Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
Mini23 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
naylaaa napisał(a):
A jak ktoś daje tą minę : 😉 to mu magnezu brakuje 🙃 🙃

😁 😁 😁 😁

a ta mina to tzw.pół banan 😁
🤪 a ta pół banan z wytrzeszczem czita wie najlepiej o co chodzi 🙃


😜

a to jest tzw. język po ataku padaczki....
hmmmm medycznie rzecz biorąc 😁
a jeszcze Słowo do kury...................ja pierdyle kogut ma czarnego wacka 😮 😮 😮 🙃


Od razu tam czarny!! Lekko przybrudzony 😉 dawno nie był w myjni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Kasiu okna mamy do wymiany z tego względu, że ramy się wypaczyły najpierw myślałam, że wystarczy je wyregulować zawołałam fachowca żeby to zobaczył a on powiedział, że niestety nic tu po nim okna do wymiany, bo jest to błąd fabryczny a wyszło to dopiero teraz, bo to jest od słońca, czyli od wysokiej temperatury. Okna były wstawione trzy lata temu, więc co lato się pogorszało, ale nikt tego nie widział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe widze wesolo tu 🙂 Dominik juz spi padl po kapieli ale nie spal od 14 wiec nie dziwne. Lece myc naczynia bo pozniej bedziemy rodzinke pl ogladac i w tym czasie bede prasowala chociaz na szczescie nie mam duzo, ale chce prasowac systematycznie żeby nie mieć później sterty. Ciekawe jak długo wytrzymam w tym postanowieniu 😉 pewnie wpadne jeszcze życzyć dobrej nocki i będę Was na komórce podczytywała żeby nie mieć zaległości 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kafi bardzo mi przykro bo nie po to człowiek inwestuje tyle w okna aby później nie mieć pewności czy się nie rozwalą na 5 lat 🤨 O innych rzeczach też tak można powiedzieć.... ahhh biedna lubię Cie bardzo i Ci współczuje 😘
🙃 A taka mina świadczy o tym, że moja Ala właśnie została przyłapana na jedzeniu papieru toaletowego... hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaya mi dzies pobodke zrobila o 5tej i myslalam, ze tylko mleczko dam i tyle. bedzie spac dalej, ale nie. zjadla mleka, oczy otworzyla i chetna do zabawy 😁 a ja tylko przebralam ja, wsadzilam do lozeczka. tam ma kilka swoich maskotek, zostawilam swiatlo, bo jeszcze ciemno bylo 😮 i poszlam do siebie dalej spac 😜
obudzila mnie dopiero kolo 8. moze spala w miedzy czasie, nie wiem, ale byla grzeczna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
Kaya mi dzies pobodke zrobila o 5tej i myslalam, ze tylko mleczko dam i tyle. bedzie spac dalej, ale nie. zjadla mleka, oczy otworzyla i chetna do zabawy 😁 a ja tylko przebralam ja, wsadzilam do lozeczka. tam ma kilka swoich maskotek, zostawilam swiatlo, bo jeszcze ciemno bylo 😮 i poszlam do siebie dalej spac 😜
obudzila mnie dopiero kolo 8. moze spala w miedzy czasie, nie wiem, ale byla grzeczna 🤪

to Maja dziś mnie o 6,posadziłam ją w łóżeczku dalam zabawki i chociaż do 7 poszłam spać 😁
Dobrze że maluszki teraz potrafią same się pobawić 🙂


szkoda, że mój się tak nie umie zabawić 😉 jak on nie śpi, to i ja nie mogę spać 😉 robi wszystko, żeby mnie obudzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 staram się nauczyć Majkę spać w łóżeczku, ale jakoś mi nie idzie może znacie jakieś złoty sposób??? właśnie czekam na faceta od komika i jestem ciekawa, co on mi na to pękniecie powie.. Staram się o tym wszystkim nie myśleć, bo już mam dosyć ciągle coś pocieszam się tym, że idą święta, roczek Majki także na pewno będzie to miły czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaffi, nie wiem czy czytałaś, ale ja ostatnio nauczyłam spać Łukaszka w łóżeczku. Pierwszy raz płakał 30 minut, drugim razem 6, a potem już w ogóle. Po prostu włożyłam go do łóżeczka i położyłam się obok niego, żeby wiedział że jestem blisko i go nie zostawiłam. Trochę mu nuciłam, trochę głaskałam po głowie, dotykałam za rączkę. Tylko najważniejsza jest w tym konsekwencja. Jak już zaczniesz, to nie możesz odpuścić i się złamać, bo inaczej dziecko myśli: pokrzyczę głośniej, to i tak mnie weźmie. Ja zaczęłam od drzemki w dzień, bo wieczorem pewnie bym pękła. Np. metoda Tracy Hogg, że dziecko płacze w łóżeczku, bierzesz je na ręce aż się uspokoi, po czym znowu układasz u nas nie zadziałała. Ale może u Ciebie któryś sposób zadziała. Jest jeszcze ta metoda, że wychodzisz z pokoju i wchodzisz po 1, 3, 5 minutach czy jakoś tak, ale to dla mnie niehumanitarne, bo dziecko czuje się opuszczone i ma za dużo stresu.
Co do roczku, to ja myślę i myślę i wymyślić nie mogę jaki prezent kupić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina kładę Maje do łóżeczka i siadam obok i trzymam za rączkę, ale ona wstaje i zaczyna płakać to ja ją wtedy znowu kładę i czekam aż zaśnie, ale ona budzi się tak po 2 godzinach wstaje i się drze to ja ją już wtedy biorę do siebie tzn. śpi między mną, a M..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co myślicie o tym?? Moje dziecko nie ma w sumie zabawek edukacyjnych... także może tym by się bawił. Jeden prezent na roczek i jeden pod choinkę 🙂 Nie wiem co mu kupić, bo on zabawkami się aż tak nie lubi bawić, a jak coś gra, to w sumie się boi.
Na większe zabawki na razie nie mam miejsca, także musi się zadowolić małymi 😜
http://allegro.pl/garnuszek-na-klocuszek-mowi-pl-fisher-price-i1888170661.html
Ktoś ma taką zabawkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Nina kładę Maje do łóżeczka i siadam obok i trzymam za rączkę, ale ona wstaje i zaczyna płakać to ja ją wtedy znowu kładę i czekam aż zaśnie, ale ona budzi się tak po 2 godzinach wstaje i się drze to ja ją już wtedy biorę do siebie tzn. śpi między mną, a M..


A zacznij od drzemki w dzień. A jak wieczorem się budzi po dwóch godzinach, to musisz ją dalej do łóżeczka... jak wstaje, to ją musisz kłaść i tak w kółko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...