Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja wlasnie wrocilam wiec sie witam ponownie 🙂 i od wejsia suprise bo mezo po pracy wzial sie za pizzuche wiec zaraz bede sie obzerac 🙃
Gosia super ekstra ze synus zdrowy no i ta imponujaca waga no no no 🙂 ja juz sie czw nie moge doczekac juz teraz bede sie upierac na usg bo chce wiedziec ile nasz Aleksik urosl od ost wizyty na polowkowym mial 337 g 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moj mimo ze chodze prywatnie nie jest zwolennikiem robienia usg co dwa trzy tyg tak jak niektore dziewczyny pisaly ze ich lekarze tak robia moj wlasnie stara sie rzadziej co druga trzecia wizyte czyli rednio co poltora miesiaca a teraz akurat tak wyjdzie wiec moglby mi zrobic a poza tym chcialabym wiedziec dokad mi juz macica siega ale chyba wysoko bo czuje malego coraz wyzej od pepka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam usg na każdym ale mam wizytę co 4 tyg 😉
Maniutka widzę, że się pojawiłaś - jesteś jeszcze?? Co tam u Ciebie? bo właśnie myślałam dzisiaj o Tobie 😉

Monia a Ty ten tel wyszukałaś tak w powiązaniu z Twoimi ostatnimi snami??::P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę Wam się pochwalić dziewuszki, wyszła mi smakowita pieczarkowa a z zup robiłam tylko barszcz czerwony więc moja druga zupka która wyszła znakomita. mniaaamale jestem dumna z siebie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do teraz nienawidzę;p bo teraz mi się smak na łagodniejszy zmienił i wszyscy mi mówią, że nie mam smaku więc po co się wkurzać;p ograniczam się do kanapek i jajecznicy;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...