Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dariu zobaczysz ze po nowym roku jak inie troszke czasu i zacznie sie latanie za drobiazgami, zalatwianie kapelki, fotografa, kamerzysty i iinnych to tak cie pochlonia przygotowania ze poczujesz to napewnio tego ci zreszta zycze z calego serca 🙂 i napewno bedziecie mieli piekny slub 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tiaa pewnie go zorbi jak juz maly bedzie i i tak wtedy nie bede miala tyle czasu na siedzenie poza tym bedzie moja tesciowa pewnie do listopada gdzies a ona to jest taki wirus ze bede mogla pomarzyc o brzuszku :/ Mielismy kupowac lapka to kurwde piecyk musielismy i chuj bombki strzelil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
tiaa pewnie go zorbi jak juz maly bedzie i i tak wtedy nie bede miala tyle czasu na siedzenie poza tym bedzie moja tesciowa pewnie do listopada gdzies a ona to jest taki wirus ze bede mogla pomarzyc o brzuszku :/ Mielismy kupowac lapka to kurwde piecyk musielismy i chuj bombki strzelil

ej no kurde ale od czasu do czasu chyba zajrzysz bo my sie tu zatęsknimy za Tobą 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj wyjątkowo spałam i to była 1 noc od niepamiętnych czasów że nic mnie nie bolało normalnie w szoku byłam rano nawet Bartkowi to mówiłam 🙂 mama zaprowadziła małego a ja spałam do 9.30 ☺️ Marto masz chociaż raz w tygodniu zajrzeć zołzo jedna bo będzie foch 😠 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie napewno wpadne nie dam sie zywcem od was oderwac 😁 poza tym w koncu tez po to tesciowa przyjezdza zeby mi pomoc chociaz ja bym sobie spokojnie dala rade z moja mama ale okej kobita jest dobra i chce dobrze wiec okej 🙂 a poza tym konrada siostra teraz w niedziele chrzci swojego szkraba to oni pojada a ja bede u rodzicow bo jednak to jest 2h drogi w jedna strone i sie troche boje bo napewno nie chciaalbym rodzic tam gdzie ona 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tam wstyd mama sie odpreza przy lekturze to co ci szkodzi ale tak serio tez zaraz musze spadac bo wczoraj oprocz zrobienia zupy, drugiego i pozamiatania to nic totalnie nie ruszylam i dzis mnie miesnie bola vchyba od tego nic nie robienia ☺️ a musze sie brac za generalny porzadek jak jutro maja byc rodzice kondzia jeszcze jutro ginek na 16 kurde juz sie modle zeby powiedzial ze cos tam sie zaczyna dziac bo jutro 30 a tu dupka zadnych czopw ani nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuszki 🙂 nadrobiłam te 100 stron zaległości.. 🤪 ciężko było 😜
W sobotę padł nam net, mój zadzwonił żeby przyszli naprawić i przyszli dopiero wczoraj.. Pół godziny coś tam porobili i powiedzieli, że w ciągu godziny będzie ok... Ale net zaczął działać dopiero dzisiaj rano 😠 popołudniu jedziemy zrezygnować z tego neta i założyć inny, bo już mam dość tego, że raz jest a raz go nie ma..
A wczoraj byliśmy u lekarza i mała jest już bardzo nisko, mam skróconą szyjkę ale rozwarcia na szczęście jeszcze nie ma 🙂 nie powiem, chciałabym już urodzić, ale mała ma dopiero 2.600 więc dobrze by było jakby posiedziała jeszcze trochę w brzuszku 🙂 tak czy inaczej lekarz powiedział, że to kwestia maksymalnie 2-3 tygodni 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki! 😉
Co to Magda nawaliła dzisiaj??;p zawsze się tak rozpisuje, że nadrobić nie mogę a dzisiaj tylko 8 str;p;p
A Maluda nie atakowała brzuszka nawet o 4 rano więc pewnie rodzi;p
Ja się dość nawet wyspałam dzisiaj. Męczy mnie tylko non stop boląca szyjka..:/ no i mały bez przerwy kopie - nadpobudliwy jakiś... W nocy przez te kopniaki spać nie mogłam 😞
Pogoda do dupy.. poszliśmy z Kubkiem na spacer to chyba tylko po to, żeby się przemrozić...
NIe ma Was to pewnie coś przegryzę i wezmę się za coś.. dość tego siedzenia i nic nie robienia;p;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci, że Maluda mi "na głowie siedzi" od wczoraj;p nie wiedzieć czemu;p nawet jej nk oglądałam;p może rzeczywiście już rodzi 😁
Piwnica odpada... bo mówiąc graciarnia mam na myśli dosłownie wszystko - ubrania, książki, gry, pierdoły elektroniczne, itd.. Do tej pory "składowałam" to w jednym pokoiku, ale teraz chcę go przerobić na pokój dla Kuby.. i nie mam gdzie przetransportować chociażby Grześka szafy;p a do mojej jego rzeczy się nie zmieszczą;p sama muszę z jego korzystać 😁 Ale jutro chyba będzie miał wolne to razem coś pomyślimy 😁
i może wreszcie będę mogła zająć się ubrankami dla maluszka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...