Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Mortishia24 napisał(a):
heheheheh patrzcie na to szukaam na forach jakiegos pomyslu na prezent i natknelam sie na taki post"
Po prezencie, jaki otrzymałam od matki chrzestnej z okazji chrztu (potajemnego) polegającego na wykupieniu mi miejsca na dwuosobowy grób na snobistycznym cmentarzu, uważam, że nic nie jest w stanie tego przebić.
Dlatego w tej kwestii już dawno przestałam ludziom doradzać.
A prezent bardzo mi się podoba i jest jednym z lepszych prezentów jakie otrzymałam w swoim życiu "
szkoda ze nie skorzysta z nie go w zyciu tylko po zyciu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nam sioe akurat udalo z firankami bo znalezlismy je na targu miejskim u nas i zaplacilismy za nie "az" 36 zl bo metr byl za 12 zl a sa slodkie z aplikacjami z kubusia puchatka ale za to zaslony kupilismy takie sobie bo wlasnie wazysatkie byly krotkie a te jedynie byly takie sliwkowe a dlugie a mi zalezalo na tym zeby nawet w dzien byl lekki polmrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z zasłonami też będę mieć problem... niby nie potrzebuję tego dużo bo zasłonki chcę tak tylko, żeby jakoś wyglądało;p ale nie ma totalnie materiału który by mi pasował... pewnie trzeba się będzie wybrać gdzieś dalej za tym...:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluda ja Mateuszka też będę mieć przy sobie.. ale żeby mógł on z nami w sypialni spać to Kubka musimy wyrzucić;p;p No a jak już ma mieć osobny pokój to niech on będzie taki wyjątkowy, specjalnie dla niego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to na pewno 😉 chłopaki Ci wyfruną jeszcze szybciej niż się spodziewasz;p
My mamy o tyle głupio, że jak chcemy coś ładnego to musimy kombinować... bo niestety ale pokój jest cały w boazerii i ani nie kupimy fajnej tapetki, ani naklejek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
O to na pewno 😉 chłopaki Ci wyfruną jeszcze szybciej niż się spodziewasz;p
My mamy o tyle głupio, że jak chcemy coś ładnego to musimy kombinować... bo niestety ale pokój jest cały w boazerii i ani nie kupimy fajnej tapetki, ani naklejek...

Mozesz sprobować w antyramach coś zaaplikować.moj syn uwielbia malować,rysować.Ma takie rysunki w ołówku w dużych antyramach ,a dla maluszka to coś na kolorowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gocha boazerie też się da fajnie zmienić 🙂 wymyślisz coś 🙂 a co do prezentu na chrzciny gdyby któraś z osób dała mojemu dziecku wykupione miejsce na cmentarzu to bym jej kazała sobie zabrać 😠 bo nie ma nic innego jak życzyć dziecku odejścia na tamten świat tak bym pomyślala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
Gocha boazerie też się da fajnie zmienić 🙂 wymyślisz coś 🙂 a co do prezentu na chrzciny gdyby któraś z osób dała mojemu dziecku wykupione miejsce na cmentarzu to bym jej kazała sobie zabrać 😠 bo nie ma nic innego jak życzyć dziecku odejścia na tamten świat tak bym pomyślala 😉


kuzwa co Ty piszesz Magda,kto taki prezent komu dal???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Antyramy powiem szczerze mi się nie widzą... miałam zupełnie inną wizję tylko się plany pozmieniały.. no nic, zobaczymy co będzie 😉


eee mozna fajnie zrobić na jakiś kolorowych sznurkach je zawiesnic.Moj syn ma tak wiesz jak na doroslego chlopaka zrobione,raczej suroa ale dziecku tez mozna fajnie coś wymyslic.Zresztą pomyslow w necie jest full
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda napisał(a):
magda123 napisał(a):
Gocha boazerie też się da fajnie zmienić 🙂 wymyślisz coś 🙂 a co do prezentu na chrzciny gdyby któraś z osób dała mojemu dziecku wykupione miejsce na cmentarzu to bym jej kazała sobie zabrać 😠 bo nie ma nic innego jak życzyć dziecku odejścia na tamten świat tak bym pomyślala 😉


kuzwa co Ty piszesz Magda,kto taki prezent komu dal???



marta w necie znalazła ,że ktoś na chrzciny dał dziecku taki prezent 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski co tam?
bo ja sie zaraz za przeproszeniem zesram z bolu nie wiem czy lay mi nacisnal na jakis nerw czy co ale ledwo weszlam z tesciowa do galerii i posdzlam siusiu oczywisice na malyszka i od tej pory taki bol mi wlaz w lewa strone plecow i cala nogew mi promieniuje ze sie chodzic nie da auuucc 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
hej laski co tam?
bo ja sie zaraz za przeproszeniem zesram z bolu nie wiem czy lay mi nacisnal na jakis nerw czy co ale ledwo weszlam z tesciowa do galerii i posdzlam siusiu oczywisice na malyszka i od tej pory taki bol mi wlaz w lewa strone plecow i cala nogew mi promieniuje ze sie chodzic nie da auuucc 🥴 🥴

oj kochana kładz sie do wyrka mnie tak strasznie boli i kuje jak mam ucisk w pachwinach raz to normalnie z nóg mnie scieło i spadłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...