Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Ja Wam powiem tak.. ja swój poród nie kojarzę z bólem. Dla mnie to coś w rodzaju takiego hm.. mistycznego przeżycia (?);p Już 2 dni po urodzeniu Kuby byłam pewna, że szybko będę chciała urodzić kolejne dziecko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Gosia, bardziej sie sklaniala ku katarkowi i teraz wiem ze napewno Go kupie 🙂. Dzieki za rade. W takim razie mam jeszcze jedno pytanie, co na pępuszek, kumpela mi doradza taki pre[parat firmy Schulke, octenisept w aerozolu, podobno bomba, znasz Gosiu taki preparta albo jakiego Ty uzywalas lub bedziesz uzywac?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem jak Wy ale ja caly czas mysle czy mam juz wszystko, zeby mi czegos nagle nie zabraklo, jak bede tego potrzebowac. Mam sporo dylematów, nie jestem pewna jakie pieluszki czy pampersa newborn czy belli newborn z wycieciem na pepuszek a moze Huggies. Ja wiem ze to banalne ale dla mnie wazne bo chce dla mojej malej myszki jak najlepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o pranie to ja 2 tygodnie temu zrobiłam i poprasowałam 🙂 juz nawet sie spakowałam za wczas wiesz pozniej nie mam zamiaru latac z wywalonym jęzorem a moj brzuszek jest tak duzy ze juz naprawde nie mam siły no i te schylanie odpada brat mi buty zakłada 😁 😁 😁 nie jestem juz zdolna do takich rzeczy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...