Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sweety napisał(a):
No wlasnie cisze tylko maly sie wypina i czkawki mial juz trzy az mi go szkoda bo strasznie nim szarpie
Poganiam zeby wyszedl ale nie slucha mamusi.A jak twoje malenstwo?
A jakas pazdziernikowka rozpakowala sie ostatnio czy dalej przerwe mamy?

Jak MArta urodzila 14stego wrzesnia tak nic sie nie zkroilo od tego czasu 🙂 ja mam nadziejej ze nie przenosze wczoraj bylam u gina i mam rozwarcie na centymetr ale szyjka sie jeszcze nie skraca wiec zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
sweety napisał(a):
No wlasnie cisze tylko maly sie wypina i czkawki mial juz trzy az mi go szkoda bo strasznie nim szarpie
Poganiam zeby wyszedl ale nie slucha mamusi.A jak twoje malenstwo?
A jakas pazdziernikowka rozpakowala sie ostatnio czy dalej przerwe mamy?

Jak MArta urodzila 14stego wrzesnia tak nic sie nie zkroilo od tego czasu 🙂 ja mam nadziejej ze nie przenosze wczoraj bylam u gina i mam rozwarcie na centymetr ale szyjka sie jeszcze nie skraca wiec zobaczymy

No to mysle ze sie u ciebie zaczyna i to tylko kwestia nie dlugiego czasu.Wiec juz teraz zycze szybkiego i malo bolesnego porodu.
Mnie prowadza akuszerki a ginekolog mnie tu na oczy nie widzial. Oni tylko mnie badaja przez wywiad i macanie po brzusiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
jak tam przyszłe mamuśki 🙂 j tylko na chwilkę bo muszę skoczyć do sklepu potem po małą i na końcu obiadek a u was jak tam??

Jak codziennie cisza 🙂wszystkie maluchy uparcie siedza w brzusiach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
sweety napisał(a):
No wlasnie cisze tylko maly sie wypina i czkawki mial juz trzy az mi go szkoda bo strasznie nim szarpie
Poganiam zeby wyszedl ale nie slucha mamusi.A jak twoje malenstwo?
A jakas pazdziernikowka rozpakowala sie ostatnio czy dalej przerwe mamy?

Jak MArta urodzila 14stego wrzesnia tak nic sie nie zkroilo od tego czasu 🙂 ja mam nadziejej ze nie przenosze wczoraj bylam u gina i mam rozwarcie na centymetr ale szyjka sie jeszcze nie skraca wiec zobaczymy

No to mysle ze sie u ciebie zaczyna i to tylko kwestia nie dlugiego czasu.Wiec juz teraz zycze szybkiego i malo bolesnego porodu.
Mnie prowadza akuszerki a ginekolog mnie tu na oczy nie widzial. Oni tylko mnie badaja przez wywiad i macanie po brzusiu.

jejku gdzie Ty kochana mieszkasz??Kiedyś tak badali,do ktoregoś miesiąca na fotelu,a potem tylko badanie brzucha.teraz wszystko poszlo do przodu,wiec chociaż USG raz na jakiś czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe moja szwagierka urodzila w niedziele dwa miesiace temu i maly wcaallee a wcale nie chce byc leniuchem wiec nie boj sie i nam tu oczu nie mydl zolzo 😜
A propo potrzebuje omocy popoludniu jedziemy za prezentem na chrzciny dla malego ale nie mam bladego pojecia co by to moglo byc macie jakies propozycje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
sweety napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
sweety napisał(a):
No wlasnie cisze tylko maly sie wypina i czkawki mial juz trzy az mi go szkoda bo strasznie nim szarpie
Poganiam zeby wyszedl ale nie slucha mamusi.A jak twoje malenstwo?
A jakas pazdziernikowka rozpakowala sie ostatnio czy dalej przerwe mamy?

Jak MArta urodzila 14stego wrzesnia tak nic sie nie zkroilo od tego czasu 🙂 ja mam nadziejej ze nie przenosze wczoraj bylam u gina i mam rozwarcie na centymetr ale szyjka sie jeszcze nie skraca wiec zobaczymy

ostatnie usg mialam w czerwcu raz pobierali mi krew na morfologie i raz na cukier nic po za tym
Jak jezdzilam do polski to odrazu gnalam do gina na badania ostatnio bylam w sierpniu pozniej juz nie bo za duze ryzyko po 32 tyg.ciazy takie podroze.
Mieszkam w holandii jezeli nie ma zadnego zagrozenia i ciaza przechodzi prawidlowo to oni nic nie robia wicej.
moj maluch obrocil sie w 24 tyg. akuszerki twierdzily ze to nie prawda dopiero jak pokazalam zdiecie z usg to stwierdzila ze pomylila glowke z pupa bo tez twarda.
No to mysle ze sie u ciebie zaczyna i to tylko kwestia nie dlugiego czasu.Wiec juz teraz zycze szybkiego i malo bolesnego porodu.
Mnie prowadza akuszerki a ginekolog mnie tu na oczy nie widzial. Oni tylko mnie badaja przez wywiad i macanie po brzusiu.

jejku gdzie Ty kochana mieszkasz??Kiedyś tak badali,do ktoregoś miesiąca na fotelu,a potem tylko badanie brzucha.teraz wszystko poszlo do przodu,wiec chociaż USG raz na jakiś czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie wszystko zlalo za duzo cytatow 🤪

ostatnie usg mialam w czerwcu raz pobierali mi krew na morfologie i raz na cukier nic po za tym
Jak jezdzilam do polski to odrazu gnalam do gina na badania ostatnio bylam w sierpniu pozniej juz nie bo za duze ryzyko po 32 tyg.ciazy takie podroze.
Mieszkam w holandii jezeli nie ma zadnego zagrozenia i ciaza przechodzi prawidlowo to oni nic nie robia wicej.
moj maluch obrocil sie w 24 tyg. akuszerki twierdzily ze to nie prawda dopiero jak pokazalam zdiecie z usg to stwierdzila ze pomylila glowke z pupa bo tez twarda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda napisał(a):
Martuśiu,ja przeważnie jak ide gdzieś do malucha,to aplikuje ciuszki.Większe,jakieś fajne,takie co rozicom trudniej jest kupić.Rozmiarowo na wyrost.Rzadko daje kase chyba,ze wiem ,ze rodzice przeznaczą je dla dziecka.Mozna tez coś z zabawek,ktore cięzej jest rodzicom kupić 🙂

no na urodziny kupilismy mu mate edukacyjna wiec to juz odpada a teraz to juz nie mam pomyslua ciuszki kurde tesciowa teraz przywiozla dla niej w cholerke ciuszkow to tak bezsensu yhhh dillema jak nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki 😉 udało mi się na Was trafić czy nie bardzo?? 😉
Ja już chyba wszystko na dzisiaj załatwiłam.. prawie;p
Byłam sprostować sprawę z lampą i babki mnie przepraszały za pomyłkę bez gadania oddały 60 zł 😉
A i jestem wściekła.. chciałam kupić te słodkie firaneczki.. i co? ja potrzebuję 3,5 m a im zostało 2,4.. a nigdzie indziej takich ładnych nie ma 😞
Żebyście widziały szaleństwo Kubka rano jak mu tata powiedział, że to będzie tylko jego pokój 😁 Teraz jak chcę go ruszyć a jemu się nie chce to mu mówię" chodź pokaż mamusi gdzie Kubuś ma swój pokój" i leci jak szalony zaczynając kolejny raz swoją opowieść o tacie 😁 domyślam się, że mówi jak to mu tata powiedział, że to jego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
maluda napisał(a):
Martuśiu,ja przeważnie jak ide gdzieś do malucha,to aplikuje ciuszki.Większe,jakieś fajne,takie co rozicom trudniej jest kupić.Rozmiarowo na wyrost.Rzadko daje kase chyba,ze wiem ,ze rodzice przeznaczą je dla dziecka.Mozna tez coś z zabawek,ktore cięzej jest rodzicom kupić 🙂

no na urodziny kupilismy mu mate edukacyjna wiec to juz odpada a teraz to juz nie mam pomyslua ciuszki kurde tesciowa teraz przywiozla dla niej w cholerke ciuszkow to tak bezsensu yhhh dillema jak nie wiem


ja uważam,ze co byś dla dziecka nie kupila to i tak sie przyda.Moze coś na wiosne albo jakiś zajebisty koc są takie piekne ale drogie,na wiosne do wozka jak znalazł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki szczęśliwy, że aż miło wydawać pieniądze, żeby to w końcu zrobić 😉
Szkoda tylko, że tych firanek nie było...
jutro jedziemy chyba odebrać wykładzinę i musimy jeszcze coś o ścianach pomyśleć 😉 firanki jak uda się zakupić jakieś to uszyje mama i niech się młody wprowadza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheheheh patrzcie na to szukaam na forach jakiegos pomyslu na prezent i natknelam sie na taki post"
Po prezencie, jaki otrzymałam od matki chrzestnej z okazji chrztu (potajemnego) polegającego na wykupieniu mi miejsca na dwuosobowy grób na snobistycznym cmentarzu, uważam, że nic nie jest w stanie tego przebić.
Dlatego w tej kwestii już dawno przestałam ludziom doradzać.
A prezent bardzo mi się podoba i jest jednym z lepszych prezentów jakie otrzymałam w swoim życiu "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...