Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczynki,nie wiem czy zameldujecie sie o 9 tej jak obiecalyście wiec napisze Wam kilka slow.
Miloszek ma skończone 6 tygodni i trzy dni.Kupki unormowaly sie ale nadal podaje mu kleik ryżowy.Rosnie jak na drożdzach,kurde jest co trzymać.Głowke trzyma już stabilnie,co raz wiecej wydaje ciekawych dżwiękow.Jest naprawde grzeczyny,leży cichutko w łóżeczku,łanie śpi.Mam tylko jeden problem,gdy otwiera oczy ,a pora jest karmienia,to krzyczy LAAAAAAAAA.Nie poczeka ani chwili i juz powinien mieć smoka z mlekiem w dziobie 😁 😁.Jestem taka szcześliwa,ze nie mam z dzieckiem problemow,że jest całe,zdrowe,ma wszyskie paluszki itd.Bozia podarowała mi cudeńko.Jesteśmy nim oczarowani i chyba powariowaliśmy wszyscy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda napisał(a):
podejrzewam,ze Milosz ma jakies 5 kg,dzis go zważe to sie okaze

no to wielki chłopak z Miłoszka super ze tak rośnie jak na droźdzach 🙂a jak Twoje samopoczucie? ja dzisiaj 1 raz sama jestem w nocy bo mój chłop na wyjeździe mam nadzieję że mały da pospać choć troche 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MISSISIPI2 napisał(a):
Witam Was mamusie 🙂

Muszę Wam sie pochwalić że dzis o godzinie 4:20 zostałam ciocią 😁 😁 😁
W końcu uparciuch mojej siostry zdecydował sie wyjść na ten świat 😁 😁 😁

Mały waży 4029 gram i 61 cm długi 😁 😁 😁 😁


Laseczki muszę napisać sprostowanie dotyczące wagi synka mojej siostry bo mały waży 4290 anie jak powyżej napisane 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...