Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

HEJ WSZYSTKIM... WIDZE ZE U WAS TEŻ POGODA DO KITU I WSZYSTKIM SIĘ SPAC CHCE? 🤢 🤢 🤢 JA MAM PODOBNIE 😠 BYŁAM DZIŚ U LEKARZA I JEST OK OPRÓCZ TEGO ŻE MAM ZA MAŁO ŻELAZA 🤔 🤔 WIĘC MI PRZEPISAŁ TABLETKI...DRUGA SPRAWA TO TROCHE SIE WKURZYŁAM BO CESARKE BĘDĘ MIAŁA JAK PRZYJDZIE NA TO PORA TZN.PRAWDZIWY TERMIN ALBO WIADOMO JAK BEDZIE SIĘ COŚ DZIAŁO MASAKRA 🤨 🤨 ALE CO ZROBIC.... 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziewczyny ja też się z Wami mijam.... 😞 Pati nie rób smaka bo znowu zrobię jakiś atak na słodycze (a powinnam się z tym kontrolować bo skutki widać) 😜 😁
Kamusia a czemu będziesz mieć cesarkę? ja się tak tego boję...co prawda mała mi się już obróciła i mam nadzieje,k że tak zostanie do konca i że uda się urodzić naturalnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamusia1981 napisał(a):
BO 10 LAT TEMU MIAŁAM OPERACJE I LEKARZ PRZY ZNIECZULENIU WBIŁ MI IGŁE W PŁUCO PRZY CZYM MI JE USZKODZIŁ NA CAŁE ZYCIE....TO SIE NAZYWA ODMA DUSIŁAM SIE I MOGŁAM UMRZEC WIEC MIAŁAM NASTEPNA OBERACJE BY WYPUSCIC TO POWIETRZE Z PŁUCA KTÓRE TAM SIE ZNAJDOWAŁO!!DOSTAŁAM INFORMACJE OD LEKARZY ŻE TO MOŻE SIE ODNAWIAC ALE NIE MUSI CHODZ TO JUŻ JEST USZCZERBEK DO KONCA ŻYCIA ....I BYŁ SPOKÓJ PRZEZ 10 LAT...A JAK ZASZŁAM W CIĄZE TO W 3MIESIĄCU SIE ODNOWIŁA WIEC ZABRALI MNIE DO SZPITALA W KWIETNIU I POLEŻAŁAM 2 TYG.NARAZIE JEST SPOKÓJ I NIC SIE NIE DZIEJE ALE JUŻ MI ZAPOWIEDZIELI ZE TO JEST OKROPNY WYSIŁEK I JUŻ NORMALNIE NIGDY NIE URODZE BO MOGE NIE PRZEZYC 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamusia1981 napisał(a):
OD STRONY 31...O TYM PISAŁAM TERAZ CI SKOPIOWAŁAM KAWAŁEK BO DUŻO PISANIA KOCHANA 😆 😆


no widocznie mnie wtedy nie było jeszcze na forum ....bo mi to gdzieś umknęło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak trzeba to trzeba niestety, moja siostra miała 3 cc ale dlatego,że chciała....a ja byłam przekonana jak poszłam rodzić Amelke że też będę mieć bo pewnie nie dam rady ale wszystko poszło sprawnie i teraz marzę by było tak samo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Gosia 🙂 a ja właśnie jestem głodna i nie wiem co by tu zjeść... 😉
Kamila u moich dwóch sióstr było dokładnie tak samo, miały zaplanowane cięcia na konkretny czas i godzinę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
jak trzeba to trzeba niestety, moja siostra miała 3 cc ale dlatego,że chciała....a ja byłam przekonana jak poszłam rodzić Amelke że też będę mieć bo pewnie nie dam rady ale wszystko poszło sprawnie i teraz marzę by było tak samo...
WIDZE ZE DOBRZE WSPOMINASZ SWÓJ PORÓD 🙂....JA CI POWIEM ŻE TEŻ DOBRZE WSPOMINAM 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
hej Gosia 🙂 a ja właśnie jestem głodna i nie wiem co by tu zjeść... 😉
Kamila u moich dwóch sióstr było dokładnie tak samo, miały zaplanowane cięcia na konkretny czas i godzinę
NO WŁAŚNIE WIĘC JA CZEGOŚ TU NIE ROZUMIEM..TEN MÓJ LEKARZ JESZCZE Z TAKIM CZYMS SIE NIE SPOTKAŁ TAK MI POWIEDZIAŁ JAK Z NIM GADAŁAM TO SIE CZUŁAM JAK IDIOTKA ZE MÓWIE O CZYMŚ CO NIGDY NIE MIAŁO TAKIEGO MIEJSCA MASAKRA 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
Teściowa zrobiła taką zapiekankę z ziemniaków 😁 mniaaam;D ale więcej się już nie zmieści...
Kurczaczek.. normalnie mały mi się tak rozpycha, że ledwo chodzę;p
DAWNO NIE JADŁAM TAKIEJ ZAPIEKANKI JA UWIELBIAM ALE U MNIE W DOMU NIKT NIE PRZEPADA ZA TAKIMI SMAKOŁYKAMI 🤢 WIĘC DLATEGO NIE ROBIE 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wygląda na to,że on ma zamiar czekać aż trafisz z bólami do szpitala i gdy nie będziesz dawać rady to dopiero Cię pokroją? nie rozumiem ,ten gin ma jakieś debilne podejście do pacjentki zwłaszcza,ze wie jakie to w Twoim przypadku niebezpieczne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamusia1981 napisał(a):
GoGr napisał(a):
Teściowa zrobiła taką zapiekankę z ziemniaków 😁 mniaaam;D ale więcej się już nie zmieści...
Kurczaczek.. normalnie mały mi się tak rozpycha, że ledwo chodzę;p
DAWNO NIE JADŁAM TAKIEJ ZAPIEKANKI JA UWIELBIAM ALE U MNIE W DOMU NIKT NIE PRZEPADA ZA TAKIMI SMAKOŁYKAMI 🤢 WIĘC DLATEGO NIE ROBIE 🤨


Ja za to uwielbiam ale nie umiem zrobić;p czas się nauczyć gotować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
Teściowa zrobiła taką zapiekankę z ziemniaków 😁 mniaaam;D ale więcej się już nie zmieści...
Kurczaczek.. normalnie mały mi się tak rozpycha, że ledwo chodzę;p


ja nie przepadam za żadnymi z zapiekanek co prawda i dlatego nie robię a moi na szczęście też nie lubią...tak to by mnie męczyli pewnie, tak jak pizzą np. za którą przepadają a ja nie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
czyli wygląda na to,że on ma zamiar czekać aż trafisz z bólami do szpitala i gdy nie będziesz dawać rady to dopiero Cię pokroją? nie rozumiem ,ten gin ma jakieś debilne podejście do pacjentki zwłaszcza,ze wie jakie to w Twoim przypadku niebezpieczne....


Też tak uważam.. wszystkie moje znajome, które miały wcześniej zaplanowane cc z różnych powodów były umówione na konkretny dzień i godzinę.. Bez sensu czekać.. zwłaszcza, że tak jak Kama mówisz w Twoim przypadku cc jest 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamusia1981 napisał(a):
NO WŁAŚNIE...JAK BEDZIE SIE COS ZACZYNAŁO TO MAM WTEDY JECHAC...NIEWIARYGODNE...ALE TO TYLKO U NIE MOGĄ SIE DZIAC TAKIE RZECZY...PECH 😞


a może poradź się innego lekarza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...