Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
okaaa napisał(a):
hej zajrzałam do Was zobaczyć jak się macie..
i widzę że pytała tu jedna dziewczyna jak wygląda w Holandii z porodem..
Ja akurat w sierpniu rodziłam właśnie w Holandii..całe szczęście że terminowo..
a jeśli termin mija to dalej chodzi się na wizyty do położnej która pomaca tylko brzuszek i dodatkowo wysyłają na ktg do szpitala..i jeśli dalej nic nie ruszy to 2tyg później dopiero wywołują..także trochę czekania jest..
Mi wody odeszły w sobotę..ale bóli nie było..i kazali czekać na bóle..a rodziłam dopiero w poniedziałek..bez wód można tutaj być 48godzin..z czego w Polsce zaraz tego samego dnia zaczynają działać..
Pozdrawiam wszystkie oczekujące i gratuluję już rozpakowanym.. 🙂


cieszę się ,że nie mieszkam w Holandii 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

malo tego ja mam wrodzona wade oczu w polsce lekarz powiedzial ze z ta wada najprawdopodobniej bede miala cesarke a tu lekarze powiedzieli ze nie ma zadnego zagrozenia i bez problemu moge urodzic naturalnie ale nikt mi nie zbadal oczu nawet sie nie zapytali jaka to wada 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem tego samego zdania..
zero badań..wizyty u położnej która tylko ogląda brzuch..nie sprawdzają czy jest rozwarcie..czy wszystko ok..praktycznie zero zainteresowania..
Jedynie opieka w szpitalu bardzo dobra..cały czas położne czy pielęgniarki zajmują się dzieciaczkiem(myją przewijają..mama jedynie karmi i odpoczywa)
Życzę powodzenia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaaa napisał(a):
Jestem tego samego zdania..
zero badań..wizyty u położnej która tylko ogląda brzuch..nie sprawdzają czy jest rozwarcie..czy wszystko ok..praktycznie zero zainteresowania..
Jedynie opieka w szpitalu bardzo dobra..cały czas położne czy pielęgniarki zajmują się dzieciaczkiem(myją przewijają..mama jedynie karmi i odpoczywa)
Życzę powodzenia..


a ile cie trzymali w szpitalu??
moj mi mowil ze jak wszystko jest w porzadku to bardzo szybko wypisuja do domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak jeśli wszystko jest ok to nawet tego samego dnia po kilku godzinach mogą wypisać do domu..czy po 24godzinach..
Ja leżałam z małym 2 dni..na obserwacji czy wszystko gra..czy niema zakażenia..bo jak wspominałam w sobotę wody mi odeszły a rodziłam w poniedziałek..chodziłam 2 dni bez wód..dlatego było ryzyko jakiejś infekcji..
Dziwne mają tu podejście..
Plus jest taki że poród jest w osobnym pomieszczeniu..sama lub z partnerem..z własnym prysznicem..i cały czas podają picie typu woda czy herbata..no i są zaopatrzeni w podpaski poporodowe czy podkłady..(bynajmniej tam gdzie ja rodziłam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaaa napisał(a):
no tak jeśli wszystko jest ok to nawet tego samego dnia po kilku godzinach mogą wypisać do domu..czy po 24godzinach..
Ja leżałam z małym 2 dni..na obserwacji czy wszystko gra..czy niema zakażenia..bo jak wspominałam w sobotę wody mi odeszły a rodziłam w poniedziałek..chodziłam 2 dni bez wód..dlatego było ryzyko jakiejś infekcji..
Dziwne mają tu podejście..
Plus jest taki że poród jest w osobnym pomieszczeniu..sama lub z partnerem..z własnym prysznicem..i cały czas podają picie typu woda czy herbata..no i są zaopatrzeni w podpaski poporodowe czy podkłady..(bynajmniej tam gdzie ja rodziłam)


Ubezpieczalnia mi juz wyslala do domu podpaski itp.
mam prosbe jak mozesz wyslij mi swoj link na nk jak bede miala jakies pytania zebym mogla cie znalezc bo nikogo tu nie mam z dzidziusiem albo w ciazy a ty juz przez to przeszlas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaaa napisał(a):
Mi też ubezpieczalnia wysłała paczkę..ale w szpitalu oni i tak mają tego pod dostatkiem i w każdej toalecie są by można było skorzystać..
może podaj swój link a ja wyślę ci zaproszenie..wtedy będziemy wiedzieć że ty to ty a ja to ja..hehe


http://nk.pl/#profile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...