Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jezuuu normalnie marudzi od rana i ryczy non stop go nosic juz mi rece odpadaja :/ ehhhh juz nawwet wubracje w lezaczku nie pomagaja o treaz pomogly ale trzeba go dodatkowo bujac a wiecie jak te wibracje mocno chodza az mnie iary przechodza jak trzymam na tym reke a Alkowi sie podoba a sprobuj mu wylaczyc zeby go za bardzo nie trzepalo to pisk jak nie wiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gosia2301 napisał(a):
GoGr napisał(a):
hej mamuśki 😉 jak tam?? u nas armagedon.... 😜

co sie dzieje Gosiaczku?

Mały chce być cały czas na cycu. nie mamy kolek, problemów z kupką ale ja i tak nie śpię całą noc i dzień bo mały cyca... Dobrze, że Kub jest bardzo wyrozumiały i nie okazuje żadnej zazdrości, raczej pomaga...
Dzisiaj już smoczka wyjęłam z szuflady.. przecież on nie jest głodny tylko ciumkać chce:/ masakra po prostu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
jezuuu normalnie marudzi od rana i ryczy non stop go nosic juz mi rece odpadaja :/ ehhhh juz nawwet wubracje w lezaczku nie pomagaja o treaz pomogly ale trzeba go dodatkowo bujac a wiecie jak te wibracje mocno chodza az mnie iary przechodza jak trzymam na tym reke a Alkowi sie podoba a sprobuj mu wylaczyc zeby go za bardzo nie trzepalo to pisk jak nie wiem 😁

z wibracjami u nas to samo.. mały poleży ale pod warunkiem, że wibrejszyn włączone:/ Kuba jak zasypiał to mogłam mu te wibracje wyłączyć a ten jak wyłącze zaraz się budzi... matko... to jest zupełne przeciwieństwo mojego pierworodnego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
Marta u mnie to samo mój kregosłup ma juz dosc 😞Gosia a mój smoka nie cierpi 😉

Ja noszę takie szelki co mi plecy do tyłu ciągną... bo wtedy mniej boli 😉
U mnie Kub też smoka nie zdzierżył.. ALe ten cały czas chce coś ssać więc niestety musiałam się poddać.. tylko jeszcze go nie umie dłużej w buzi miec i musze mu co chwila wkładać:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
sweety bo zauwazylam ze Aleczkowi sinieje skora wokol ust noi poczytakam z necie i poszlam do pediatry bo to moze byc cos powaznego ale pani doktor mowi ze niektore dzieci maja poprostu taka"nature" ze im sie tak robi no i ja sie musze tej wwersji trzymac zeby nie oszalec z nipewnosci poki nie pojdziemy na to echo serduszka a poza tym ma czesto zimne stopki i lekarka powiedziala ze on porostu moze byc juz na cale zycie taki "zimno krwisty" zer szybko marznie i wogole i moze od tego to zasinienie nie wiem jutro jedziemy na to echo o ile sie dostaniemu prywatnie na jtro i bede wszystko wiedziala boze jak ja sie boje 🤢


Trzymamy kciuki kochana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mina mojego synka ja wylacze wibracje albo nie bujam lezaczka 😁 a co do smoka zalezy od humoruy raz chce a raz nie maly fochmen 😜
[URL=http://img6.imageshack.us/i/alusx.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8486/alusx.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mam mowi ze miesieczne dzieci powinny duzo spac a ten lotr do poludnia wojuje od wczesnych godzin rannych a drzemie dopiero popoludniu jak juz tatus wroci to wielce aniolek sie z niego robi mowie wam te dzieci s madrzejsze i sprytnieszze od nas 😁
Sweety Gosia dzieki kochane wiadomo ze jestem dobrej mysli ale jednak gdzies w kacie glowy jest i czai sie ten strach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martisha moj maluch tak samo od rana na rekach jak go odlorze zaraz wielki ryk a popoludniu spi sam nie trzeba go nynac udaje przed tatusiem jaki grzeczny synus z niego czasem mysle ze Nicolaas mi nie wierzy ze maly sie awanturuje od rana ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
gosia jcy oni sa do siebie podobni 🤪super chlopaczki ci sie udaly 🙂))tzn wam zeby nue bylo ze my takie samowystaczalne jestesmy heheh a jak tam tatusiowie dziewczynki sprawdzaja sie ??


Ja nie moge narzekac codziennie bierze malego pod prysznic usypia go czasem karmi ja moge spokojnie gotowac albo sprzatac bo z rana maly nie pozwala.Bardzo duzo mi pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
sweety twoj partner nie jest polakiem czy tylko imie ma niepolskie 🙂?no i wogole dawaj fotke malego 😜PP


Nie jest polakiem na fotke musicie poczekac niestety bo komputer dalej w rozsypce znajomy informatyk co tydzien ustawia wymienia ale dalej wariuje no i wejscia nie czytaja kart ani przez usb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tak samo tylko jak maly duzo placze to konrad lubi wynajdywac w tym moja wine chociaz twierdzi ze ja opatrznie roozum iem to co on powie ale i tak to mnie troche boli przyklad zczelam mu dawac infacol i w ten dzien co dostal pierwszy raz zaczal strasznie plakac poprostu mial atak kolki a moj od razu ze to przez te krople i po co byly dawane 😮 ale niewazne ogolnie bardzo duzo robi przy dziecku potrafi malego wykapac tylko po kapaniu do oliwienia i wwycierania i ubierania juz mi go daje no i nie przebiera pampersow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
jezuu on chyba dzis nie zasnie jak nie na rekach to w lezaku jak nie w lezaku to na macie edukacyjnej i tak z nim kraze po calym domu a ten i tak marudiziiiii łuuzzaaaaa 10 wdechow i na nowo


a moj o dziwo zasnol ale na sofie musze go przeniesc do lozeczka bo chce posprzatac
ciekawe czy mi sie to uda czy bedzie znowu krzyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...