Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
najbardziej mnie wkur... ta która miała córkę i "nie mogła być w domu samotnej matki, bo tamte kobiety krzywdzą swoje dzieci" a mówi o aborcji!! no gdzie sens, gdzie logika??!!

ehhh... urwijmy ten temat bo się tylko denerwujemy... 🥴 a później brzuszki nam się będą napinały 😜 a głupoty i tak nie wytępimy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati200 napisał(a):
ja to samo co ty z boku na bok i pilotomania heheh 😁 😁
DOBRZE ŻE JEST CHOCIAŻ CO OGLĄDAC BO W WAKACJE TO TYLKO POWTÓRKI LECIAŁY I STRASZNE NUDY W TV BYŁY 😞 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzia_88 napisał(a):
najbardziej mnie wkur... ta która miała córkę i "nie mogła być w domu samotnej matki, bo tamte kobiety krzywdzą swoje dzieci" a mówi o aborcji!! no gdzie sens, gdzie logika??!!

ehhh... urwijmy ten temat bo się tylko denerwujemy... 🥴 a później brzuszki nam się będą napinały 😜 a głupoty i tak nie wytępimy 😜
OK DAJEMY SPOKÓJ BO TAK JAK MÓWISZ MY TEGO NIE ZMIENIMY 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati200 napisał(a):
ja tam pomidorowa dzis miałam 2 miski oszamałam 😁 😁 😁a jutro moze zrobie klusek slaskich z sosikiem i buraczkami tez 🙂
MMM TEŻ PYCHA 🙂)MNIAM MNIAM....A CO DO ZUPY POMIDOROWEJ TO NIE UWIERZYSZ ALE KOJARZY MI SIE Z PORODEM HEHE BO JAK BYŁAM U KOLEŻANKI NA OBIEDZIE I JADŁAM POMIDORÓWKE TO ZACZEŁY MI SIE SKURCZE...ZARAZ POTEM URODZIŁAM DO TEJ PORY SIE ŚMIEJEMY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati200 napisał(a):
np i jeszcze leci 22:45Notting Hill z Julia Roberts 🙂tez fajny film tylko troche za pozno 😞
A TO SUPER FILM DUZO RAZY GO WIDZIAŁAM MOZE DAM RADE TO OBEJRZE PONOWNIE JUTRO NIE MUSZE WSTAWAC WCZESNIE WIEC DŁUŻEJ POSIEDZE DZIŚ WIECZORKIEM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati200 napisał(a):
Kama to ty lepiej nie jedz tej zupy jeszcze przez 54 dni niech malutka w brzuniu sobie jeszcze posiedzi 😁 😁 😁 😁 😁
FAJNIE BY BYŁO JAK BY TO BYŁA METODA NA PRZYŚPIESZENIE HEHHE ZROBIŁABYM JĄ NAPEWNO W 37 TC 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...