Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

magda123 napisał(a):
no miesiąc został ale cóż.
Mój teraz śpi a w nocy buszował 😁 i mnie budzil
A MOJA OD RANA WARJUJE WYGINA SIE NA WSZYSTKIE STRONY ŻE AŻ NIEWYGODNIE MI SIEDZIEC...A W NOCY SPAŁA SPOKOJNIE 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
dokładnie nie dość ,że starsza córa mnie budzi to jeszcze ten szkrab w brzucholku 😁 😁 😁
a jak twoje samopoczucie??
NIE NARZEKAM CHCOCIAŻ OSTATNIO DOPADA MNIE CZĘSTO ZMĘCZENIE I NIC MI SIE NIE CHCE 🙂) A TWOJE????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamuśki 😉
Wpadłam na chwilkę atu cisza!;p Trochę się zmartwiłam bo od rana mały strasznie spokojny.. zwykle buszuje jak szalony a dzisiaj nic. Dopiero teraz zaczął się ruszać.. ale jak już zaczął to tak, żebym poczuła.. czyli od żołądka..;p
A po za tym to u nas ok 😉 Remont nadal trwa.. Kub strasznie przeżywa każdą nowo zakupioną rzecz do swojego pokoju 😉 Dzisiaj przywiozłam wykładzinę więc jak ją tylko zobaczył (rozwinęłam mu kawałek) to usiadł na niej i nie chciał zejść 😉
Potem przywiozę sobie siostrę żeby się nim zajęła a sama będę czyścić stoliczek i krzesełka dla młodego 😉

A coi tam u Was?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM TAKA PADNIĘTA ...WSZYSTKO MNIE BOLI... DZIŚ TYLE RZECZY ZROBIŁAM ŻE MASAKRA A NAJWIĘCEJ CZASU SPĘDZIŁAM PRZY PIEROGACH BO MI SIE ZACHCIAŁO....DOBRZE ŻE MÓJ SYNEK MI POMAGAŁ BO POWIEM WAM ŻE CHYBA JESZCZE BYM NIE SKOŃCZYŁA A JEST 23 😲 😲 😲 ON TO UWIELBIA TAKIE RZECZY Z CIASTEM ROBIC .... 😁 😁 😁 TO SAMO JAK ROBIMY KOPYTKA TO ZAWSZE MI POMAGA 🙂 🙂 🙂SŁODKI DZIECIAK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPYTAM WAS JESZCZE...CZY MACIE MOŻE BÓLE TAKIE JAK NA OKRES....BO JA OSTATNIO ODDCZUWAM JE DOSYC CZĘSTO NIE SĄ AŻ TAKIE BOLESNE ALE NIE PRZYJEMNE...MAM NADZIEJE ŻE JESZCZE POSIEDZI PRZYNAJMNIEJ DO 37 TC. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...