Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
Dzień dobry!!
Co u Was?? jesień się zaczęła 😉 i znów będzie można skakać po kałużach i tańczyć na deszczu 😉
A tak bardziej przyziemnie.... Daria nam się zaraziła jakimś paskudztwem... chodzi kicha i kaszle... i miała baaaaaaardzo niespokojną noc... ehhh...
Mam nadzieję, że szybko jej minie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaglądam 😉 ale tak jakoś weny do pisania nie mam... nie wiem czy to pogoda czy co ale fatalnie się czuję..
Brzuch mam taki twardy i szyjka cały czas boli... chodzę jak kaczka:P
Jak tam Madzia?? u nas pogoda taka senna, że nic się nie chce. ale obudzi się Kub to pewnie będę musiałą go na spacer wziąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_88 napisał(a):
ej... Kobiety co z Wami??
czemu żadna nie zagląda...? 😞 🤨
sama ze sobą mam pisać...? ☺️

Madzia odebrałaś Małą z przedszkola czy zaspałaś 😜 bo pogoda taka, że nic tylko spać 😜



odebrałam ,nakarmiłam obiadkiem a teraz poszła do prababci się pobawić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉 a u nas dżdżysto przez cały dzień jest 😜 i nie mam co Małej wyciągać na dwór, bo tylko ją dobije a nie wzmocni 😜

Gosia... ja też jakoś się nie najlepiej dziś czuje... a wczoraj wieczorem miałam kilka tak mocnych skurczy, że się poważnie wystraszyłam... ale na szczęście miałam leki i szybko wszystko się wyciszyło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobitki 🙂 Wy też dziś takie śpiące? ja nie zrobiłam dziś właściwie nic oprócz ugotowania byle jakiej zupy, tylko chodzę jakaś nerwowa i się z mężem kłócę od rana...
tak,że optymizmem to ja dzisiaj nie zarażam 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonaa napisał(a):
hej kobitki 🙂 Wy też dziś takie śpiące? ja nie zrobiłam dziś właściwie nic oprócz ugotowania byle jakiej zupy, tylko chodzę jakaś nerwowa i się z mężem kłócę od rana...
tak,że optymizmem to ja dzisiaj nie zarażam 😁 😉


a o co się klucisz z mężem?? ja tak usypiałam mimo ,że kawe piłam i polożyłam się przespałam i trochę lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonię dzis rano do szpitala umówić się na badania, odbiera facetka więc mówię ,ze poproszę z położnictwem a ta mi mówi że to prywatne mieszkanie... 😲
tak mi gin źle nr zapisał na skierowaniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...