Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nie polecam kosza. Mały spał w nim tylko 2 razy. Jak chcesz karmić to najlepiej brać dziecko do łózka , wygodniej 🙂 Poza tym jest dość głęboki i dziecka w własnego łózka nie widać, lepsza byłaby kołyska ze szczebelkami lub wózek.
Jak przeprowadzać się nie musisz to lepiej poczekac. Ja dopiero dochodzę do siebie po tych całym lataniu. Trzochę przez te dwa i pół roku sie uzbierało w tych 3 pokojach. Najtrudniejsze było z akwariami ale juz jest po chociaż nadal na kartonach bo mi sie juz nic nie chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ups...nie nadążę 😁
Bagira to jest link do wózka,ma pompowane koła(miałam zOskarem na takich kołach i rewelka),2 gondolki,że niemowlak w niej a na siedzisku większy...zresztą poczytajcie,nie będę zanudzać 😁
Kołyskę kupujemy Coneco Simplicity beżową,bo byłam super zadowolona i chyba jabardziej ubolewałam niżOskar jak z niej wyrósł 😉.
My organizujemy to tak:ja z maluszkiem śpię w dużym pokoju,dlatego kołyska,bo mniej miejsca zajmie a Andrzej z Oskarem w dziecięcym.Jak maluszek skończy ok.6mies.chcę,zeby maluchy spały juz razem w pokoju same.Oskar już przywyknie do rodzeństwa 🙂
Bo jednak na początku musi sięprzyzwyczaić do płaczu,pobudek itd...wiecie co mam na myśli 😉
Aha no i postanowienia....żadnego smoczka!!!!(mam nadzieję,ze się uda),i na pewno maluszek śpi od razu u siebie a nie ze mną w łóżku,choćbym umierałą po kolejnej cesarce!!!jest to wygoda w karmieniu,ale potem ciężko odzwyczaić 😞

Bagira Oskar zasypia ok.19-19.30 i śpi do 6-7,no czasem tata go obudzi o 5 jak do pracy się szykuje 😞

Padam z tego upału...36 stopni
Bagira jak brzuch? Lepiej?
Śpijecie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adus a link ?
U nas, Maks będzie w swoim pokoju a maluch z nami. Kołyska będzie obok łóżka ale pewnie mały i tak będzie ze mną bo tak mi wygodniej 😉
Maksiu wreszcie odrzucił smoczek więc jesteśmy happy 😉
Ale maluch dzisiaj dokazuje, kopie i się rozpycha 😁 brzuch boli jak tylko zjem coś z czarnej listy i jak się zdenerwuje. Za to głowa boli dzisiaj od rana to chyba prze tą pogodę leje cały dzien dzisiaj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.krainadziecka.com.pl/index.php/product/show/id/513?soteshop=5d16dab72396a408cdb13b0b86d6fd5b
To link...zapomniałam,mam straszną sklerozę 😁

Oj jak fajnie masz z tym smokiem,Oskar się nierozstaje 😞,tzn jak biega na dworze to nie ma.Dlatego właśnie nie chce drugiemu maluchowi dawać.
Wiesz,ja też chciąłbym tak jak Wy,żeby Oskar sam spał,tylko właśnie tu jest problem,bo jak mały zawsze w nocy się przebudza po smoka,ok.1-2 i wtedy już śpi ze mną..no fakt to moje lenistwo,ale nieraz nawet nie wiem kiedy go biorę,muszego tego oduczyć...narazie tępię zasypianie z trzymaniem za rękę,tata go nauczył i złośnik zaraz furia,bo chwyta mnie,zrobi wszystko,zeby tylko trzymać tą rękę 😠...no jest ciut lepiej,jak tego go oduczę(myślę,ze ok.1miesiąc)to oduczam go spania ze mną 😞...wszytsko na raty,no ale ciążko mi 😞

Oj Wiktorek też od wczoraj się rozruszał,tzn czuję słabiej niż z małym,ale widać jak w brzuchu się przesuwa,albo ma czkawkę i brzuch skacze 😁

Lecę oglądac mecz,bo już leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajny ten wózek ale strasznie szeroki, nie wejdę z nim do żadnego autobusu, tutaj mają tylko jedno wejście 😠 Poza tym jest dość słabo dostępny niestety ale jest fajny. My pewnie jakoś w zimie będziemy kupować bo dopiero co ta Jeny kupiliśmy.
Jeśli chodzi chodzi o smoka to Maks zaczął go wypluwać więc przestaliśmy dawać, więc od jakiegoś tygodnia jest bez smoka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też zajrzałam na tą stronkę 🙂 Fakt wózek ładny ale na Angielskie autobusy jest zdecydowanie za duży a tym bardziej żeby go postawić w tych wyznaczonych wąskich przejściach już w autobusie. Ja mam upatrzony malutki wózeczek. Będzie sprowadzany z Polski 🙂 W Anglii rzadko kiedy zdarza się śnieg a jeśli jest to mały także myślę, że z moim nie będzie problemu 🙂 Dzia za informacje o tym koszyku 🙂 Rozejrzę się za kołyską, ponieważ chodzi mi o coś małego bo moja sypialnia jest miniaturkowa 🤨 Ja też dzisiaj nie czuję się najlepiej mam taką głowę jakby nie był moja 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Wózek ma ok.80 cm szer i akurat na styk wejdzie mi do windy.
Kasiu polecam kołyskę coneco simplicity,potem Ci linka wyślę,ma karuzelę,światła,lampkę nocną i wibracje-super rzecz na kolkę 🙂nowa kosztuje ok.400 zł,my teraz kupujemy używaną,z małym płaciliśmy 450 zł za nową.Jest rewelacyjna 🙂
Może to faktycznie ruchy 🙂 Jeśli tak to niedługo mocniej poczujesz 🙂
A jak dzisiaj u Was?
Oskar juz broi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upał niemiłosierny...ponad 35 stopni w cieniu 😞
Jak się czujecie w te upały?
Mi ciężko dodatkowo przez to moje ciśnienie niskie,wróciłam o 11 ze spaceru i siedzimy w domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś dzięki będę bardzo wdzięczna za linka 🙂 Z mężem wczoraj oglądaliśmy kołyski i kilka mi się podobało ale poleconą przez kogoś bardzo chętnie obejrzę i zastanowię się nad kupnem 🙂 My dzisiaj czujemy się dobrze 🙂 Nie jestem pewna ale wczoraj chyba czułam lekkie kopniaki 😆 Nie chcę mówić, że na 100% bo wolę się nie napalć bo czułam to pierwszy raz 😁 Jak dzisiaj się to powtórzy to będę już pewna, że Dzidzi dało o sobie w końcu znać 😁 Współczuję Wam Mamusie tego upału bo teraz na pewno Was męczy. U mnie jest tak na dwa razy ale pogoda wspaniała do spacerów 🙂 Bo jest słonko ale nie jest gorąco 😁 Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu to daj znać czy dzisiaj tez czułaś,a jak nie teraz to niebawem dzidzia się odezwie 🙂
To link do kołyski-http://www.allegro.pl/item1049156608_lozeczko_kolyska_coneco_simplicity_3w1_bonusy.html
Jest rewelacja,chyba 3 melodyjki(nie pamiętam dokładnie),wibracje(różna moc),światełka,lampka nocna,ma płozy do bujania,ale można też wysunąć kółka,na dole ma przybornik,ja tam trzymałam pieluszki,husteczki,i inne potrzebne rzeczy.Kolor miałam taki jak w linku,beżowy,jest bardzo ładny 🙂
Do tego Oskar od małego spał w śpiworku(nie lubił rożków),więc pościeli nie potrzebowałam.

Ale mały marudzi dzisiaj,kurcze roznosi go bo nie był na długim spacerze jak zawsze.
Mimo upału ma wilczy apetyt i boję się przytyć dużo 😞
Ile przytyłyście do tej pory?
Ja z Oskarem w tym tyg już miałam 5 kg na plusie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczna śliczna 🙂
Kasiu niedługo te kopniaki będą aż bolesne 😁...Oskar mnie zawsze po pęcherzu kopał i ciągle siku latałam 😁
My niedługo szykujemy się do kąpieli i spania

papaśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
jak u Was mamuśki?
U mnie jest już upał,30 stopni o tej godzinie już 😞...nie chce mi się siedzieć w domu,ale gdzie tu chodzić w ten ukrop?
Dzisiaj jadę do laryngologa z tymi zatokami,ciekawe czy mnie przyjmie,bo nie wiem czy są zapisy 😞
Oskar drzemie,wstał o 5 dzisiaj,no ale o 19 juz spał 🙂
Aha,wczoraj w kąpieli zauważyłam,że mam już siarę...z Oskarem w ciąży niemiałąm i bałam sięczy po cesarce będzie w ogóle,ale było ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też gorąco jak diabli, z uwagi na fakt że prawie cały czas pracuje na dworze to możecie sobie wyobrazić jaki mam "luksus", ale tak jak kiedyś pisałam upały jakoś nie męczą mnie aż tak bardzo, więc mam nadzieję że jakoś dam radę tego lata ;-)
Aduś, może to głupie pytanie, ale jak wygląda ta siara?, i to tak leci z ciebie ostro, czy kropelkami czy jak?
Naylaa, witaj, jasne że można, baaaa nawet trzeba ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za przyjęcie 🙂 Też jestem ciekawa jak wygląda siara, to moja pierwsza ciąża, także wszystko przede mną. Współczuję Wam, nie każdy dobrze znosi upały, zwłaszcza jak jeszcze pracuje... Ja mam tą przyjemność, że odpoczywam na zwolnieniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nową Mamusie 🙂 Ja jednak czuję już ruchy 😁 Na razie są słabe ale wiem, że to kopniaki 🙂 Bardzo się cieszę! Mam tylko nadzieję, że godziny zabaw Dzidzi się przełożą bo na razie zaczyna szaleć około 22:00 i nie mogę zasnąć tak do 3:00 nad ranem tak mi się przelewa w brzuszku 🙂 A w dzień cisza i spokój 🙂 Nową Mamusiu to moja też pierwsza ciąża także nie jesteś sama 🙂 Miłego dnia CIężaróweczki 😁 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...