Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
e coś Ty;p wymalowała się na spotkanie z księdzem to ten pewnie przedłuża;p;p


ta niby dla księdza a pewnie na porodówkę do czarnulka swojego pojechała 😁 a teraz to się ksiądz nazywa 😁

ps.ksiądz jest chińczykiem 😁 😮 😁 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
e coś Ty;p wymalowała się na spotkanie z księdzem to ten pewnie przedłuża;p;p


ta niby dla księdza a pewnie na porodówkę do czarnulka swojego pojechała 😁 a teraz to się ksiądz nazywa 😁

ps.ksiądz jest chińczykiem 😁 😮 😁 😮


to ci powiem ,że lubisz orientalnie wszystko 😁 lekarz murzyn a ksiądz chinczyk 😁 😁 teraz pokazałaś swoje prawdziwe oblicze 😁 😁 😁
do jutra zwierzaki i kolorowych snów 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh poczytalam co pisalyscie i po pierwsze primo 😁 😁 MAdzia ty tylko o rampi_pampi non stop ja nie wiem twoj ci nie daje czy jak 😁 😁 😁
Gocha no ladnie nie wiedzialam ze z ciebie taka "roznokolorowa" kobietka hyhyhy tu troche brazu tu troche zoltego 😁 ojjj nie ladnie 😁
Mialam wpasc wczesniej ale wzielismy sie za oproznianie tych szaafek a potem jeszcze genialna robilam sobie porzadek w kuchni z przyprawami i tak sie tego nawdychalam ze teraz mi sie w glowie jebie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej zboczuchy prosze sie tu ze mnie nie nabijać nie moja wina że spotykam samych innych rasowo ☺️ w sumie trochę czarnego z żółtym to jakiś taki irakijczyk albo indyjczyk wychodzi 😁
Marta mam nadzieję że jednak pozycja 69 sie udał 😜ide spać dalej bo mój Kamila powiózł do szkoły później zajrzę 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂 jak tam z rana?? Bo mi ani gimnastyka ani ni juz nie pomoze moze sie troche postresuje przy robieniu ost porzadkow w lazience przed przyjazdem tesciow i wizyta u lekarza to mnie moze cos wieczorem wezmie
Magda nie smiej sie z mojego krzyza bo to naprawde napierrr papier 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia no wlasnie mi spieszno i dlatego sie zajezdzam i robie wszystko to co moglabym spokojnie rozlozyc na miesiac w pare dni 😁 a zaraz bede sie jesszcze za lodowke brala i powiem ci ze tez mi sie nie chce ale znowu mnie boli dol brzucha to zobacze czy jak sie poruszam to mi przejdzie czy sie nasili i wtedy bedzie wiadomo wszystko 🙂 🙂
A no przynioslas plyn tojuz w cholere duzo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Madzia no wlasnie mi spieszno i dlatego sie zajezdzam i robie wszystko to co moglabym spokojnie rozlozyc na miesiac w pare dni 😁 a zaraz bede sie jesszcze za lodowke brala i powiem ci ze tez mi sie nie chce ale znowu mnie boli dol brzucha to zobacze czy jak sie poruszam to mi przejdzie czy sie nasili i wtedy bedzie wiadomo wszystko 🙂 🙂
A no przynioslas plyn tojuz w cholere duzo 😁


no bardzo dużo ,teraz stoi i na mnie patrzy kiedy go użyję 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda bliźniaki z tego co pamiętam ma mieć Estera..

Kur.. a ja nabuzowana od rana. Pojechałam rano na badania, miałam wrócić to mój miał być już w domu bo kolega miał go zastąpić.. i jak zwykle nic z tego 😞 skur.. będzie najwcześniej koło 12 czyli jak zwykle nic nie zrobimy... niech to wszystko jasny pieron strzeli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...