Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kamilko
kazda Twoja wiadomośc jest dla nas bardzo oczekiwana.Kurcze,jak zobaczylam foteczki Majeczki,to łzy lecialy jak woda.Taka malenka kruszynka,a ile w niej woli zycia 🙂,a Ta mała stopeczkaaaa.Boziaaaaa
Nie da jej zrobic krzywdy.
W naszych brzuszkach rosną nadal maluszki ale to nie znaczy,ze nie boimy sie o nie.Dziekujemy,ze mimo swoich problemow myślisz też o nas i naszych dzidziusiach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc misiaczki kochane 🙂 Kamila jezu jak czytam jakie postepy robi Maja to naprawde stwierdzam ze cuda sie zdarzaja i sa blisko nas 🙂 🙂 bardzo sie ciesze i zycze wam dalszej wytrwalosci 🙂 Ucalowania dla Was dzielnych rodzicow ale przede wszystkim dla najmniejszej kruszynki na forum 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila świetnie że mała robi postępy !! 🙂 zresztą inaczej być nie może 🙂

kurcze mnie już się zaczynają takie głupoty śnić się obudziłam aż mokra ... bo śniło mi sie że miałam cc na łóżku w domu robione i że jeszcze znieczulenie nie zadziałało i wszystko czułam masakra jakaś 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jejuniu alez glupi sen :/ ale co sie dziwic przezywasz to strasznie i dlatego 🙂 Dariu super ze badania wyszly takie jakie mialy byc 🙂 teraz tylko jakos przeczekac w spokoju te 12 tyg a potem wszystko sie juz potoczy sprawnie i szybko i bdzie okej zobaczysz buzki dla twojego brzuszkowego smyka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzusie, miłego dzionka Wam zycze!!!
Ja mam małego stresa bo mam dzis badanie połówkowe maleństwa, zreszta wiecie same jak to jest.
Prosze Was trzymajcie kciuki żeby wszystko z Michasiem było OK!!!
Ja wierzę że musi być dobrze, zresztą mały kopie mamusie juz od samego rana, chyba chce o sobie dawac znac żebym sie nie martwiła 😘
buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzusie wróciła dumna mamusia z zakończenia roku synka 😁 no muszę Wam to powiedzieć moje dziecko ma same 1 🤪 😁 🤪 😁( dla nie zorientowanych 1- najlepsza,6-najgorsza) 😁 Dobra ale koniec chwalenia się bo to brzydko u mnie dalej skwar siedzę przy wiatraku w domu 30 stopni nogi bolą 😞 Agula kciuki będą na pewno trzymane na pewno Michaś jest zdrowym dużym chłopcem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem Martusiu że to sama przyjemność tym bardziej że strasznie się obawiałam tego pójścia do szkoły bałam się że sobie nie poradzi bo to nowy kraj inny język ale niepotrzebnie on sobie radzi w nowej sytuacji lepiej od nas 😁 nawet już za tłumacza robi jak czegoś nie rozumię ☺️ a Pani ostatnio na zebraniu pytała mojego męża w jaki sposób My go uczymy ze on wszystko wie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie bo ewelina zadzwonila tuz przed moim wyjsciem ze sebastian(jej maz) przesunal powrot do niemiec na dzis popoludniu czy pod wieczor wiec on jescze z synkiem dzis siedzi ost dzien 🙂 musza sie soba nacieszyc bo znow go nie bedzie z miesiac jak nie lepiej
A ja sie chyba kawy parzonej napije taka lelawa dzis jestem :/ szukam jakichs cwiczen na dolne partie plecow bo od wczoraj strasznie mnie rwie i boli szczegolnie z lewej strony na dole podejrzewam ze maly jest jakos w poprzk ulozony i mi uciska na jakis nerw auuuc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo szukalam jakichs filmikow bo jestem dzis otepiala ze nie rozumiem podstawowych czynnosci jakie mam wykonac normalnie straszny jakis ten dzien jest ehh najchetniej bym go przespala ale znow w nocy nie zasne przez ta miednice jak nie urok to sraczka 😁 😁 dzieki gosiu zaraz je posprawdzam na sobie ale najpier ide obrac pyroski na obiad dzis ugotuje jajka i zrobie sos tatarski pierdziele ide na latwizne heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...