Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej gosiula jak tam humor na wieczor poprawil sie/ czytalam ze przeszlas baardzo duzo schodow 🙂 jestem z ciebie dumna 🙂 ja tez polazilam i tylko mnie w szyjce pokulo troche ale mama dzwonila troche mnie podniosla na duchu i prtzemowila do rozsadku zebym tak nie wyczekiwala bo do glowy dostane sek w tym ze ja to wiem a i tak co chwile sie lapie na tym ze to mjatki sprawdzam czy czop to zaboli brzuch a ja juz nerwowo godzine sprawdzam bo moze akurat to ten pierwszy skurcvz porodowy ehhh normalnie jak wariatka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pewnie ze nie ma co siedziec ja sobie wbilam do glowy ze juz tak sie tocze jak slon ze lepiej nie wychodzic bo kogo spotkam to wszyscy to samo pytanie wiesz jakie i mnie to dobijalo ale kurde nie idzie tak wysiedziec najchetniej pojechalabym do ordzicow lazila po lasku i czekala ale konrad by sie obrazil i tesciowa wiec siedze w tym bloku dam rade mam nadzieje te pare dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja stosowalam moze rok czy dwa lata po orzpoczeciu wspolzycia a mialam wtedy 18 lat wiec jak mi i konradowi "udawalo sie" az piec lat nie wpasc to nie wiem ale naprawde juz pol roku po slubie miaal jakies zle mysli ale widocznie bozia miala plan ze jak mi cwier wieku stuknie to dopiero i tyle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu pytałaś przedtem o emi i mnie czy to zbieg okoloczności ze mamy ten sam termin i te same imiona no wiec termin ten sam bo okres miłysmy w tym samym dniu a mnie sie Adrian spodobało Emilia myślała długo i też takie wybrała przeciez nie będę z tego powodu sie na nią gniewać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
a ja stosowałam antykoncepcje jak wiedziałam że mój przyjedzie co by po długiej przerwie od czochrania bobra od razu nie wpaść ☺️ 😁 😁 😁


hahahaha dobre a jutro wyczochra ci tego bobra?? w końcu obiecał 😜

nie 😠jutro idzie do pracy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
tak tylko pytałam bo nie wiedziałam jak emi da synkowi na imie 🙂 a na mnie się gniewasz ,że mój bedzie Kamilek?? 😁

tak pewnie strzele takiego focha że z forum odejde 😜
co wy na to zebym dzisiaj poszła rodzić 🤪 🤪 🤪


jestem za 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...