Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja już zapomniałam co to znaczy wogóle, ostatnio kochałam się z K. prawie tydzień temu bo boi się o dzidzię a jak nawet kochamy się to w takich pozycjach że ciężko jest coś osiągnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde.. ale mnie Kub przestraszył.. wstał i jakby nie mógł chodzić.. tak kulał na lewą nogę:/ i stawał tak ostrożnie jakby go bolało.. nie wiem, może mu ścierpła jak spał, albo ją krzywo ułożył i mu się i kosteczki zastały ale stracha miałam... już się bałam, że może sobie zrobił coś poważniejszego.. ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta - to mu powiedz, żeby się nie bał;D bo jak tobie jest dobrze to dzidzi też 😉 a ja.. wczoraj stwierdziłam, że odbijam się od mojego brzuszkiem;p hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Gosiu w naturze facetów chyba to jest zakodowane że się boją podświadomie.. Jeden się przyzna a drugi nie ale wszyscy sie w jakimś stopniu boją 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przy Kubie też się bał 😉 ale go przyciągnęłam do kompa, pokazałam jedną i drugą stronkę co piszą o seksie w ciąży i przekonałam 😉 z resztą - długo nie trzeba było;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Gosiu jak ja nie mogę nawet się w połowę schylić albo otworzyć mocno zakręconego słoika bo już jest aferka żebym się nie przemęczała... ale to lepiej bo sex co dwa trzy dni jest taki wyczekiwany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja mu się nie dziwię, ma 32 lata całe życie chciał mieć dziecko , a tu nie wyszła mu ani miłość ani dziecko z pierwszą żoną, także to dziecko jest b. wyczekiwane dla niego i dmucha chucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech dmucha 😉 A że nie udało się dziecko z pierwszą żoną.. nie myślisz, ze to takie zrządzenie losu?? Bo skoro nie są dla siebie stworzeni to może nie potrafiliby też rodziny prawdziwej stworzyć.. Może ktoś na górze czuwa nad tym Twoim i wstrzymał go aż spotka kobietę swojego życia, kobietę, z którą stworzy prawdziwy dom dla dziecka 😉 Na Ciebie po prostu czekał;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to napewno przeznaczenie i jestem tego w milionie procent pewna bo w normalnych warunkach nigdy byśmy się nie spotkali a mi coś mówio że to właśnie ten 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, zebyście szcześliwi byli 😉

Cholera... strasznie mnie ten brzuchol boli;( nie wiem od czego.. ale już nawet siedzieć mi niewygodnie;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to nawet nie to, że rozpiera, bo pod tym względem jeszcze jest ok... Tylko to podbrzusze cały czas boli:/ najpierw to jak chodziłam, teraz cały czas... no i nie wiem czemu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu ale mi nie chodzi o wyprożnianie się bo z tym oki 🙂 Tylko o to że mi się macica często stawia a to jest uczucie jakby mi brzuch zaraz miał pęknąć na milion kawałków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś wiem 😉 zrozumiałam Cię dobrze dlatego mówię, że ten mój ból trochę inny.. i skąd inąd niewygoda...

Daria czyli zaczynają się dobre wiadomości 😉 teraz tylko czekać na cc i operację i dalej z górki! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pogoda tak na nas działa.. wymęczy a potem efekty są:/ no ale cóż.. ja nie poleżę, właściwie dopiero teraz na chwilkę odsapnę bo Kub zasnął 😉 Ale jak pomyślę, że jutro mam do Kielc znów jechać to mi słabo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczynki 😘 Ja już po badaniu, więc z Dzidzią jest wszystko super na badaniu była odwrócona główką w stronę kanału rodnego. Waży 806 gr i według USG wyszedł mi termin na 06.10 także bardzo wcześnie. A obwód brzuszka ma odpowiadający aż 27 tygodniowi i 1 dniu także rośnie jak na drożdzach 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
Cześć Kochane...
ja standardowo na chwilunie...
Z Małą oki. 🙂 Odstawili jej już 2lekarstwa... 🤪
I w ten oto sposób jeden wenflon mniej... ufffffff.............
został jej tylko wenflon w jednej rączce i maska z tlenem (gdyby zapomniała oddychać).
wszystko idzie w dobrym kierunku lekarze dalej zadowoleni 🙂 a my... bez wątpienia 100kroć bardziej... 🙂 Mała z dnia na dzień coraz bardziej żywa 🙂 widać jak przeszkadzają jej te kabelki w wariacjach 😞 ale to dla jej dobra...
Łukasz mówi zawsze: BOŻEEEE... TO ONA TAK CI SIĘ W BRZUCHU WIERCIŁA?! MASAKRA!! 🙂
Wierci się kopie płakusia a jak patrzy to z takim bólem i miłością że to my ryczymy jak dzieci... 😞 malutki okruszek... niech czas łaskawie szybko leci...
DUŻOOOOO ZDRÓWKA DLA WASZYCH DZIDZIUSIÓW!!! I PORODU W PAŹDZIERNIKU 🙂 ŻYCZYMY CAŁĄ TRÓJKĄ 🙂 KOLOROWYCH SNÓW BUZIAKI 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...