Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie pewnie gabarytowo do Kubusia podobny 😉
Cieszę się, że wszystko dobrze tylko wizja przeczekania terminu znów mnie dobija... Przy Kubie też mnie kłuło i bolało i nic.. 10 dni.. teraz też pewnie przenosze skoro nic a nic się nie dzieje...
Za tydz we wt mam iść na ktg a jak nie urodzę zgodnie z moim planem to 27.10 kolejna wizyta..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

W sumie to ktg też mało wiarygodne.. ile było przypadków, że na ktg skurczy nie było a jak kobitka do domu wróciła to się zaczęło;p moja koleżanka tak miała 😁
A ja się nie martwię tym jakoś specjalnie.. ale wolałabym szybciej urodzić bo już mi ciężko.. a Kub chce tylko na ręce ostatnio.. Dobrze przynajmniej, że sam znowu zaczął zasypiać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też się cieszę bo już mi go ciężko było go usypiać...
A w ogóle to mały cwaniak nie dość, że chodzi i mówi "drań" oczywiście raz bardziej raz mniej wyraźniej wychodzi mu "r" to poskarżył dzisiaj na tatę 😁
Wróciłam i pytam go "Co tam Kuba?" a on mi na to :"tata dałła" (czyt. darła), że tata na niego krzyczał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
no też się cieszę bo już mi go ciężko było go usypiać...
A w ogóle to mały cwaniak nie dość, że chodzi i mówi "drań" oczywiście raz bardziej raz mniej wyraźniej wychodzi mu "r" to poskarżył dzisiaj na tatę 😁
Wróciłam i pytam go "Co tam Kuba?" a on mi na to :"tata dałła" (czyt. darła), że tata na niego krzyczał 😁

heheh ale słodziaczek kochany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
no też się cieszę bo już mi go ciężko było go usypiać...
A w ogóle to mały cwaniak nie dość, że chodzi i mówi "drań" oczywiście raz bardziej raz mniej wyraźniej wychodzi mu "r" to poskarżył dzisiaj na tatę 😁
Wróciłam i pytam go "Co tam Kuba?" a on mi na to :"tata dałła" (czyt. darła), że tata na niego krzyczał 😁 [/quote

a jak będzie starszy to dopiero bedzie skarżył 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak już zaczyna skarżyć to tylko czekać aż się mówić nauczy 😁 a powiem Wam, że powtarza bardzo dużo słów i to wcale nie najłatwiejszych 😉 chłonie wszystko jak gąbka. Ciekawe czy Mati też taki będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przeklinaniem to trzeba uważać... ja już teraz nie wiem czasem czy młody mówi "kura" czy "kurwa".. bo nie ukrywam, że mi się lubi wymsknąć.. no ale póki dodaje "kokoko" to liczę, że to jednak kura...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...