Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

o kurczę dziewczyny może to głupio zabrzmi ale chyba coś mnie straszy..... 😲
jestem teraz sama w domu bo mój pojechał po Amelkę na basen a ja słyszę kroki w korytarzu... 😲
aż mi ciarki przeszły....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAŁ MI DO ZROZUMIENIA ZE NIE WIE WOGÓLE O CZYM JA MÓWIE JAKI TERMIN...???BĘDZIE SIE COŚ DZIAŁO TO WTEDY NA PORODÓWKE MAM SIE KIEROWAC A PO CHOLERE MI TE BÓLE DODATKOWO PRZECHODZIC I NIE POTRZEBNY STRES...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
No a co w sytuacji kiedy np. na cc będzie już za późno? Jeśli akcja będzie się rozwijała w ekspresowym tempie??? Moim zdaniem on Cię strasznie naraża...
WŁASNIE NIE WIEM JAK ON MYŚLI...A POWIEM CI ZE MIAŁAM TAKĄ SYTUACJE JAK RODZIŁAM NORMALNIE PRZYSZŁA LEKARKA I MÓWI O MAŁE ROZWARCIE LEŻYMY DALEJ I CZEKAMY POSZŁA DO SWOJEJ KANCIAPKI DO INNYCH PILEGNIAREK SŁYSZE ŚMIECH ITD. A JA CZUJE JAK MI SIE CHCE PRZEC...A ONE KRZYCZĄ O BOŻE CO PANI A JA DO NICH NIE WIDAC RODZEI WTEDY MNIE ROZERWAŁO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff dziewczynki sprawdziłam to tylko kot....ale ja jestem głupia...to dlatego że nie lubię być sama...jak mąż gra w weekendy na weselach to nigdy nie mogę spać-nie wiem czemu 🤔
Kamila zdecydowanie zapytaj jeszcze innego gina bo to niewyobrażalne co mówi ten Twój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
Iwona - paranoiczko jedna;p;p
Kama - ja bym na Twoim miejscu przeszła się np. prywatnie i zapytała.. bo to dziwne takie...
JAK SIE WKURZE O TAK ZROBIE BO WYDAJE MI SIĘ ŻE MA JAKIEŚ DZIWNE PODEJŚCIE DO TEGO A NIE DAJ BOŻE MNIE JAKOŚ ZŁAPIE... A SZCZEGÓLNIE ŻE JA MAM TO ZWIĄZANE Z ODDECHEM PŁUCAMI I NIE POWINNAM WOGÓLE SIE PRZEMECZAC BO MOŻE SIE W KAŻDEJ CHWILI ODNOWIC...MASAKRA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona mówiłam, że paranoiczka jesteś 😁 oklaska masz za to;p;p wstyd się przyznać ale ja reaguję tak samo 😁
Kama idź prywatnie.. bo jak pójdziesz do innego na nfz to też gówno z tego bo wiadomo jacy lekarze są.. swoje pacjentki traktują inaczej.. a prywatnie, jak zapłacisz to przynajmniej jest szansa, że coś normalnego ustalicie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
moje drogie a ja nadal nie mam wybranego imienia... 😞 wszystkie pomysły gdzieś odleciały...a czasu coraz mniej i nie wiem jak nazywać mój brzuń
PRZEGLĄDAŁAŚ IMIONA W INTERNECIE...JA TAK ROBIŁAM CHOCIAŻ NA POCZĄTKU MIAŁA BYC WIKTORIA///A PÓZNIEJ ZMIENILISMY ZDANIE 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
moje drogie a ja nadal nie mam wybranego imienia... 😞 wszystkie pomysły gdzieś odleciały...a czasu coraz mniej i nie wiem jak nazywać mój brzuń


A czemu nie Paulinka? myślałam, że to już pewne;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamusia1981 napisał(a):
Iwonaa napisał(a):
moje drogie a ja nadal nie mam wybranego imienia... 😞 wszystkie pomysły gdzieś odleciały...a czasu coraz mniej i nie wiem jak nazywać mój brzuń
PRZEGLĄDAŁAŚ IMIONA W INTERNECIE...JA TAK ROBIŁAM CHOCIAŻ NA POCZĄTKU MIAŁA BYC WIKTORIA///A PÓZNIEJ ZMIENILISMY ZDANIE 😮

ja już wszystko co możliwe przejrzałam i jakoś nic do mnie nie przemawia...zawsze ktoś mi zniechęcił gdy już prawie dokonałam wyboru...chyba znów imię wyjdzie drogą losowania tak jak to było z Amelką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO NIE PATRZ NA TO CO INNI MÓWIA BO U MNIE BYŁO PODOBNIE JEDNI MÓWILI SUPER JAKIE ŁADNE IMIĘ A DRUDZY NADIA...NO A MOŻE NAZWIJCIE DARIA.... I TAKIE TAM MOIM TEŚCIĄ SIE NIE PODOBA NADIA ALE MAM TO W DUPIE I POWIEDZIAŁAM ŻE ZOSTANIE TAK JAK MY WYBRALISMY I KONIEC 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
Iwonaa napisał(a):
moje drogie a ja nadal nie mam wybranego imienia... 😞 wszystkie pomysły gdzieś odleciały...a czasu coraz mniej i nie wiem jak nazywać mój brzuń


A czemu nie Paulinka? myślałam, że to już pewne;p


to jedyne imię,które cały czas biorę pod uwagę bo podoba mi się najbardziej...ale mąż powiedział, że to on wybierze...i tak czekam i czekam na jego pomysły...jak na razie bez skutku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamusia1981 napisał(a):
TO NIE PATRZ NA TO CO INNI MÓWIA BO U MNIE BYŁO PODOBNIE JEDNI MÓWILI SUPER JAKIE ŁADNE IMIĘ A DRUDZY NADIA...NO A MOŻE NAZWIJCIE DARIA.... I TAKIE TAM MOIM TEŚCIĄ SIE NIE PODOBA NADIA ALE MAM TO W DUPIE I POWIEDZIAŁAM ŻE ZOSTANIE TAK JAK MY WYBRALISMY I KONIEC 😁 😁 😁 😁


kochana gdybym chciała to brać pod uwagę to w ogóle bym nie wybrała...z Amelką ile było dyskusji...co to za imię? ...i tego typu....a ja miałam to gdzieś,ale teraz jest tyle gorzej ze to ja sama nie wiem które podoba mi się najbardziej...taka jestem niezdecydowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ZMIENIAJĄC TEMAT TO TEŻ MACIE TAKI HUMORKI ZE RAZ CHODZICIE TAKIE WESOŁE A ZA CHWILE PŁACZECIE I TO NIE WIADOMO Z JAKIEGO POWODU??BO U MNIE TO OSTATNIO NORMALNE NAWET NA ZAKUPACH COS NIE TAK PÓJDZIE TO W SKLEPIE ŁZY POWSTRZYMUJE A JAK DOJEDZIEMY DO DOMU TO WYJE JAK GŁUPIA MÓJ TO CZASMI MA MNIE DOSYC 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...