trochę mailem;D albo na forum zaserwuj;D hehe
ja skoczyłam do miasta i.. wyszło na to, że tylko fantę kupiłam;p chciałam się do fryzjera umówić ale liczą sobie 140 zł:/ więc poczekam aż siostra umówi mnie połowę taniej;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...