Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
faceta trzeba sobie wychowac.Najpierw wychowuje matka,potem żona.Teraz czas na Ciebie 🙂 Mysle,ze jak juz jest drugi związek,to czlowiek jest dojrzalszy o tamte doświadczenia i nie chce popelniac tamtych błedow,a jak sie zdaży ,to ma przeciez kolo siebie drugą nową polowke,ktora powinna wstawić na ten dobry tor,to nazywa sie związek.Trzymam kciuki,daz radę,tym bardziej,ze on chce.

Ja tez spadam,mam nadzieje,ze dzis jeszcze do Was Brzuszki wpadne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 zielony groszek:wszystko co nazywa sie warzywami,mięsko.

Odpadaja ziemniaki,mąka pszenna,kasze,ryż,owowce jak:banan,arbuz,winogrona.Mozna truskawke,pożeczke.Jogurty tylko naturalne.

W sumie to jak juz bedzie glukometr(przyrzad do mierzenia poziomu cukru,to ponoc mozna wszystko,bo ustalasz sobie dietke sama.To co podnosi cukier,to eliminujesz lub stosujesz maleńkie dawki 🙂
Czekam na wizyte w poradni diabetycznej i juz bedzie ok.treaz musze wszystkiego sobie odmawiac,bo nie wiem co tak naprawde mi szkodzi.Napewno cholerne jasne pieczywo i ziemniaki,cukier.Nie jem wogole i widzisz,cukier ładnie spadł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasne,wszystko trzeba znieśc,to nie taaka tragedia ale gdybym wczesniej byla taka mądra,to dowiadując sie,ze jestem w ciązy ograniczylabym to cholerstwo.Moze bym teraz problemu nie miala.Tak wiec dziewczynki polecam ciemne pieczywko na zakwasieBEZ KARMELU ,wywalić mąke pszenna z sosow i kartofelkow mniej. 🙂 🙂

Gosiu spadam,bo jak mam kompa wlączonego,to nie moge sie na niczym skupić i ciąglu tu podchodze.

Jakieś uzależniacze sa na brzuszku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda ja sie tak wystraszylam tej cukrzycy ze teraz jem ziemniaki raz w tyg a czesciej ryze i kasze 🙂 nawet nawet i to bez sosoiku sie obejdzie jak mam mizerie 😉 dasz rade ja tam w ciebie wierze i gratuluje silnej woli 🙂 to nie lada wyczyn zrobic ciacho i go nie tknac ja napewno bym sie zlamala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eee Gosia nie ma co sie przejmowac bedzie to trudno nie bedzie to dobbrze co ma byc i tak bedzie i stresik ci tu nic nie pomoze 😉 wiec dajemy na luuzik 😉 Ja to sie boje bardziej tego ze zwymiotuje bo strasznie wrazliwe gardlo mam i wogole wszyscy sie z mnie smiali ze jak tylko cos dosc zaczna cuchnac to mi od razu sie oczy czerwone robia i mnie zbiera wiec tylko tego sie boje ze bedzie pawik na srodku sali 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e tam cześć Gosiu ja też niedawno zasiadłam bo dzisiaj Kamilek kończył o 11 więc posiedziałam na mieście z mamą na kawie po sklepach pochodziłysmy i nie wracałam rano do domu 😁 nie stresuj sie kochana teraz na pewno zdasz na to prawko stres i dołowanie sie nie wskazane 😉 jeny musze wejść pod prysznic bo nie wydolę 30 stopni mam w domu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...