Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pewnie i hormony 🤨 Bo mi się nigdy nie zdarza żeby mieć doła itp. rzeczy 🤔 Po prostu chyba potrzebuję towarzystwa i rozmowy z drugą kobietą. Teraz pogadałam ze znajomą przez telefon. Mąż mnie wkurza !! Leń z niego i nygus !! Nic nie robi, nic mi nie pomaga. Dzisiaj to zamienił może z dwa zdania ze mną i tak to siedzi przed kompem 🤨 A ja potrzebuję zainteresowania i trochę czułości a już nie pamiętam kiedy ostatnio mi ją dał 😞 Czuję się na prawdę jak rozpłodowa krowa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Też mam beznadziejny humor ale to chyba normalne jak wszystko na głowie , przeprowadzka i stres z nią zawiązany...nie chce mi się nawet myśleć, spałabym cały czas by się całkiem z tego wszystkiego wyłączyć 🤨 W głowie mi się kręci więc idę sobie odpocząć 🙂 Zresztą nikogo nie ma więc nię będę się żalić swoim monologiem 😜 Zajrzę może później ale pewnie już nikt dzisiaj nie wejdzie na forum bo wszyscy odpczywają męcząc mężów 🙂 Do jutra w takim razie, trzymajcie się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, ja czasami mam wrażenie, że sama jestem z tymi wszystkimi problemami i że nie mogę liczyć na męża 😞 Oni chyba tacy są po prostu... Ja cały czas walczę z nim o zainteresowanie bo czasami myślę, że jestem sama całkiem. Mój też albo komputer albo Play Station, masakra. No tyle, że się mnie pyta czy może zagrać itd więc cenię to, że liczy się z moim zdaniem. Nikt nie mówił, że będzie łatwo 😜 Małżeństwo to ciągła praca nad sobą i parterem także to trudne ależ jakie to piękne, że mamy tą osobę przy sobie- to musimy cenić 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny głowy do góry 😉 świat na facetach się nie kończy mój też nie ma łatwego charakteru czasami to bym łeb urwała przy samej dupie hahaha. Kasiu potrzebujesz rozmowy to dzwoń do koleżanki umów się na kawkę albo zakupy, ale takie tylko dla siebie zobaczysz, że od razu humorek się polepszy. Martuś dla Ciebie czekoladka na poprawienie humorku ode mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fakt telefon trochę poprawił mi humor ale i tak mam jakiś zrypany dzień. Idę się kąpać i wejdę do łóżka im szybciej usnę tym szybciej skończy się ten dzień 😎 Właśnie ja mam idento jak Marta- czuję się sama we wszystkimi problemami 🤨 A nie na tym powinno opierać się małżeństwo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Dziewczyny głowy do góry 😉 świat na facetach się nie kończy mój też nie ma łatwego charakteru czasami to bym łeb urwała przy samej dupie hahaha. Kasiu potrzebujesz rozmowy to dzwoń do koleżanki umów się na kawkę albo zakupy, ale takie tylko dla siebie zobaczysz, że od razu humorek się polepszy. Martuś dla Ciebie czekoladka na poprawienie humorku ode mnie 🙂


Dziękuję za czekoladkę - pyszna była, czas przeszły hehe bo już musiałam ją skonsumować 🙂 😉 Ja jestem na prawdę szczęściarą, że mam takiego męża ale ja mam też ciężki charakter i do tego te hormony w ciąży więc ciężko teraz nam się czasem dograć 🙂 Ale on ma i tak większe szczęście 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img821.imageshack.us/i/dsci0045d.jpg/][IMG=http://img821.imageshack.us/img821/3936/dsci0045d.jpg][/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

macie kochane brzzuszki gruuubiutkie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też Cię widzę na NK Olu 😉 Ładna mi landrynka- CAŁE PUDEŁKO LANDRYNEK !!!! 😁 😁 🤪 🤪 Ślicznie wyglądasz i brzuch masz bardzo duży nie miałaś takiego dużego. Ale powiem Ci Olu, że szczupło wyglądasz tylko w uda Ci poszło, ale to chyba jak każdej z Nas bo mi też zgrubiały 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki 🙂

MASAKRYCZNA noc była !!!! jestem cała połamana gardło mnie boli kości katar !!!!
Siedzę i sie kuruję mlekiem z miodem...
Dziewczyny ja też mam kiepskie humory można powiedzieć desperackie 😞
Wszystko mnie denerwuje cały czas płaczę a jak się spojrzę w lustro to wogóle dół do końca dnia 😞
Już mi strasznie ciężko się ruszyć a tu cały czas tyle sprzątania, prania Ewcią trzeba się opiekować a jak nie ma męża to najlepiej jej u mnie na rękach by się przytulała ciągle i nic nie mogę zrobić 😞
Do tego nie mam wszystkich rzeczy dla Adusi - problem w tym że za bardzo kasy nie ma a barany płacić nie chcą 😞
Idę coś zjeść wyżaliłam się z samego rana może będzie lepszy dzień 🙂
A coś Ada nie zagląda czy nadal nie ma ładowarki !?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 😉 Aga ja też jestem jakaś do dupy 🤨 Może dzisiaj będę mieć lepszy dzień bo inaczej zwariuję !! 🙃 Ja o nocach to już nie mówię bo u mnie jest coraz gorzej 😮 Budzę się po kilka razy w nocy mimo, że zasypiam gdzieś o 2 w nocy przeciętnie. I ciągle jestem głodna 🤪 Jem kolacje nawet o 12 nocy i teraz już musiałam wstać bo aż mnie mdliło z głodu 🤔 😮 🙃 No ale jak będziemy się użalać nad sobą to będzie jeszcze gorzej. Aguś najgorsze co może być to brak pieniędzy. Na prawdę Ci współczuję, że mało, że mamy tyle na głowie my kobiety to jeszcze o kasę musimy się martwić. A Ada chyba ma ładowarkę bo widziałam ją wczoraj, że była na gg i na brzuszku 😉 Na pewno do Nas też zajrzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny wróciłam!!! 🙂 Wczoraj byłam na zjezdzie tak jak pisalam wczesniej. A dziś na obiad do rodzicow ruszamy wiec tez pewnie mnie nie bedzie moze wieczorem. Troche udalo mi sie nadrobic co tam naskrobalyscie 🙂 Ola ma śliczny brzuszek. Łózeczka, wózki posciele tez śliczne 😁 ja później bede miala taki tapczanik http://allegro.pl/lozeczko-tapczanik-kuba-140x70-cm-3-kolory-i1286311604.html ale najpierw łózeczko normlane tzn z kubusiem takie chyba bo mi robia je w zakładzie hehe i w tym tygodniu juz mam je miec 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia właśnie spadła mi z łóżka i uderzyła głową o stolik załamka aż mi się słabo zrobiło 😞 oby jej nic nie było bo w tą główkę to często coś sobie robi 😞 potrafi wywalić się na prostej drodze albo wejść pod stół i wstać !!! po prostu szok !!! że ta głowa tyle wytrzymuje.
No u nas zawsze taka cienka zima jest 😞 dopiero w lutym nam się ruszy... no i w grudniu jeszcze trochę firm się będzie spłacać żeby sobie zamknąć rok 🙂
Trzeba przeczekać kryzys 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej smutaski 🙂
Ja się nie będę użalać nad sobą, Spię dobrze, Przed snem Ola maltretuje mi przeez jakiś czas brzuch ale jak juz zaśnie to się budzi rano 🙂A ja w nocy tylko na siku wstaje dwa , czasem trzy razy, i zaraz zasypiam 😁. Tylko zle sie czuję , jestem zmęczona po obieraniu ziemniaków hihihi.
A co do lustra to trzeba je omijac i będzie lepiej 😉. Dziewczyny już naprawdę nieduzo zostało do końca. Zleci bardzo szybko 😉
Ja jeszcze wózek muszę kupić i pieluchy tetrowe chyba wszystko 🤪 Ale tylke kasy juz wydaliśmy że nasze skarpety teraz peste i będą się kurzyć hehehe.
Byliśmy wczoraj u znajomych , maja 2 tygodniową córeczkę Olgę 🤪Śliczna , słodka i kochana, cały czas przy cycku siedzi, koleżanka nie mmogła z nami wcale posiedzieć bo co 30 minut wołała ja mała. Ale cudowna ta mała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga Ty jej może zakładaj kask na główkę hihihi 🙃 A tak serio to rzeczywiście musisz mieć oczy dookoła głowy, żeby sobie nie zrobiła krzywdy 🙃 No tak każdy ma jakiś kryzys finansowy co jakiś czas. U nas niby pensja męża stała, ale jak ja pracowałam to żyło się nam super !! A teraz żyję się dobrze, ale brak drugiej wypłaty i przyjście Alicji na świat- wiadomo wyprawka, czasem daję się odczuć, chociaż nie mogę narzekać bo bym zgrzeszyła bardzo. Oby każdy tak miał tym bardziej w Polsce to by było już super. Ninę chyba choroba na dobre rozłożyła bo jej nie ma od rana 🤨 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...