Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A jak wstajesz w nocy siku ale szczegolnie rano to jak sie podnosisz z wyrka to czujesz takie rozciaganie w kasicy? bo ja mam co rano tak od 4,5 juak wstaje siku to czuje jakby mi ktos tam lapa rozpychal normalnie i zauwazylam ze tak kolo tej godz co teraz dopiero mi przechodzi czyli tak jakby jak rozchodze ten bol 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Coś się nie możemy ostatnio zgrać..:/
My dzisiaj wieczorkiem poszliśmy z Kubą na spacerek na lody 😉 Kiedyś Grześka tak trudno było wyciągnąć a teraz leci 😁
tylko o lapka strasznie zaczął wieczorem walczyć..:/ nie wiedzieć czemu...
no nic.. nie ma Was więc dobranoc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzusie!! 🙂
Ja zaczynam porządki;p;p a Wy gdzie się znowu podziewacie??:P
Odezwała się Daria może jak tam u niej z tym cieknącym czymś???
Jakbym na Was nie trafiła (a zapewne tak będzie;p) to miłego dnia życzę! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej myszorki kochane 🙂 milego dnia zycze bo ja dzis od rana latam i watpie ze dam rade wpsc teraz sie zbieramy i jedziemy za firanami i komoda do pokoju Alka 🙂 a potem do rodzicow 🙂 a jutro wrocimy cos zjemy i spadamy na urodzinki wiec raczej tu nie wjade 🙂 cyba zeby zobaczymy buziaki gorace na caly weekend 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Dziewuszki ;***** Co tam u Was słychac? U mnie narazie super, chociaz czesto trzeba na siusiu wstawac i maly caaaly czas siedzi mi pod zebrami ale jest ok 🙃 W poniedzialek ide do lekarza to zobaczymy czego sie dowiem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki jest ktoras? Bo akurat siedze przed domem sama i sie chwilowo nudze, mama lata za czyms w domu, brat rozpala grilla a tata z mezem jak zwykle grzebia w aucie 😁 i tak chamsko zostalam pozostawiona sama sobie jedynie Alek dotrzymuje dzielnie towarzystwa mamusi wyginajac piety pod cyckami 😁 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂 Jak samopoczucia? Moje średniawo-prawie 34 tydz., a dzidzia jeszcze nie odwrócona 😞 Jakieś babcine sposoby na zmuszenie maleństwa do fiknięcia głową w dół 😉? Czekam na rady 🙂 Buziaki dla wszystkich ciężarówek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Dziewczynki spadlysmy na druga strone co jest ?? 🙂 Ja wlasnie wstalam bo weekend byl malo spiacy ☺️ napije siue kawki i biore sie za mega sprzatanie bo po tygodniowym pobycie Asi z malym jest tu niezly sajgon 🙂 co tam u was??

Cześć Marto niestety nasze forum umarło już nikt tutaj nie zagląda z reguły zaczynam postem i na 2 dzień mój post jest ostatni przykro trochę myśłałam ze będzie inaczej no ale dziewczyny widocznie maja inne sprawy na głowie 😞Maluda nie ma internetu bo do mnie pisała tez dopiero wstałam idę zrobić sobie śniadanie posiedzę chwilę i idę coś robić bo i tak tu nikogo nie będzie. Ewo niestety nie znam rzadnych sposobów dzisiaj tez idę dowiedzieć się jak mały jest ułozony bo coś mi sie wydaje że leży nie tak jak trzeba no ale to sie okarze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eee no tak to nie moze byc 😠 😠 nie zgadzam sie i koniec 😜 co tam u ciebie gosiu jak sie czujesz? Bo mnie lapia takie skurcze parosekundowe coraz czesciej i zaczynam sie powoli bac 😉 brzuszek tez potrafi dopiec wieczorem tak jak na okres a najgorsze sa takie prody w piersiach i bol w kasicy tez to masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Marto tez nie najlepiej w sobotę dostałam takich skurczy że myślałam że do szpitala pojadę chodzić nie mogłam 😞 brzuch też boli jak na okres w pipce coraz gorzej a piersi też mnie czasem bolą ech kurde tak dobrze było to teraz się zaczyna 😞 ide dzisiaj do gina popołudniu co prawda wizytę mam jutro ale idę dzisiaj bo niepokoją mnie te skurcze musi mnie przyjąć wyurlopowany to wypoczęty 😁 a wogóle mam schiza że mały leży nie tak jak trzeba i znowu mam jakieś sny prorocze oby nie okazało sie że będę maiła cesarke 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...