Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem 😁 Wróciłam dziewczyny jak wyszłam z domu o 11:00 tak wróciłam o 16:00 🤪 🤪 🙃 Ledwo żyję !! 😮 Kupiłam Alicji fajne fioletowe, wełniane bolerko, mojej mamie bluzkę i jeszcze zrealizowałam bon na darmowe pampersy Huggisa 27 sztuk 2-5 kg 🙂 Boże a jak się zeszłam po tą paczkę 🙃 Dobrze, że było ciepło 😁 Martusia nie masz za co dziękować 😉 Głowa do góry 😘 😘 Zanim Dzidzia podrośnie już będziecie dawno na swoim 🙂 Ja na obiadek zjadłam pizze bo na nic więcej nie miałam siły 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa byłam na zakupach kupiłam sobie buty zimowe nową torebke... buty z modo a torebkke z diversa a i jeszcze stanik do karmienia i koszule do szpitala tez dla karmiącej 😉 nom 😜 mężulek robił za tragaża:P haha ale też mu zakupiliśmy buty na zimkę... 😜 a teraz jestem padnieta bo odwiedziłą mnie kuzynka z anglii piekny sweterek mi dla małej sprezentowała 2 butelki tt i smoczki na wymiane i kapcioszki króliki dla małej i pampersiki 😜 dziewczyny kupujecie te pasy po porodowe na brzuch uciskowe?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też na pewno go zakupie 😉 Agusia nie wiem czy taki pas można nosić od razu tydzień po porodzie 🤨 Mama mi mówiła, że najpierw musi macica otęchnąć a dopiero można taki pas założyć bo nie można macicy ściskać. Ale sama nie mam zdania na ten temat. Na pewno taki pas kupię ale założę go tak po 4-6 tygodniach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poczytałam o tym trochę jak z tym pasem jest hi hi hi bo mnie to zaciekawiło 😉 Aguś masz rację można go założyć już nawet 1-2 tygodnie po porodzie. Najlepiej zalecany jest czas po połogu czyli najlepiej założyć go po 2 tygodniach od porodu. Oczywiście zdania i opinie są różne. Niektórzy w ogóle ich nie polecają, ponieważ uważają, że brzuch i macica musi sam się same obkurczyć inny piszą jeszcze co innego. Ale jedna dziewczyna napisała coś sensownego moim zdaniem. Jej lekarz gin. powiedział, że najlepiej taki pas właśnie założyć po około 2 tygodniach ponieważ jak się go wcześniej założyć to macica się rozleniwi i nie będzie się chciała obkurczać a więc efekt noszenia pasa będzie niewidoczny 😉 Każdy ma swoje zdanie ale po tym co czytałam na pewno zacznę go szybciej nosić po tak około 2-3 tygodniach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć baby 😜 😜
Ja na allegro patrzyłam na te pasy poporodowe, i też się zastanawiałam nad zakupem 😉
Myślałam że mam już wszystko dla małej , ale zapomniałam o czapeczce i szaliczku zimowym.I kupiłam , śliczny biały komplet . Teraz moja Ola nie zmarzie jak do domu będzie jechała ze szpitala 😆 😆
A tu znów cisza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze, że napisałyście o tym szaliku, bo ja w ogóle o nim nie pomyślałam ☺️ i dziecinka miałaby gołą szyję 😮
Ledwo siedzę i piszę, bo mąż chory i mnie chyba też coś bierze 😞 Jeszcze choroby mi było trzeba 🤨 Chyba pielęgniarkę zamówię i będzie koło nas chodziła hahahaha 😁
Myślałam, że 20 stron będę mieć do nadrabiania, a tu tak mało 🤪 Weekend się zaczął... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakbyś miała mieć cc, to wtedy sobie będziesz mogła wybrać 1 lub 6 grudnia, tak jak chcesz 😉
Posiedziałabym i pogadała z Wami,a le tak się strasznie czuję, że nie mogę wysiedzieć... mdli mnie, trzęsie mną od środka, raz mi zimno, raz gorąco, kręci mi się w głowie. No nie do życia dziś jestem. Spokojnej nocy Dziewczynki 😘 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny powiem wam tak !!! Ja długo tego pasa nie nosiłam bo to akurat były upały więc mi było za gorąco ale po 1 miesiącu noszenia widać rezultaty !!! więc ja też tak jak Kasia napisała zacznę nosić po 2 tygodniach 😉 Ja teraz całymi dniami siedzę sama z Ewcią więc nie mam zbytnio czasu bo i ogarnąć w domku trzeba , obiad ugotować , a sama bawić się nie chce 😞
Właśnie siedziałam na Allegro i zamawiałam potrzebne rzeczy 🙂 to by mi tylko zostały dla mnie kosmetyki i łóżeczko z pościelą do zakupienia 🙂
Uciekam spać bo mąż czeka w łóżeczku na mnie 😁
Dobranoc Mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninka z ta choroba to współczuje, ja juz prawie dwa tygodnie sie mecze 😞
Moze mały rogalik jeszcze sie przekreci 😉
A ja myslalam ze moja Ola grzeczna sie zrobila, a ona tak malo sie ruszala jak leki i antybiotyk bralam.Od srody nie biore juz prochów i Ola odzyła, wariuje, kreci sie i kopie jak najeta.Daje mi popalic hehehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już idę do łózka 😉 Nina kuruj się i nie choruj Nam teraz !! A moja Ala chyba się obróciła troszkę bo teraz jak miała czkawkę to czułam po lewej stronie brzucha a nie w dole brzucha jak jeszcze wczoraj 🤔 Ale ma jeszcze trochę czasu, żeby się dobrze ułożyć 😎 Dobranoc Kobietki 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina jak będę miała taką możliwość to pewnie, że sobie datę wybiorę, ale nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć do tego czasu. Jak Cię przeziębienie bierze to nie czekaj aż samo przejdzie tylko do lekarza się wybierz, po co się męczyć.

Gosia, a ty byłaś u lekarza ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...