Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

TAK JAK MÓWISZ PATI MASAKRA 😞((( A CO DO SPUSTU TO TYLKO CZASAMI TAK MAM 🙂 ALE POWIEM CI ŻE CODZIENNIE WCINAM CZEKOLADE DOSŁOWNIE W 5MIN. I NAWET NIE POCZUJE ŻE SIE ZASŁODZIŁAM 🙂 NA POCZĄTKU MIAŁAM OCHOTE NA MILKĘ TRUSKAWKOWĄ PO CZYM MI SIE ZNUDZIŁA I TERAZ JADAM TYLKO WEDLOWSKĄ TRUSKAWKOWĄ HEHEH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dlamnie tacy ludzie nazywaja sie idiotkami i bez sumienia a gdzie zabezpieczenia były ze ona 5 razy była w ciazy i te biedne dzieciatka które Bogu winne pousowała 😠 😠 😠i przyjdzie ci taka do programu i ma szczelność powiedzieć ze jej z tym ciężko zyć kur.. 5 razy usunac i jej ciezko zyc dobra idiotka 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ...A WCZORAJ TO TEŻ MIAŁAM ZACHCIANKE NA CHIPSY CHCIAŁAM KUPIC MOJE ULUBIONE SNAKI POMIDOROWE ALBO ZIEMNIACZANE ALE NIESTETY NIE BYŁO WIĘC W ZAMIAN WZIEŁAM FLIPSY CZEKOLADOWE 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati200 napisał(a):
dlamnie tacy ludzie nazywaja sie idiotkami i bez sumienia a gdzie zabezpieczenia były ze ona 5 razy była w ciazy i te biedne dzieciatka które Bogu winne pousowała 😠 😠 😠i przyjdzie ci taka do programu i ma szczelność powiedzieć ze jej z tym ciężko zyć kur.. 5 razy usunac i jej ciezko zyc dobra idiotka 😠 😠 😠 😠
MASZ RACJE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam ochotę na paprykowe... no ew. zielona cebulka 😜

Pati... najbardziej boli to, że ona zabija i zachodzi w kolejną ciążę, a później uważa się za wzorową matkę... a z drugiej strony stoją ludzie, którzy bardzo chcą mieć dziecko i albo nie mogą, poronienia, martwe porody, bezpłodność...
a najbardziej mnie irytuje Kościół, który miesza się do medycyny... i in-vitro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak byłam w kościele... w lipcu, to mój proboszcz porównał in vitro z Hitlerem... i walnął tekstem, że Hitler był humanitarny w tym co robił... bo teraz "można sobie wybrać jakie to będzie dziecko... wszystko można sobie zaplanować podczas takiego zapłodnienia"... jak to usłyszałam to po prostu wyszłam z kościoła... i lepiej, żeby mi w drogę nie wchodził idiota jeden... bo zna się jak świnia na gwiazdach... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati200 napisał(a):
😠Madzia o to mi chodzi jak kobieta ktora usuneła 5 razy moze powiedziec ze jest jej przykro ludzie to jest jakas paranoja albo ona jest psychiczna albo juz nie wiem 😠
MOIM ZDANIEM MAJĄ COŚ NIE TAK Z GŁOWĄ....DO TEGO OGŁASZAJĄ TO CAŁEMU ŚWIATU NIE POJĘTE NAPRAWDE SZKODA MÓWIC 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i takim nikt dzieci nie odbiera.. co nie??? a jak ludzie tworzą normalną rodzinę, tylko np. ojciec pracuje bo kobieta zajmuje się dziećmi... to źle i nie dobrze... a jak piją i biją to nikt dzieci nie zabiera... bo co? boją się, że w mordę dostaną od napitego ojca?... ehhh... to jest Polska właśnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzia_88 napisał(a):
i takim nikt dzieci nie odbiera.. co nie??? a jak ludzie tworzą normalną rodzinę, tylko np. ojciec pracuje bo kobieta zajmuje się dziećmi... to źle i nie dobrze... a jak piją i biją to nikt dzieci nie zabiera... bo co? boją się, że w mordę dostaną od napitego ojca?... ehhh... to jest Polska właśnie...
DOKŁADNIE TAK JAK MÓWISZ MADZIA ŚWIĘTA RACJA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...