Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny, wpadłam szybko do domu, bo byłam w przychodni i internet nic mi nie pomaga w poszukiwaniach.
Odebrałam te wyniki z krzywej cukrowe i jestem już nieco zdenerwowana.
robiłam glukozę 75 g, a to wyniki:
Na czczo: 83 (norma 70-100) - czyli normalne.
Po 2 h : 117 (norma 70-100) - i napisali wysoko.

Nie mogę znaleźć takich norm i nie wiem czy to już cukrzyca... 😞 Normalnie nie wiem co mam myśleć. Do ginka na 11 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nina daj znać co u lekarza,nie martw się nic!!!
Ola ja dzisiaj właśnie o tym pisałam,już 30 tydzień,maluszek mam pewnie ok.1,5 kg 🤪 no i teraz juz sie zaczyna odliczanie...a ja jeszcze nawet koszuli nie kupiłam 🤪 😞
My zaraz do ortopedy,także zajrze później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, nadrobiłam ale tylko dzień dzisiejszy bo czytanie wczorajszego zabrałoby mi przynajmniej pół dnia 😜 Brzuszki macie coraz większe, a ja nadal nie mam aktualnego zdjęcia... Tzn mąż mi zrobił ostatnio ale wyszłam jakoś niemrawo więc szkoda dodawać. W zasadzie już trzeci trymestr więc wypada wstawić coś aktualnego 🙂 Ninka, jak tylko wrócisz od lekarza daj znać co i jak bo się denerwujemy. Pewnie i tak jest dobrze z tą glukozą ale jak to my kobiety- zawsze mamy mnóstwo różnych myśli i wątpliwości. Co do szpitala to ja też nie mam nic kupionego więc pewnie teraz na wypłatę za tydzień kupię koszulę, szlafrok i takie tam 🙂 No a małej muszę zacząć kupować t wszystkie rzeczy higieniczne i kosmetyczne. Ja do lekarza idę dzisiaj ale dopiero na 20:30 więc nie wiem czy uda mi się do Was zajrzeć jeszcze dzisiaj. Zobaczymy co lekarz powie... Generalnie mi w szpitalu mówili, że mam ciążę nisko i łożysko na przedniej ścianie, mam nadzieję, że wszystko jest ok. Wyniki z glukozy też zabieram do lekarza. Jestem ciekawa jak ta moja dzidzia urosła, w 25 tyg+3 miała 1075 kg więc zobaczymy czy dużo urosła 🙂 Ok. lecę wstawić zupkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
siostra mnie zaraziła... pozatym nie mam kurtki i tylko w swetrach paradowałam na dworze i to mnie doprawiło;(


U mnie ta sama historia 🙂, paraduję w swetrach bo w zasadzie żadna kurtka na mnie nie pasuje... Muszę się zaopatrzyć w jakaś kurtkę na jesień, a w zasadzie na już teraz bo ta pogoda jest nieprzewidująca i szybko się chłodno robi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...