Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

Iwonka ja używałam różnych.. do kąpieli bambino (chyba tak się to nazywa;p), po kąpieil przez pierwszy miesiąc oliwkę też bambino a potem emulsję "emolium", szampon zdecydowanie "nivea baby". z J&J nie korzystałam wcale... a z tego co miałam byłam całkiem zadowolona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

To odpisuję Ci już tutaj 😉
Zaplanowałam;p 22,23,24 mam zjazd na uczelni a potem dopero koniec listopada więc pasowałoby urodzić 25;p żebym już w miarę spokojnie mogła jechać na ten kolejny zjazd;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂
Pati - a ja wcale Ci się nie dziwię, że spakowałaś się.
Ja też mam spakowaną torbę do szpitala - ręcznik, koszulę, itd..... Ale nie ze względu na poród, bo troszkę jeszcze mi zostało do terminu porodu. Ale jak trafiłam do szpitala - na izbę przyjęć to rozebrali mnie z moich ubrań i założyli koszulę taką, jak zakłada się do operacji....wrrr. A teraz też miałam parę odlotów nocnych - że już prawie mieli mnie zawieźć do szpitala (jak miłam strasznie twardniejący brzuch), więc torbę mam w gotowości - żeby póżniej Mąż, Mama nie szukali po domu wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka jakie poczucie humoru?? poważnie mówię;p;p
Niby mam wszystko po synku, ale.. to jest schowane.. wszystko jest do wyprania, wyprasowania, itd.. poza tym pokój Kuby nie zrobiony więc nie mam nawet gdzie tych rzeczy poukładać... czyli gorzej niż źle..

Anita- a teraz jak się czujesz? przeszły te twardnienia brzucha? Ja wczoraj cały dzień miałam brzuch jak kamień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane 🙂
ja tylko jak po ogień 😉 czyli zdać raport 🙂

byłam dziś na wizycie 🙂 wszystko jest ok 😉 Maluszek ma już 1998g 😉 a ja przytyłam 😉 i ważę już 71,5 😁 i zapobiegawczo mam brać clotrimazol przez tydzień 🙂

a Teraz uciekam usypiać Darię 😉

spokojnego!! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


Anita- a teraz jak się czujesz? przeszły te twardnienia brzucha? Ja wczoraj cały dzień miałam brzuch jak kamień...


Gosiu - a nadal tak sobie :/ jak leżę to nawet dobrze. A jak Mój wrócił na weekend (kupił wózek, łóżeczko, wanienkę itd. i chciałam zapasjonowana pooglądać) i trochę wstałam z łózka - to znów niedziela i poniedziałek okropnie się czułam - brzuch twardy, wszystko ciągnie - ale w czwartek jadę do gin - zobaczymy co powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwona... czemu?? przecież każda ciąża jest inna 🙂 i w sumie nie ma co się porównywać 🙂 a z Darią przybrałam 6kg do dnia porodu 😉

A z Maleństwem wszystko ok 🙂

Anitko witaj 🙂 to teraz leż i staraj się nie denerwować 🙂 wszystko będzie dobrze 🙂 i mam nadzieję, że bez szpitala się obejdziesz do końca 37 tygodnia chociaż 🙂 potem można już rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...