Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

hej mamuśki;O)
Ja też wyspana dzisiaj 😁 z rana zrobiłam kolejne pranie dla małego 😁 słonko już dawno świeci więc do południa mi wyschnie a na wieczór sobie będę prasowała 😁
Kurde.. zrobił się nam mały przestój z pokojem Kuby bo czekamy aż wszystko przyjdzie co pozamawiałam a pasowałoby go już powoli przenieść i przygotować wszystko do końca dla Mateuszka 😉
Teraz mały ogląda "Baji" więc mam chwilę spokoju a potem idziemy na spacer 😉 koło 15 do lekarza 😁 ciekawe co mi powie 😁
A Wy co tam?? Ostatnio Emilka nie zagląda, Iwonki to już w ogóle.. Pati też się wypięła...
Pisała mi ostatnio AQULA, że jest jeszcze w szpitalu ale już na tabletkach a nie pod kroplówką więc może niedługo ona chociaż wpadnie pogadać;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super, że wszystko w porządku 😉 Ciekawe kiedy mi każe ktg zrobić;p
Iwonko wzięłam się już za pranie bo wreszcie zrobiłam miejsce (przeniosłam Kubka do innego pokoju). Wiesz... poród coraz bliżej a mi przy Kubie już ciężko, co dopiero jak bóle będą łąpać;p wolę mieć wcześniej gotowe 😉
Co tak rzadko zaglądasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamcie Gosia ja sie nie wypiełam tylko jak ja jestem to was nie ma 😞i tak w kółko dziewczyny miednica to mnie tak boli jak by miała zaraz wyjść ze mnie noce nie przespane 😞poprostu tragedia wczoraj złapał mnie taki bol w dole brzucha ze myślałam ze z tego bolu sie posram 😞 kurcze dziewczyny jak ja bym juz z checia poszła i urodziła a tu męcz się jeszcze masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będziesz się zakochiwać za każdym razem kiedy zrobi nową minę, czegoś się nauczy 😉 Człowiek się przekonuje jakim cudem jest dziecko dopiero jak ma swoje!

Iwonka możesz z fridą spróbować ale ja osobiście polecam katarek.. u mnie się dużo lepiej sprawdził 😉 NIe musisz dziecka długo męczyć (bo nie wysysasz ustami tylko właśnie odkurzaczem) nic to nie boli bo na sobie sprawdzałam 😉 Szybko i dokładnie oczyści nosek. Dziecko się szybko do dźwięku odkurzacza przyzwyczaja 😉 Kuba nawet po pewnym czasie jak odkurzacz słyszał to nosek nastawiał;D a teraz już umie sam wysiąkać jak mu przeszkadza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...