Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hyhy no jak zawsze dzis po raz kolejny wyciagalam z torby juz te spakowane do szpitala i je prasowalam 😁 😁 a ja was oklaskam wieczorkiem bo teraz sie nie da 😜 moj ma od poniedzialku 2 tyg urlopu super ekstra mam nadziejej ze maly sie nie przeterminuje bo w sumie na porod i pierwsze dni w domku zostawialismy ten jego urlop 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
sweety a jak jest w holandii jak jes sie po terminie??


wlasnie o to sie martwie bo akuszerki tylko macaja brzuszek i jak moga sprawdzic czy wody sa w porzadku czy nic sie nie dzieje
mam nadzieje ze nie przeniose bo tu ciaze prowadza jkby chcieli ale nie mogli.
Zaraz sie mojego wypytam to napisze cos wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sweety napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
sweety a jak jest w holandii jak jes sie po terminie??


wlasnie o to sie martwie bo akuszerki tylko macaja brzuszek i jak moga sprawdzic czy wody sa w porzadku czy nic sie nie dzieje
mam nadzieje ze nie przeniose bo tu ciaze prowadza jkby chcieli ale nie mogli.
Zaraz sie mojego wypytam to napisze cos wiecej.


Dwa tygodnie oni nic nie robia tylko akuszerki macaja brzuszek i wypytuja sie o samopoczucie po dwoch tygodniach wywoluja porod.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
magda123 napisał(a):
nawet nie wiem kiedy mi zleciało 😁 a muszę jeszcze okna w tym tygodniu umyć 😉

tiaaa i bedzie tak jak z twoim kredensem czy co ty tam mylas i plyn na ciebie patrzyl pol dnia 😜 😁 😁 😁


ale witryna juz jest umyta 😁 córka mi pomogla a okna muszę umyć bo bardzo mnie rażą brudem 😁 zwłaszcza ,że dach już zrobiony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
sweety no to tym bardziej ci zycze porodu w terminie 🙂 ja sie zbieram doprowadze twarz do jako takiego stanu i jedziemy po kocyk 🙂 a potem moze jakies mam nadzijeje ostatnie frytki w mcdonaldzie i tak jestem gruba i tak to co mi szkodzi 😁


ale pamietaj ze masz najslodszy tluszczyk w brzuszku 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej zajrzałam do Was zobaczyć jak się macie..
i widzę że pytała tu jedna dziewczyna jak wygląda w Holandii z porodem..
Ja akurat w sierpniu rodziłam właśnie w Holandii..całe szczęście że terminowo..
a jeśli termin mija to dalej chodzi się na wizyty do położnej która pomaca tylko brzuszek i dodatkowo wysyłają na ktg do szpitala..i jeśli dalej nic nie ruszy to 2tyg później dopiero wywołują..także trochę czekania jest..
Mi wody odeszły w sobotę..ale bóli nie było..i kazali czekać na bóle..a rodziłam dopiero w poniedziałek..bez wód można tutaj być 48godzin..z czego w Polsce zaraz tego samego dnia zaczynają działać..
Pozdrawiam wszystkie oczekujące i gratuluję już rozpakowanym.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaaa napisał(a):
hej zajrzałam do Was zobaczyć jak się macie..
i widzę że pytała tu jedna dziewczyna jak wygląda w Holandii z porodem..
Ja akurat w sierpniu rodziłam właśnie w Holandii..całe szczęście że terminowo..
a jeśli termin mija to dalej chodzi się na wizyty do położnej która pomaca tylko brzuszek i dodatkowo wysyłają na ktg do szpitala..i jeśli dalej nic nie ruszy to 2tyg później dopiero wywołują..także trochę czekania jest..
Mi wody odeszły w sobotę..ale bóli nie było..i kazali czekać na bóle..a rodziłam dopiero w poniedziałek..bez wód można tutaj być 48godzin..z czego w Polsce zaraz tego samego dnia zaczynają działać..
Pozdrawiam wszystkie oczekujące i gratuluję już rozpakowanym.. 🙂


mi kaza czekac dziesiec godzin po odejsciu wod. No ale zobaczymy jak to bedzie wygladalo jednego jestem pewna nigdy wiecej nie bede prowadzic ciazy w holandii!!! Przeraza mnie ich podejscie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...